През кой ден имате най-малък трафик

През кой ден имате най-малък трафик


  • Общо гласове
    194
Пи братле нз дали е от дните.... смисал аз незнам дали има въобще значение дните.... дали за по малко хора или повече..
 
Митака каза:
Най-малко трафик имам през уикенда, когато всеки е по роднини, или почивка. Същото важи и за цялото лято, което е най-неприятната част :roll:
При мене е обратното, хората влизат в почивните дни защото през седмицата нямат време. Е на мен повечето ми трафик идва главно от ученици и сега лятото е фул 8)
 
inviSible каза:
Пи братле нз дали е от дните.... смисал аз незнам дали има въобще значение дните.... дали за по малко хора или повече..
Ами явно има , при положение , че през останалите дни имам по 40-50 уникални , а в понеделник 4-5 ... в най-добрия случай 6 ... това е 10 пъти по-ниско от средното за останалите дни :shock: и не е веднъж - всеки понеделник е така :evil:
 
Аз като започнах с блоговете очаквах през уикендите да има пик , а е точно обратното , през уикиенда имам 3 пъти по-малко отколкото през делничните дни , събота е най-зле при мене
 
така е цикъла е друг , а и има доста други фактори които играят роля и които нямат нищо общо със дните на седмицата примерно ако днес е излязъл новия iphone и твоя сайт излиза на първи позиции то естествено няма да има значение дали е неделя вторник или т.н
ето при мен как изглеждат нещата по дни
http://www.bganzeige.de/blog/wp-content/podni.gif
 
Е вярно е,че има много фактори,различни от дните,които влияят на посещаемостта,но според моите лични наблюдения в събота имам най-малко посещения :( Не знам на какво се дължи,но почти винаги е така...
 
моите пък са , че четвъртък , петък , събота са най силни , а понеделник е най - зле заедно с неделя , освен ако не е някакво събитие което се търси много и ти си на челни места .
 
и при мен четвъртък е най-добре, щото сигурно всеки си вика "то утре петък ще се дреме в офиса, ми поне да си поцъкам днес" :)

неделя и понеделник най-ниско :)
 
От: През кой ден имате най-малък трафик

събота при мен е най-слабо. Понякога в Неделя вечер имам много силен трафик. Сега е Август и е доста зле навсякъде. Обикновено понеделниците са ми най-силни
 
От: През кой ден имате най-малък трафик

През уикендите имам по-слаб трафик...
 
От: През кой ден имате най-малък трафик

Еми неделя, ама тогава си бачкам най-яко, щото в понеделник сутрин (днес беше в 11:10) минава бота на Г :)
 

Горе