Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

И аз използвам мързеливите. Реклама или не, както искате го приемайте, но съм изключително доволен. А за налични и липсващи продукти - това не е никакъв проблем. Взимаш телефона, набираш и казваш какво искаш. На мен са ми носили и сапун дори, наред със бирата и чипса :) А не знам дали въобще имат сапуни в сайта.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Незнам дали koynov прави реклама на този сайт ( marzelivo.com ), но и аз попаднах на него посредсвом флаери в моя квартал ( Витоша ). Магазините там са дефицит и реши да порачъм чрез тях и да ви кажа останах супер доволен. А и другото удобство е, че работят до 2ч. през ноща.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Аз съм в Дианабад и си поръчвам вече няколко пъти от marzelivo.com. Много съм доволна, не съм имала проблеми с поръчката - нито за продуктите, нито за адрес или с каквото и да е било.
А най - якото е, че ми винаги ми носят бирата студена! :)
Препоръчвам! :)
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Нещо много мързелив смрад взе да се разнася... :lol:
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Някой мързеливец се е клонирал два пъти в рамките на 20 минути. Много тъпо. Няма да поръчвам да не ми доставят по три от всичко :).
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Ако си в обслужван район за доставка опитай услугата - бързо, лесно и без клонирани поръчки. За другите квартали бих препоръчал Shop24.bg :).
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Здравейте,
Като видях тази тема не издържах да споделя с вас.Няма да крия - Собственик съм на точно такъв магазин за хранителни стоки - Супермаркет Ранди.Смея да твърдя,че бяхме първите които направиха сайт за доставка по домовете през 2011г. Разликата с останалите магазини е че имаме реален магазин в гр.София,жк.Хиподрума. Всеки може да дойде на място и да се увери как поддържаме хигиена и съхраняваме стоките.Държим на качеството на храните.Имаме собствен транспорт и се контролираме от БАБХ. В сайта имаме 1350артикула, но реално в магазина разполагаме с около 3000 артикула.Всеки ден добавяме нови.Доставки извършваме за цяла София.Като напишете супермаркет Ранди в Google излизаме на челни позиции. И да не забравя - имаме всички възможни начини на плащане - в брой,Epay,Мобилен ПОС терминал,с банкова карта през виртуален ПОС,системата СЕП - плащане чрез мобилен телефон както и приемаме ваучери за храна.
По този начин отговарям най-изчерпателно на Linetta която писа "А може би, някой колега от тук се занимава с такъв бизнес?"
 
От: От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Здравейте,
Като видях тази тема не издържах да споделя с вас.Няма да крия - Собственик съм на точно такъв магазин за хранителни стоки - Супермаркет Ранди.Смея да твърдя,че бяхме първите които направиха сайт за доставка по домовете през 2011г. Разликата с останалите магазини е че имаме реален магазин в гр.София,жк.Хиподрума. Всеки може да дойде на място и да се увери как поддържаме хигиена и съхраняваме стоките.Държим на качеството на храните.Имаме собствен транспорт и се контролираме от БАБХ. В сайта имаме 1350артикула, но реално в магазина разполагаме с около 3000 артикула.Всеки ден добавяме нови.Доставки извършваме за цяла София.Като напишете супермаркет Ранди в Google излизаме на челни позиции. И да не забравя - имаме всички възможни начини на плащане - в брой,Epay,Мобилен ПОС терминал,с банкова карта през виртуален ПОС,системата СЕП - плащане чрез мобилен телефон както и приемаме ваучери за храна.
По този начин отговарям най-изчерпателно на Linetta която писа "А може би, някой колега от тук се занимава с такъв бизнес?"

:D
Ще те "посетим"! Успехи!
 
От: От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Ще посетим на място и ще видим.
 
От: От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Защо не пробвате в този онлайн магазин babbetshop.com. Работи денонощно и аз лично съм много доволна от него
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Абе тва в тема за реклама ли се превърна?
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Споделянето реклама ли е?
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Споделянето реклама ли е?

Ами ако 5 различни потребителя се регистрират специално, за да споделят - определено е реклама. Иначе пък много услужливи ще дойдете...
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Извинявай, че споделих. Човек трябва да има повече вяра в хората ...
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Здравейте,

Ние сме студенти в 2ри курс , ИУ - Варна. Каним Ви да вземете участие в нашето проучване свързано със супермаркетите в България. Проучването е с нестопанска цел и резултатите от него ще бъдат използвани единствено с цел обучение. Представяме Ви въпросник, състоящ се от 9 кратки въпроса. Ние мислим, че ще Ви бъде лесно да го попълните, защото въпросите са интересни и свързани с решенията, които взимате всеки ден като клиент.
Крайният срок за попълване е 14.04.2013г.

Предварително Ви благодарим за съдействието!

Линк към въпросника :
http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=RETAIL1
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Благодаря на колегите за рекламата на shop24.bg :)
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Къде я вдигнахте тая тема от прахта ... Обаче ми дойде една супер идея !! Слушайте малко.

Онлайн магазин за дюнери! Край е тва изби рибата, може и джобове, сандвичи, пици, бира. Като казах риба, лятото директно пържена цаца от морето до дома. Зимата, може един промоционален пакет вино и луканка. :beer:

Как не съм се сетил до сега ...
 
От: От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Къде я вдигнахте тая тема от прахта ... Обаче ми дойде една супер идея !! Слушайте малко.

Онлайн магазин за дюнери! Край е тва изби рибата, може и джобове, сандвичи, пици, бира. Като казах риба, лятото директно пържена цаца от морето до дома. Зимата, може един промоционален пакет вино и луканка. :beer:

Как не съм се сетил до сега ...
Нал се сещаш, че ако ми донесеш студен дюнер ще получиш само една майна
 

Горе