Препоръка за транспорт+хамалски услуги в София?

Всяка фирма в топ резултатите на Google за "хамали" ще ти свърши работа. За съжалени не са евтини. За пренасянето на мой приятел се събрахме една тумба приятели, и стана буквално за половин ден. После седнах и ги почерпих на по вечеря. Много по-хубаво преживяване. И да не ми циврят женчовците, че имали болки и травми. Ако на 25-35, дори до 40 години не си физически подготвен да помогнеш в изнасянето на някой, може спокойно да отидеш да си избереш място в Малашевци от сега. ;)
 
Въпреки че чак сега (през 2021) попадам на поста ви, бих препоръчал на бъдещите нуждаещи се от хамалски услуги това което и Georgi S препоръчва - Ненчовски хамали. Коректно отношение на прилична цена. Наложи ми се да извозят част от обурудването ми дори и извън София, но ми предложиха благоприятни условия. За всичките услуги, които предлагат можете да потърсите в

Може ли пък толкова елементарно да го правиш и ти. Поне ника да беше беше нещо друго.... Хамалчо, случайно ползвал услугите на хамалите на ненчо :) Айде малко повече старание.....
 
Последно редактирано от модератор:
темата е стара ,но за в бъдеще, който му трябва хамалска фирма му препоръчвам:
Препоръчваш ги защото:

1) Си ги ползвал и си доволен :oops:
2) Правиш елементарен линк билдинг
3) Забравил си подписа си във форума
 
  • Like
Реакции: Sky
Разбира се, че няма какво да криеш. Ясен си от километри. Нищо, може и да се научиш кое как се прави.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе