Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Ще има няколко домейна вътре в него.. може би 6-7 нз с точност..
Няма да има почти никакъв трафик към сайтове.. до към 20-30к на месец..

Имам Dedicated server в Delta.bg, но ми трябва още 1 хостинг, на който да полвам по-слаби сайтове за SEO с различни IP-та.

В момента ползвам Hostgator, обаче нещо не съм доволен.. единия сайт направи малко трафик и веднага "Error establishing a database connection"
Не ми трябват такива хостинги..

Много важно нещо.. хостинга към който се местя, желая да ми прехърли всичките сайтове и домейни, без Downtime.
Hostgator бяха нарпавили това за мен безплатно, като се бях местил от GoDaddy преди години..

Може и да не е на Българска земя хостинга..
Да е на приемлива цена, защото сега не съм доволен.

Поздрави,
Симеон
 
От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

Имай предвид, че колкото и да е добър хостинг доставчикът, тук говорим за споделен хостинг, при който се плащат жълти стотинки на месец и е неоправдано да се очаква вечна непрекъсваемост на услугата. Няма shared hosting доставчик без прекъсвания. Такъв е типът на услугата.
 
От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

Колегата 100% не е имал в предвивд невероятно добър а такъв който да може да си остави сайтовете спокойно.


добър и евтин , когато се говори за хостинг не могат да са в едно изречение :)
 
От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

ns1.bg се държат стабилно... другите с които не съм имал много проблеми до момента са novahost...
 
От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

Този хост: coolicehost.com - ако успее да превземе BG пазара ще успее да помогне на един народ лъган от сънародниците си /за 250 лв преди/, че за 58 лв можете да имате услуга на месец - която преди ви е струвала в ХОСТ-БГ 250 лв :)

Невероятно е нали :) как спестих куп пари...................... купища.
 
От: От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

Този хост: coolicehost.com - ако успее да превземе BG пазара ще успее да помогне на един народ лъган от сънародниците си /за 250 лв преди/, че за 58 лв можете да имате услуга на месец - която преди ви е струвала в ХОСТ-БГ 250 лв :)

Невероятно е нали :) как спестих куп пари...................... купища.

уоу, как е възможно това
 
От: От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

Само, че този хост е станд алоне сайтчета и ако е нещо различно и почват да те молят да си ходиш.
Личен опит.
Този хост: coolicehost.com - ако успее да превземе BG пазара ще успее да помогне на един народ лъган от сънародниците си /за 250 лв преди/, че за 58 лв можете да имате услуга на месец - която преди ви е струвала в ХОСТ-БГ 250 лв :)

Невероятно е нали :) как спестих куп пари...................... купища.
 
Re: От: От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

уоу, как е възможно това

Оптимизирана за скорост хостинг среда ,без да се прави компромис със секюритито... и се получава... Звучи прекалено общо но е това... Просто се използва всичко което е последно достижение в тази индустрия... Като скрипта се изпълнява 4 -8 пъти по-бързо харчи 4-8 пъти по-малко ресурс и можете или да се смести в по-евтин план или конкретния да удържи повече посетители...

Също така част от "тайната" е вариация на това ще отговоря на uphero :)

Само, че този хост е станд алоне сайтчета и ако е нещо различно и почват да те молят да си ходиш.
Личен опит.

Помолват те учтиво да ти върнат парите и да си намериш друг хостинг :)

If 10% of your customers, generate 90% of customer support load, dump these 10%, than you can offer 9 times better service to other 90%

Проста бизнес логика, която доста хостинги, не я разбират и с времето им става огромен проблем, че даже е изкарала от пазара не един и двама доставчици... :rolleyes:Това е част от know how изваденo като синтезирана информация от изследване на ~28 000 теми натрупани за 15 години на тема Running Webhosting Biz... все още тази информация се анализира и други добри практики ще бъдат приложени с цел да може да осигурим на останалите клиенти ефекта на предния цитиран пост :arrow: от 250 на 58 лева на месец :)

ПП шаред хостинга винаги е определен компромис, оптимизацията за скорост на хостинг средата, която дава около 4-8Х и повече пъти по-добра скорост е съвместима директно с 98% процента от сайтовете...
 
От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

Novahost.bg за 40 лв на годината е перфектен вариант!
 
От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

Аз наскоро си закупих хост от hostline.bg и честно казано останах много доволен, имат много добра поддръжка и цените им са доста ниски. :wink:
 
От: От: Препоръчайте ми добър евтин споделен хостинг

Аз наскоро си закупих хост от hostline.bg и честно казано останах много доволен, имат много добра поддръжка и цените им са доста ниски. :wink:
Да беше написал 2/3 поста преди този.
 

Горе