Предупреждавам за некоректен потребител !

jontan

New Member
Здравейте , юни месец пуснах тема в която предлагах пари срещу дял или участие в сайт с приходи.Потребителят " deivi " ( оказа се от женски пол ) ми предложи 50 % участие в сайт за колективно пазаруване www.pestia.com .По телефона звучеше коректно ,с начертан бизнес план и хъс за работа.Парите търсела , за да ги вложи в реклама.Съсгласих се, срещнахме се , дадох парите пред нотариус , всичко точно.От този момент нататак комуникацията се затрудни осезаемо , сайта седя поне месец без да функционира по никакав начин.Това при условие ,че бях уверяван как има доста готови оферти ,които чакат само реклама и тн.Многократните ми молби за линкове към сайтове ,в които твърдеше че се рекламира сайта ,останаха неуважени.След около 2 месеца се насъбра някаква мижава печалба , поисках си моят процент ." Бизнес дамата" не успя да се справи сумати време с изплащането му по ПейПал,накрая след като видях и едно описание на оферта за нетбук ( правено с Google преводача) от сайта,просто реших че е време да спрем с тази измъчена работа и си поисках парите обратно."Бизнес " дамата ме увери ,че няма проблем даже сама мислела да ми го предложи ози вариянт.Викам си ОК така е редно и да направи и ужким се разбрахме до другата седмица да ми ги изплати.Мина се седмицата,мейлите и обажданията ми оставаха без отговор междувременно разбирасе пари нямаше.Понеделник и втроник пак имаше борба от моя страна ,при което биснес дамата заяви ,че много съм наглеел и щяла да стопира превода ,който била направила към мен .Всъщност превод не е и имало изобщо.Сега чакам пари уж да ми ги изплати до падежа на договора по-между ни.Просто искам да предупредя хората ,ако някога влязат в контакт с нея да имат повече от едно на ум.

Пуснала е и тема ,че търси съдружник за сайта , пак и трябват явно пари.
 
Последно редактирано:
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Моля те сподели за каква сума става въпрос.Аз ако по такъв долен начин ме измамят ще търся физическа и имуществена саморазправа.....
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

сумата е 2000 лв., имуществена разправа ще има ,ако до падежа на договора нямам парите.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Съдебният изпълнител има грижата за това.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

И аз имах запитване към нея. Като попитах за оборот, приходи, разходи и т.н ми обеща да ми ги прати, но нищо на получих.
Дано си получите парите. Къде се помещава офисът им, ако въобще имат такъв.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

няма офис , работи в някакъв фризиорски салон
 
Последно редактирано:
Остави и други данни, че потербителско име, Скайп и т.н. се сменят.
Ако не я посерат сега, по законен път, ще изгърми още някой...

А относно постъпката - без коментар!
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

няма офис , работи в някакъв фризиорски салон в Младост 4

Да не е този салон


Това е единствената оферта на въпросния сайт. Ако е там направо отивай да си търсиш парите, че ако чакаш на нашата съдебна система няма да е скоро.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Това е единствената оферта на въпросния сайт. Ако е там направо отивай да си търсиш парите, че ако чакаш на нашата съдебна система няма да е скоро.
Какво ще прави там? Най-много бизнес дамата да преизчисли задължението си в прически до 2034г. :wink:
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

PityTheFool.jpg
 
Нямам думи и аз. Какви терикати се навъдиха. Не знам по какъв начин ще си вземеш парите. Казвам вземеш, а не изискваш. Иначе е ясно, че ако имаш подписани неща (документи, договори) с нея е редно да си търсиш правата като истински гражданин - законно. Явно по друг начин няма как да стане. Имаш нашата подкрепа, а ако трябва някой да е за линч, то това е тя. И все пак е доста глупава, за да поддържа една лъжа, без никакви покрития, били те рекламните линкове или оферти качени на сайта. Кофти, че толкова пари си вътрешно, за някаква такава пикла, която явно не е много наясно с какво се захваща и ще успее ли да го добута до печалба.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

това е да , иначе по договор има време да ги върне , твърди че ще ги върне до края,което е още по наглото в случея де факто е взела безлихвен кредит от мен .Просто оговорката не е такава ,нито възнамерява да ги върне с дължимото отгоре,нито нищо.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

консултирах се вече с адвокат , договора ми е бетон , но все пак бизнес дамата твърди ,че ще спази срока ,ако това може да мине за "частична коректност "
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Aма и ти как може да даваш така 2000лв. На няква пичка от форум... Дано да си вземеш парите де.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Човекът е сключил договор пред нотариус, не ги е дал просто така на "някаква пичка от форум".
 
Re: От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Aма и ти как може да даваш така 2000лв. На няква пичка от форум... Дано да си вземеш парите де.

При сключен договор какъв е проблема? Факт е, че въпросната потребителка се е оказала некоректна, но това не прави всички във форума такива.
Тук са се осъществявали неколкократно сделки зад над 15 000 лв.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Абе незнам ама как може верно да дадеш такава сума на някой, който дори и не си проучил... "звучеше ми нахъсана по телефона" Ами Ноки е прав - "всяка сутрин се ражда по един балък"
Не искам да те плаша, но момето може да те разиграва цифра време. Няма да споменавам възможните врътки, защото наистина искам урокът ти да не е загуба на 2К + нерви + озлобление към останалите онлайн бръмчалки.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

кофти работа. но тва е положението - тоя сайт е от ония моите дето продавах на времето и имаше проблем с него още веднъж, когато се пробваше да се препродаде на 10 пъти по-висока цена, отколкото беше купен от мен.
бях предложил срещу няколко стотака да го приведа във вид за работа, ама предложението беше отхвърлено :)

иначе в нета - уважение всекиму, доверие никому. и на мен има няколко човека, и един глупак, които ми дължат пари за техните сайтове ама отдавна съм ги отписал. както в тоя форум и във връзка с тоя сайт съм срещнал супер точни хора, с които даже и сега си работим по всякакви сайтове и за напред ще си бачкаме вероятно, така има и супер много тъпаци дето за няколко стотака се крият като не знам какво :Д.

хубаво, че поне договор имаш. аз иначе днес си говорих с тази дама по телефона за нещо да обяснявам на някой си къде да бутне, и ми се стори приятна жена. само я питах преди време как може да купи баш тоя сайт, където е доста суров, ама всеки си знае...
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

за 2 бона, я намирам тази "бизнес" дама оритвам я и си взимам парите, ако се налага под формата на имущество, все пак живеем в анархия!!!
 

Горе