Представям ви моето скромно портфолио

От: Представям ви моето скромно портфолио

Само не можах да разбера защо всички нападате човека ?
Той е решил да си предложи услугите и който иска да поръча, другите защо въобще се месите при положение, че така гоните хората от форума и след време ще си пишете сами.
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Използваш Web Page Maker <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1251">
<meta name="generator" content="Web Page Maker"> , а това не е добре 1во за изгледа 2ро кода става твърде тежък и не е добре за индексирането в Google.Съчетанието на цветове e направо потресаващо.Постави се на мястото на клиента и виж как би реагирал той... лично аз , не бих се върнал отново в сайта... Това е като за начало ... няма да ми стигне времето да коментирам всичко , ако искаш питай чрез ЛС.

Поздрави!
 
От: Re: Представям ви моето скромно портфолио

изтрити са всички мнения които нарушават точка 2
[url]http://www.predpriemach.com/faq.php?faq=rules#faq_rules1[/URL]

Потребителите във форума са много по-малко от общата им бройка, а аз съм преценил колко време мога да загубя с останалите.
 
От: От: Представям ви моето скромно портфолио

Благодаря за съветите!


ужасТ

виж твоето е все едно аз да имам желание да стана фризьор и да съм гледал много списания с прически. И да хвана да острижа примерно малкото си братче и кучето на комшиите.. да ги снимам да си направя сайт и да кажа аз съм фризьор ако някой иска да го ОСТРИЖА да ми се обади :)
Нестава така...

Значи сайта ти е ужасен а сайтовете които ти си правил също са ужасни затова така ти говорят всички тук ... ти в момента ставаш за чирак да ходиш да крадеш занаята в някоя фирма ...
Не може да си предлагаш услугите срещу пари...
Смешно е да сложиш тези сайтове и цени ... отвратително е !
нема се сърдиш и да се пениш не те лъжем нито мразим - казваме си ти истината!
 
От: От: От: Представям ви моето скромно портфолио

ужасТ

виж твоето е все едно аз да имам желание да стана фризьор и да съм гледал много списания с прически. И да хвана да острижа примерно малкото си братче и кучето на комшиите.. да ги снимам да си направя сайт и да кажа аз съм фризьор ако някой иска да го ОСТРИЖА да ми се обади :)
Нестава така...

Значи сайта ти е ужасен а сайтовете които ти си правил също са ужасни затова така ти говорят всички тук ... ти в момента ставаш за чирак да ходиш да крадеш занаята в някоя фирма ...
Не може да си предлагаш услугите срещу пари...
Смешно е да сложиш тези сайтове и цени ... отвратително е !
нема се сърдиш и да се пениш не те лъжем нито мразим - казваме си ти истината!

Много си прав, Amoun, но да не забравяме, че нарушаваме правилата на власт-демонстриращите тук, а именно..
2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума.
Можеха да го напишат и по-кратко - 2. Обичайте се. :lol:
Харесва ми, че си искрен и естествен, въпреки лошия правопис на моменти. Бъди винаги себе си. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Представям ви моето скромно портфолио

Клавиатурата ми е извратена... една на баири ... ама сам си я избрах и толкова пари дадох за нея че си я ползвам въпреки неудобството...
освен това Мисля прекалено бързо, за да успявам да напиша всичко с моята двупръста система :) затова и стават тези странни думи и изрази ...
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Никой не съм задължил да си поръчва от мен! Просто исках да го споделя във форума! Ходя на уроци по уеб дизайн и скоро ще се усъвършенствам, просто искам да започна от някъде.
:?
 
От: От: Представям ви моето скромно портфолио

Никой не съм задължил да си поръчва от мен! Просто исках да го споделя във форума! Ходя на уроци по уеб дизайн и скоро ще се усъвършенствам, просто искам да започна от някъде.
:?
Няма да се присъединявам към флейма, но уменията ти още не са за предлагане на пазара. На какви уроци ходиш, то нетят и човъркането са предостатъчни засега?! Просто направи елементарен рисърч (баси много чуждици станаха) какво се търси и предлага, тенденциите във веб-дизайна и засядай...

Харконе, понеже виждам, че имаш склонност да посочваш кусури и да кастриш, чакай и аз да те почеша па барем се усетиш, че идеални хора няма :D :

В последния ти пост в темата има 2 граматически грешки. Факт.
 
От: От: От: Представям ви моето скромно портфолио

В последния ти пост в темата има 2 граматически грешки. Факт.

ДА СЕ РАЗСТРЕЛЯ !!!
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
защо винаги шестото смайлче се прецаква
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

След като ме нападнахте жестоко за моето портфолио представям ви сайта на фирмата която работя като търговски представител - hotelite.biz/ Ако някой има желание за сайт да ми пише на лично.
 
От: От: Представям ви моето скромно портфолио

След като ме нападнахте жестоко за моето портфолио представям ви сайта на фирмата която работя като търговски представител - hotelite.biz/ Ако някой има желание за сайт да ми пише на лично.

какво предлагате пове4е? фирми за уеб колкото искаш
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Еми цените са средно 3 пъти по ефтини от други сайтова а качеството е същото. :)
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Въпросът ми е малко изстрел в тъмното, но сайтовете, които изработвате на Wordpress ли са базирани? Въпроса ми е породен от факта, че самия hotelite.biz е базиран на Wordpress.
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Харесах идеята да се предлагат сайтове за хотели с качване на най-необходимото инфо.
За малки хотели не е необходимо повече.
Цената е нищожна за един хотел - видях, че има и 1 мес.хостинг вкл.
Може и Wordpress да са, но са направени с вкус.
Добра бизнес идея и дано има фирмата успех.
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

10-22-2005_stupid.jpg
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

"Индивидуализиране на сайта"
и най отдолу избери темплейт???

нещо не мога да хвана логиката, за 99лв ще ми направите темплейт или ще ми инсталирате вордпресс и ще ми сложите готов темплейт?
 

Горе