Премахване на nofollow от подписите

Линковете в подписите да бъдат без nofollow


  • Общо гласове
    15
Ей са Банко стана милионерче 😂

Бе 20 х 100лв /2 бона на месец кой ти ги дава... само, че естествено няма кой да ги даде, само се пишат глупости, а кат дойде момента точно двама ще се изръсят, и то от чиста кУртУазия ;)

Инак, и на теб май май, както на ноката, днес не са пуснали ахаха не сте се представили подобаващо изглежда 😆
 
Бе 20 х 100лв /2 бона на месец кой ти ги дава... само, че естествено няма кой да ги даде, само се пишат глупости, а кат дойде момента точно двама ще се изръсят, и то от чиста кУртУазия ;)

Инак, и на теб май май, както на ноката, днес не са пуснали ахаха не сте се представили подобаващо изглежда 😆
Безплатно и жена ми не дава … 😂
 
Бе 20 х 100лв /2 бона на месец кой ти ги дава... само, че естествено няма кой да ги даде, само се пишат глупости, а кат дойде момента точно двама ще се изръсят, и то от чиста кУртУазия ;)

Инак, и на теб май май, както на ноката, днес не са пуснали ахаха не сте се представили подобаващо изглежда 😆
Хахаха. Това ще го лайкна. :)
 
Нема безплатно, то е ясно :) За това и АЙ DEV приятелките станаха толкова популярни, че дори тия гумените вече бъркат у джоба, инфлация, кво да се прави, ама няя се даваме, в търсене на алтернативи сме 😁
 
То че няма да има клиентела е ясно, идеята е все пак да задоволим търсенето (доколкото го има)... и да закрием темата елегантно.
 
Според мен е лоялно от страна на форума на хора, които са тук от по 10 години да си праснат линка, ама все1 кой та бръсне брат ме
 
Ма начини за монетизация на такъв форум - БОЛ, но винаги ще има някой да избучи, а след него още двама по дефаут, и накрая ей така от смелост - още една тумба пищенгяси 🤣

А истината е във факта, както казаха по-горе, че вече всичко е с пари.. Аз се нервя секи ден на сайтовете тип "махнете блокера, МОЛЯ, и ние се храним от реклами", ма мое и да не съм прав в крайна сметка, че ги отсвирвам постоянно. Но в случая аз се нервя, че не се кефя на ДЪРТ парти рекламите, а тук тая драма няма да я има, така, че има все пак още почва за философски разсъждения, поне 😉

Некой път пустите днси рифрешват егати бавното, а още с никой не съм се сбил изглежда, май вечерта не е чак толкова тотал щета 😆
 
Ма начини за монетизация на такъв форум - БОЛ, но винаги ще има някой да избучи, а след него още двама по дефаут, и накрая ей така от смелост - още една тумба пищенгяси 🤣

А истината е във факта, както казаха по-горе, че вече всичко е с пари.. Аз се нервя секи ден на сайтовете тип "махнете блокера, МОЛЯ, и ние се храним от реклами", ма мое и да не съм прав в крайна сметка, че ги отсвирвам постоянно. Но в случая аз се нервя, че не се кефя на ДЪРТ парти рекламите, а тук тая драма няма да я има, така, че има все пак още почва за философски разсъждения, поне 😉

Некой път пустите днси рифрешват егати бавното, а още с никой не съм се сбил изглежда, май вечерта не е чак толкова тотал щета 😆
Аре у лево

 
Нямам колонки баш в момента на компа, да чуя този поздрав, ама като гледам на фърст поглед тоя Ускубан тинейджър, горе долу се сещам за посланието - "ми.. чудя се още, пика ли ми се, е.е ли ми се" 😆😆😆
 
Заебете го тоя дебил :D поздрави от ераката на мирката
 
Последно редактирано:
Заебете го тоя дебил :D поздрави от ераката на мирката
Ква мирка 2006-та ве, 2006-та ползвахме скайпове.

Мирката умря края на хиледолетието.
 
Ква мирка 2006-та ве, 2006-та ползвахме скайпове.

