През 2010 изкарах...

През 2010 изкарах...

  • до 100 лв.

    Votes: 60 26.0%
  • до 300 лв.

    Votes: 18 7.8%
  • до 1000 лв.

    Votes: 28 12.1%
  • до 3000 лв.

    Votes: 30 13.0%
  • до 10 000 лв.

    Votes: 23 10.0%
  • до 20 000 лв.

    Votes: 30 13.0%
  • над 20 000 лв.

    Votes: 42 18.2%

  • Общо гласове
    231
От: През 2010 изкарах...

Да започна с това, че малко смешно звучи пича, дето е направил "около 100к $" - мисля, че така само може да бъде предизвикане не-особено-полезен интерес от някои хора ;)

Досега само съм чел форума - без да коментирам, но темата ми стана интересна ..

Мисля, че за да правиш над 15-20к BGN - освен ако не си страхотен късметлия И гении - трябва това да е основната ти работа .. Няма как да повярвам, че някой прави по 2 бона на месец от онлайн магазин в България ..

Все пак, за да не е мнението ми пълен спам - изкарах около 300-500лв от Интернет - само с купуване и продаване на няколко неща от ebay.. Нямам особено много време за подобна търговия и съм го правил основно от любопитство ..
Успех на всички и ползотворна 2011!
 
От: През 2010 изкарах...

Да започна с това, че малко смешно звучи пича, дето е направил "около 100к $" - мисля, че така само може да бъде предизвикане не-особено-полезен интерес от някои хора ;)

Досега само съм чел форума - без да коментирам, но темата ми стана интересна ..

Мисля, че за да правиш над 15-20к BGN - освен ако не си страхотен късметлия И гении - трябва това да е основната ти работа .. Няма как да повярвам, че някой прави по 2 бона на месец от онлайн магазин в България ..

Все пак, за да не е мнението ми пълен спам - изкарах около 300-500лв от Интернет - само с купуване и продаване на няколко неща от ebay.. Нямам особено много време за подобна търговия и съм го правил основно от любопитство ..
Успех на всички и ползотворна 2011!
И защо мислиш, че онлайн магазин в България не може да прави по 2 бона на месец?
 
От: През 2010 изкарах...

lazov 85.- това че ти не ги правиш не значи че другите не ги правят. Имал съм много добри месеци съм изкарвал по над 1200 лв. без много работа..имал съм месеци с 700-800 лв.
Познавам човек който изкарва и по 100к лв за 6 месеца..като от тях са инвестирани 10кпоне..но като се сметне пак остават добри пари.
 
Re: От: През 2010 изкарах...

И защо мислиш, че онлайн магазин в България не може да прави по 2 бона на месец?

Разбира се че е възможно да се правят, ако си сериозен и не пестиш средства за инвестиране.
 
От: Re: От: През 2010 изкарах...

Разбира се че е възможно да се правят, ако си сериозен и не пестиш средства за инвестиране.

То да ти кажа с несериозност и мързел пари не се правят. За инвестициите не си много прав.
 
От: През 2010 изкарах...

Лошото на печалбите е, че само с мечти не се трупат
 
От: През 2010 изкарах...

постояност - това работи при мен..
упоритост - също
не се предвай - и това
ако не се "разделиш" с тези трите по-горе успехът няма как да не дойде..рано или късно..зависи от теб/вас.
 
От: През 2010 изкарах...

Здравейте на всички! Имам доходи от PayPal за миналата година, както и от тази, но не съм декларирал нищо до момента. Смятате ли, че това може да ми създаде проблем вбъдеще и дали е по-добре да ги декларирам и да платя съответните данъци. Нямам фирма, акаунтът ми е Premier. Получавам средно около 150-200$ на месец.

Благодаря предварително! :)
 
Последно редактирано:
От: През 2010 изкарах...

в PayPal за минала година общо са ми изпратени: 2783.49$ :)
 
От: През 2010 изкарах...

Миналата година (2010) в PayPal са ми изпратени 44.65 $, а тази година (2011) са ми изпратени 271.81 $.
 
От: През 2010 изкарах...

напредваш.пожелавам ти тази година като дръпнеш чертата и да има изпратени 440$ ама получени 2700$:)
Миналата година (2010) в PayPal са ми изпратени 44.65 $, а тази година (2011) са ми изпратени 271.81 $.
 
От: През 2010 изкарах...

През 2010г. изкарах под 100лв. Надявам се тази година да донесе повече мангизи :D.
 
От: През 2010 изкарах...

Изкарах две по 75 долара, които не получих. Но не съм й вложила нищо, освен малко време. Така че не съм на печалба, но и нищо не загубих
 
От: През 2010 изкарах...

Според мен си на загуба, защото не си получил никакви пари за времето, което си инвестирал. Не всяка инвестиция е = на пари. Замисли се през това време дали си можел да се захванеш с нещо по-доходосно и ще разбереш изпуснатите ползи и загубата на време ще ти се стори загуба на пари.
 

Горе