Препоръчайте ми бар в центъра на София

LuboUzunov

Member
Колеги дайте идея за някой готин бар в центъра. Нещо напоследък съм изостанал с нощния живот...

Трябва ми някакъв бар, в който да водя мацка. С нормална музика и без храна. Без пиано барове, караокета, джаз, прекалено много ретро и всякакви такива. Нещо умерено и по възможност със сепарета. Сещате се защо :wink:
 
От: Препоръчайте ми бар в центъра на София

Така:

1. LA CUBANITA Bar & Dinner - ул.Битоля 2, зад бензиностанция Шел на бул.България

2. SENSE SKY BAR - Намира на девети етаж на хотел Sense срещу Италианското/Австрийското посолство, до Парламента.

3. THE CORNER BAR & DINNER - на ъгъла на най-високата точка между булевардите „Черни връх“ и „Никола Вапцаров“ на 8ет. , бул. „Никола Й. Вапцаров“ 35

Това се сещам от раз :)
 
От: Препоръчайте ми бар в центъра на София

Щом ще водиш дама препоръчвам "КО бар енд динър"

На бул. Черни Връх и Никола Вапцаров, влизаш в стъклената сграда и със асансьора най-горе ...
Уникален стъклен бар, избери ясна вечер.
 
От: Препоръчайте ми бар в центъра на София

карай я към нас аз живея на центъра , ще ви пусна youtube и разпъна диваняяяяяяяяяяяяяяя :D

Слагаш и една бутилка уиски на масата и веднага я водя на диваняяяя! Брей тоя Предприемач... Всичко можеш да намериш тук бе! :D

Иначе...

App-чето е готино.

А в Ла Кубанита съм ходил веднъж и толкова много мутри на едно място не бях виждал...
Рафитата пък са много готини, но напоследък станаха адски комерсиални и всеки втори кифльок е там за да се тагне във Фейсбук и това ме дразни. Същото важи и за Суийт-а, но там обаче си ходя редовно :beer:

Останалите предложения много важат!
 
От: Препоръчайте ми бар в центъра на София

Денонощна не знам, но "Шопите" например работи до доста късно. Последния път когато наминах беше към 4 часа и си тръгнах в 6 сутринта от там. ;) И пак зависи до кога ще има хора де.
 
От: Препоръчайте ми бар в центъра на София

Вчера към 3 часа някъде търсихме.. даже и бакшиша не знаеше. Закара ни до някаква "Дивака" ама те тъкмо затваряха.. и накрая от няма къде в Рафи. А там цените са брадва... все едно си на бар. :)

Не знам дали търсене няма или има ниша.. понеже Рафи беше пълно. Някой да се възползва и да действа. :)
 
От: Препоръчайте ми бар в центъра на София

Дивака си е заведение за хранене и изтрезняване :D

А колкото до Рафи... Някой си наби пари в него, разви го, отвори още няколко и сега всичките заведения се пукат по шевовете... Че чак и бар с басейн направиха наскоро :)
 
От: Препоръчайте ми бар в центъра на София

Дивака си е заведение за хранене и изтрезняване :D

А колкото до Рафи... Някой си наби пари в него, разви го, отвори още няколко и сега всичките заведения се пукат по шевовете... Че чак и бар с басейн направиха наскоро :)

Не знам каква е причината да няма никакви... в Пловдив само на първо четене се сещам за 4-5. :)
 
От: Препоръчайте ми бар в центъра на София

Щом ще водиш дама препоръчвам "КО бар енд динър"

На бул. Черни Връх и Никола Вапцаров, влизаш в стъклената сграда и със асансьора най-горе ...
Уникален стъклен бар, избери ясна вечер.

Май не си излизал скоро :lol:
 
Road 66 на Позитано: http://barroad66.com/ - голям фен съм му. Един приятел ме заведе и е супер. Пускат рок и метъл, но е стилно.

Иначе вдигнете се до нещо извън центъра. Headon на бул. България е готино за свалки, както и Corner-а на бул. Черни връх. ;)
 

Горе