Препоръчайте ми изгоден едномесечен влог ?

От: Препоръчайте ми изгоден едномесечен влог ?

изобщо измзмен е света в който живеем дева ... да иде цунамито :)
Оставил съм ти един линк в подписа, за да се запознаеш с един нов свят без измами. :)
 
От: Препоръчайте ми изгоден едномесечен влог ?

като нашенцжите дето ходят у англия влязат у шопа напазаруват си облекло марково
и го носят две седмници и после го връщат !

Затова в нашата почва не трябва да има закон за защита на потребителите! От цялата работа губят търговците и честните потребители, които плащат за измамите, извършвани от нечестните потребители, които използват системата за защита от измами за извършване на измами! Ей затова е безумие да ползваш PayPal в България - така всеки ще може да си купува разни неща и после да си връща парите обратно (българския вариант на friendly fraud).

исайтовете са измамам
измам е и да внесеш нещо за 10 леа а да го продадеш за 50 !
измам е и да правиш сайтове които не са нужни на никого и да печелиш от тях ...
изобщо измзмен е света в който живеем дева ... да иде цунамито :)

Не бих употребил точно думата "измама". Това е по-точно казано:

света е гадно устроен :) и мен ми се вижда простотия много неща ама ги правим (...)

Светът е гаден. Море от лайна. И всички плуваме в тях. А от къде идват лайната... ами плуващите ги произвеждат.

* И аз почвам да се заразявам от подобен стил на говорене... т.е. писане. В каквото плуваш в такова се превръщаш... Жалко, че няма наблизо някоя свръхнова да рестартира еволюцията - тръгнала е в грешната посока. Обаче да не се отчайваме - според прогнозите до няколко години ще си имаме ядрена война. Може от радиацията да се получат по-добри биологични видове от Homo Sapiens - след няколко хиляди години...
 
Последно редактирано:
От: От: Препоръчайте ми изгоден едномесечен влог ?

Затова в нашата почва не трябва да има закон за защита на потребителите! От цялата работа губят търговците и честните потребители, които плащат за измамите, извършвани от нечестните потребители, които използват системата за защита от измами за извършване на измами! Ей затова е безумие да ползваш PayPal в България - така всеки ще може да си купува разни неща и после да си връща парите обратно (българския вариант на friendly fraud).



Не бих употребил точно думата "измама". Това е по-точно казано:



Светът е гаден. Море от лайна. И всички плуваме в тях. А от къде идват лайната... ами плуващите ги произвеждат.

* И аз почвам да се заразявам от подобен стил на говорене... т.е. писане. В каквото плуваш в такова се превръщаш... Жалко, че няма наблизо някоя свръхнова да рестартира еволюцията - тръгнала е в грешната посока. Обаче да не се отчайваме - според прогнозите до няколко години ще си имаме ядрена война. Може от радиацията да се получат по-добри биологични видове от Homo Sapiens - след няколко хиляди години...

Що се тровите? Живейте докато можете.
 
От: Препоръчайте ми изгоден едномесечен влог ?

Здравей

От 5 години от както взех първата си по сериозна комисионна си държа парите в единствената Българска ( поне на теория) - Първа инвестиционна банка на шест месечен или три месечен депозит

Лихвата която предлагат те няма аналог сред останалита не български банки и за теози период от 5 години тя ВИНАГИ е била между 7 и 10 % на годишна база

При 7-8 000 евро в банката това са ти между 100 -140 лева на месец

В момента съм на 3 месечен депозит в евро с лихва 7.75% а преди нова година за същия депозит вземах 9.75% лихва

Но не ти препоръчвам да държиш големи суми,- над 10-15 000 лева в банка

В момента при тази рецесия и свито потребление инвестицията в банков депозит е една от най-добрите и ниско рискови, за справка при наемите на апартаменти в момента възвращаемостта е около 5-6 %.

Направиш ли 20 000 мисли къде да ги инвестираш, но под тази сума парите в банка са добро решение особенно в криза
 
От: Препоръчайте ми изгоден едномесечен влог ?

Добре си се ориентирал niks...
 
От: Препоръчайте ми изгоден едномесечен влог ?

А бе пускаш 1 х 2 на някой мач в някой сайт ако коефициента е добър и или ще спечелиш или ще загубиш . Има мачовек с по 1.80 коефициент за двата отбора което на 1000 лв си е 800 лв печалба . Такава лихва никаде няма да видиш ама и риска си е голям .
 
От: Препоръчайте ми изгоден едномесечен влог ?

гледай в сайта moitepari.com, едномесечен не е далавера, гледай тримесечните
 

Горе