През 2010 изкарах...

През 2010 изкарах...

  • до 100 лв.

    Votes: 60 26.0%
  • до 300 лв.

    Votes: 18 7.8%
  • до 1000 лв.

    Votes: 28 12.1%
  • до 3000 лв.

    Votes: 30 13.0%
  • до 10 000 лв.

    Votes: 23 10.0%
  • до 20 000 лв.

    Votes: 30 13.0%
  • над 20 000 лв.

    Votes: 42 18.2%

  • Общо гласове
    231

biaaro

Well-Known Member
Ето и една анкета, която би била интересна на всички... Разбира се анонимна:)
 
От: През 2010 изкарах...

Включвам се само с активите си от интернет дейностите, които са малко над 2700лв.(чисти след платени данъци, хост, домейн) => добри допълнителни доходи
 
принципно ако не броиме 10 000 лева дето си измисли държавата че им дължа беше доста ползотворна година :D
 
От: Re: През 2010 изкарах...

принципно ако не броиме 10 000 лева дето си измисли държавата че им дължа беше доста ползотворна година :D
Да не са ти идвали данъчни на проверка ?
На един мой близък баш декември му минаха "на гости" ... Влачиха го 3 седмици да представя документи докато не ги пита колко пари искат (да пишат в АКТ-а а не подкуп) и не се съгласи с сумата (която беше 10 000 лева АКТ) . Просто държавата няма пари и се чудят от къде да съберат .
 
От: През 2010 изкарах...

Те се чудят откъде да съберат, но причината не е че няма пари. Пари има, просто искат още.
Що си мислите че държавата няма пари?
Явно кампанията за промиване на мозъци на бат Бойко е сработила. Просто ако си прибираха парите без такова солидно оправдание като "няма пари", досега да са го разчленили. Но когато една лъжа се повтаря стократно става истина. За това служат познатите ни медии които постоянно това тръбят.
Айде да не се отплесвам от темата. Честита нова година и честито на всички именници.
 
От: Re: През 2010 изкарах...

Да не са ти идвали данъчни на проверка ?

Става въпрос за българските закони, които забраняват предлагането на хранителни добавки чрез сключване на договор от разстояние. Ако във whois на домейна на сайта, където се предлагат или продават хранителни добавки има данни на българско физическо или юридическо лице, на това лице му се налага глоба (няма значение, че сайта е на съвсем друго юридическо лице от съвсем друга държава, където няма такива безумни закони). От КЗП не правят разлика между домейн и сайт (домейнът може да е на едно лице, а сайтът на съвсем друго лице - домейнът може да е преотстъпен за ползване или даден под наем на трето лице).

Още по темата:
Продължават да съществуват огромен брой незаконни сайтове за хранителни добавки
Рекламират по телевизията "незаконен" сайт за хранителни добавки
 
Последно редактирано:
От: През 2010 изкарах...

Около 2 grands само онлайна :) Слабо беше тая година, и по-добри съм имал, но ако трябва да бъда честен и това ми е много, защото не съм си направил труд за 5 стотинки...
 
От: През 2010 изкарах...

Изненадващо добри резултати :) Ако знаех, че ще са такива, щях да сложа по големи суми....
 
От: През 2010 изкарах...

Дано това, което показва анкетата да е истина :)
Мисля си, че е истина. Ако става въпрос за отговора "над 20К" то реално това са около 2К на месец, което е реално с онлйан, както с онлайн + някъде на работа. Като гледам анкетата не е ограничила само с онлайн дейност. Та, повече от реално е. Всичко под сумата "3К" го раздават "по-несериозно" от към изкарване на пари онлайн. ;) Май имаше нужда от по-големи суми. :)
 
От: През 2010 изкарах...

надявам се тая година да изкарам нещо от ''онлайн'' :))

все пак още се уча
 
От: През 2010 изкарах...

Тая анкета да не е вързана към данъчните като касовите ни апарати догодина :)
Спокойно мога да отговоря до 20 000лв както един мой приятел рибар дето един път ми разправя - хванах едно сомче, ама немаше 5 кила и го пуснах. И даже не ме е излъгал в последствие разбрах че е било 300 грама, ама те и триста грама влизат в категорията до пет кила. :)
 
От: През 2010 изкарах...

530, но очаквам драстична промяна нагоре след като завърша проекта си :)
 
принципно ако не броиме 10 000 лева дето си измисли държавата че им дължа беше доста ползотворна година :D

vetzkov братле точно такъв атитюд се иска ... Still here haters :) добрите хора не могат да бъдат спрени :)

На всички пожелавам 2011 да е по добра година... и да го изкъртим този интернет :)
 

Горе