Препоръка за добра контактна форма...

lowriderzzz

Well-Known Member
сайта е на wordpress. Ползвах плъг ин за contact form 7 но на скоро нещо се беше бъгнал.

Коя друга контактна форма (може и да не е плъг ин) е добра алтернатива.

Вие как процедирате по този въпрос?

Благодаря
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Ако ти се дават пари, това е много добро, използвал съм го и има наистина голям набор от функции. Иначе Contact Form 7 използвам и до момента нямам никакви проблеми с плъгина. Виж все пак и предложенията на Blinky, също са добри.
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Ако ти се дават пари, това е много добро, използвал съм го и има наистина голям набор от функции. Иначе Contact Form 7 използвам и до момента нямам никакви проблеми с плъгина. Виж все пак и предложенията на Blinky, също са добри.
Това ми го препоръчаха от Warriro foruma също . Доста е добро и сигурно ще го ползвам за някой по-мащабен проект. За сега ще разгледам тези които Блинкки е препоръчал.
 
Re: От: Препоръка за добра контактна форма...

Това ми го препоръчаха от Warriro foruma също . Доста е добро и сигурно ще го ползвам за някой по-мащабен проект. За сега ще разгледам тези които Блинкки е препоръчал.

Няма спор, платените винаги са добро решение, но както каза ти - зависи от проекта. Ако се разрасне, купуваш, защо не. :)

А кога се бъгна Contact Form 7, защото преди няколко седмици имаш да се ъпдейтва. Може би малко след ядрото дойде като ъпдейт. От тогава ли или? Питам, защото е доста добра и стабилна функция на федолтната инсталация.
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Ползвам Contact Form 7 на няколко сайта и няма никакъв проблем. При теб всичко ли е ъпдейтнато до последни версии или само wp-то или плъгина? Понеже ако едното не ти е ъпдейтнато от там може да идва проблема.
Дай повече информация какъв е проблема.
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Точно вчера ползвах Contact Form 7 и всичко е точно при мен. Какъв е по-конкретно проблемът?
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Аз ето този много го харесвам: http://www.designchemical.com/blog/index.php/wordpress-plugin-slick-contact-forms/

За някои видове сайтове, може и да не е подходящ, но ти ще си прецениш :) Демото е на страницата от линка - най-долу в дясно.
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Точно вчера ползвах Contact Form 7 и всичко е точно при мен. Какъв е по-конкретно проблемът?

Не искаше да ми праща съобщение на зададения имейл, когато някой я е попълнил. Смених имейла и на новия го праща. Не знам от какво се получава това.
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Еми не искаше да ми праща съобщение на зададения имейл, когато някой я е попълнил. Смених имейла и на новия го праща. Не знам от какво се получава това.

Значи мейла е проблема, не контактната форма. Има проблем с мейл сървъра. Твой собствен ли е или е на някой друг(като абв, gmail)?
 
От: Re: От: Препоръка за добра контактна форма...

Няма спор, платените винаги са добро решение, но както каза ти - зависи от проекта. Ако се разрасне, купуваш, защо не. :)

А кога се бъгна Contact Form 7, защото преди няколко седмици имаш да се ъпдейтва. Може би малко след ядрото дойде като ъпдейт. От тогава ли или? Питам, защото е доста добра и стабилна функция на федолтната инсталация.

Да нещо такова май от преди няколко седмици. Иначе - да доста стабилна си е.
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Значи мейла е проблема, не контактната форма. Има проблем с мейл сървъра. Твой собствен ли е или е на някой друг(като абв, gmail)?

на gmail е. Но другия с който го смених пак е на gmail. (имам няколко там)
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Аз от години ползвам това навсякъде: http://www.foxyform.com/. Става за всички платформи и не се налага никога да го ъпдейтвам. Досега не съм имал проблеми.
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

на gmail е. Но другия с който го смених пак е на gmail. (имам няколко там)

Може да е имало проблем при сървърите на gmail, пробвай да го сложиш пак стария.
 
От: Препоръка за добра контактна форма...

Може да е имало проблем при сървърите на gmail, пробвай да го сложиш пак стария.

Да ще пробвам по-късно и ще напиша, че сега трябва да излизам.
 
От: Re: От: Препоръка за добра контактна форма...

Ами странна работа. С единия ми имейл от Gmail работи, а с другия ми не иска да ги праща. (въведен е правилно).
 
Re: От: Re: От: Препоръка за добра контактна форма...

Ами странна работа. С единия ми имейл от Gmail работи, а с другия ми не иска да ги праща. (въведен е правилно).

Хм, другият пак ли е на Gmail? И ако да, да не ходи в спама? Няма логика да праща към единия, а към другия - не. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Препоръка за добра контактна форма...

Хм, другият пак ли е на Gmail? И ако да, да не ходи в спама? Няма логика да праща към единия, а към другия - не. ;)

В десятката! Точно там са отишли. Близко до умът беше.

остава въпрса обаче как до преди месец и нещо не отиваха там, а сега там ги праща...
 

Горе