Мирката умря края на хиледолетието.
Верно, после ползвахме скриптове да им разпращат съобщения до всичките им потребители, годините може малко и да ми се мешат 🤣
 
Поне не е ОНЯ NIKS, че щеше да стане страшно 😁

А аз не съм вервал, че ще направя такава глупост, НО ето факт - връщам поздрава, САМО ПО "СЛУХ" ахахахах

надам се все пак да съм уцелил правилното парче 😝
 
Ще се съглася, че никой няма да иска да купува. Нищо, че едно 300 сайтуайт линкове ще получи, ако е добро присъствието му тук с теми. Аз лично не бих, но аз и нямам какво да наликвам. Но такива с сайтове на клиенти, на свои проекти. Мисля, че е доста по-добре от това да купиш такъв в някой блог на 1-2 години в сайдбара или футъра. ;)
 
По отношение на цените, мисля, че максимума, който оптимизатори биха дали, е 50на макс лв на година. Ще има потребители, за рейтинг, не оптимизатори, които ще дадат макс 100лв на година. Разправията става голяма ако се касае за 10на потребителя. Безсмислена се явява галимацията, а и ще породи дерзания, че това е едва ли не една от основните дейности на форума..

По отношение на потребителски рейтинг (фрии), например за "топ" потребители или пък за тези със стара регистрация, тук става още по-голямо дърво. Получава се разделение. Ходи доказвай кой е топ и защо точно е топ, и какво значи стара регистрация и каква е ползата от стар юзер, който кибичи и само слухти, например ;)

Кой ще е тоя, който ще си играе на съдник, кой е полезен и кой не?? Ще настане якото бучане, и с право

Така че, ноката пак се оказва най-мъдър и темата би било най-добре да бъде приключена елегантно :)

За мен лично нофоуол линка си е линк отсекъде! Не само за директни посещения, ами си има и сериозно отношение и за сеото, който знае - разбира, и обратното 😁 Преди намекнах за едни други два атрибута, така че както си е в момента е екстра, инак може да бъде много зле и безсмислено да се подписваш, при условие, че се спазват тотално правилата на Гошо
Който е терикатер - има си опция за реклама тук, горе се въртят банерчета, могат да се завъртят и на други места, и като разположение и като УРИ Освен това, няма как да се проследи кой какво дава, така, че тие топ-потребителите, ако имат мерак могат да се класират някъде в общата картинка и на по-тънки тарифи, ако има изобщо такова желание от страна на форума 😇
 
а и ще породи дерзания, че това е едва ли не една от основните дейности на форума..
Дейността на форума е доказана с годините и допълнителната монетизация със сигурност няма да я определи, като основна дейност на форума, а като следствена ;)


който кибичи и само слухти, например ;)
Не само кибичи, не само слухти, но и прави скрииншотове и извлечения на форума

Така че, ноката пак се оказва най-мъдър и темата би било най-добре да бъде приключена елегантно :)
Ноката е мъдрец, философско развита и умна личност, но темата би било най-добре да бъде приключена, елегантно и в ползва на отсятото брашно ;)
 
Само, че за разлика от една торба тук, както и ти в т.ч, аз никога нищо не съм искал от този форум. И дори, ако трябва да правя някакви сравнения тип "везната", то моят контент тук изпреварва около 590 пъти това, което аз съм дал на форума и това, което той ми е дал ;)
Не че не мога да дам много повече, но злобарчета като теб, убиват всякакво желание за това.
А шотовете си ги има и ще си ги има, това е лична информация, лично за мен, превантивна мярка срещу подобни на теб "бабаити", макар, че ти си като някаква малка оскубана мишшшчица, в сравнение с бабаитите с които съм си имал работа..
И стига си се опирал на нокиния гръб, че ставаш вече освен жалък и посредствен, но и доста смешен :p

И с това обяснителния режим се изчерпва, надявам се да не ме занимаваш повече с твоите драми, нищо, че явно наистина си нямаш грам работа.
 
моят контент тук изпреварва около 590 пъти това, което аз съм дал на форума и това, което той ми е дал ;)
Искам конкретика тук !
Виждам някакъв потенциал, ма чак пък 590 пъти ?

И с това обяснителния режим се изчерпва, надявам се да не ме занимаваш повече с твоите драми, нищо, че явно наистина си нямаш грам работа.
искаш ли на лични да си разменяме хормони ?
 
Какъв потенциал бре :) КОЙ СИ ТИ изобщо да мериш, да искаш.. за някакъв спонсор ли се имаш ахахаха

Лични взаимоотношея, хормонченца аа??!! 😆

Ще бъдеш 100% прецаканан, немой моля ти се :)

Ако си в някаква криза на комуникейшън левъл, като макс мое да си продъжиме ако сакаш с плюнките, хормоните си ги пази за жената 🤣
 

Горе