Премахване на регистрация в TYXO

niks

New Member
Имам регистрация на два сайта в тиксо брояча, но вече не искам да го използвам.

Махнах кода от сайтовете но при търсене в гугъл продължава да ми излиза сайта в тиксото независимо че съм заключил статистиката.

Искам да изтрия напълно регистрацията на сайтовете си в този брояч но от административния панел не видях такава опция.

Това да не е брак до живот като с топлофикация

Дайте предложения
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Регистрирал съм ги анонимно и не исках да контактувам с тях но явно ще се наложи.

Макар че пак анонимно мога да им изпратя искане да ми премахнат сайтовете от системата си

Няма ли друг вариант ?
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Махнах кода от сайтовете но при търсене в гугъл продължава да ми излиза сайта в тиксото независимо че съм заключил статистиката.
За мен има по голяма тежест тяхното име с/у твоето !

аз го ползвам и доста хора като мен,но с лъжливи данни :)
да не ти е написана биографията там,все пак си им махнал линка,скоро сигурно и твоя ще махнат-то бъгава работа при тях :)
ЦЕЛ-БаКЛИНК
спирам всички измислини броячи и почвам с аналитикс!за кво да им давам линк ,то само бъгове!
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Не те разбирам защо се дуеш, но вече от един месец съм махнал кода а те не са и при търсене ми излиза сайта в тиксото.

Толкова ли не могат да сложат опция за премахване на сайт.

Глава море, акъл шамандура

Ще им пиша какво да правя, но на китайски....бъзикам се на английски
 
Последно редактирано:
От: Премахване на регистрация в TYXO

Не те разбирам защо се дуеш, но вече от един месец съм махнал кода а те не са и при търсене ми излиза сайта в тиксото.

Толкова ли не могат да сложат опция за премахване на сайт.

Глава море, акъл шамандура

съжалявам ,но това към мен ли е ? опитвам се да мисля с теб...
 
От: От: Премахване на регистрация в TYXO

съжалявам ,но това към мен ли е ? опитвам се да мисля с теб...

Карай да не ти пука....

Важното е че щом има опция за регистриране трябва да има и за отрегистриране или прекратяване а не да си пишем обеснения по e-maila
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Като е безплатно отрегистрирването пак е добре :)
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Някой кореспондирал ли е с тях във връзка с подобни казуси ?

Какви данни искат за индентификация че може всеки хейтър да поиска да изтрият даден сайт от системата.

Както е в контактната форма е-mail с който съм се регистрирал и потребителско име или ще искат и нещо друго.

Пълна простотия е това....
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Ами те предлагат безплатна услуга при определени условия. Не са задължени да дават възможност за триене на акаунти. Никого не карат насила да се регистрира. Няма закон, който ги задължава да осигуряват такава опция, тъй че всичко зависи само от тяхната добра воля. Освен това Tyxo не могат да мислят какви резултати излизали в Google, тъй като това е услуга, съвсем отделна от тяхната. Би трябвало да се обърнеш към Google ако не ти харесват резултатите, които излизат там. Разбира се на всички ни е ясно, че такива молби се разглеждат внимателно и после се препращат към най-близкия кош. Той Ерик Шмид предупреди наскоро, че следите остават и трябва да се мисли преди да се пусне нещо.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Премахване на регистрация в TYXO

Много ми пука за следите, а що се отнася до условията съмнявам се някъде да има предупреждение че не са длъжни да изтрият акаунт при поискване.

Сигурно са го пропуснали без да искат......

Не съм свикнал да се обеснявам пък да не говорим да се моля, затова кореспондирането с тях по този въпрос нещо не ми е присърце но ще видим какво ще измисля

Ще им изпратя едно китайско писмо от някой австралийски мейл сървър през руско IP
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Защо просто не заключиш статистиките да не се показват публично? Това не ти ли е достатъчно?
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Статистиката съм е заключил но не това е проблема, не искам вече при търсене на ключови думи да излиза моят сайт в Българското онлайн пространство и по конкретно в Български брояч
 
Влез си в настройките и му промени заглавие, описание и т.н. и няма да излиза.
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Всичко промених (изтрих) от профилите с описание на сайта но пак излиза по ключови думи които се намират в самото име на сайта
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Направено е така за да могат данъчните да гледат кой българин се прави на небългарин и какви далаверки върти из нетя, та да му почукат на вратата в незнайна доба, да му изземат лаптопчито и да разгледат какви недекларирани доходи точи от нетя, па да си приберат данъка на место, барабар с глобичката... А може и да го закопчаят, ако се е олял с печалбарството :)

Тиксото е разработка на военните!

Скриптът е писан в катакомбите на КГБ и е предназначен за упражняване на разузнавателна дейност и контрол върху републиките от псевдо-бившия соцлагер!!!
 
От: Премахване на регистрация в TYXO

Каквото и да променяш, дори да го изтрият пак ще остане в кеша на Google за доста дълъг период от време.
 

Горе