Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

От: От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Къде я вдигнахте тая тема от прахта ... Обаче ми дойде една супер идея !! Слушайте малко.

Онлайн магазин за дюнери! Край е тва изби рибата, може и джобове, сандвичи, пици, бира. Като казах риба, лятото директно пържена цаца от морето до дома. Зимата, може един промоционален пакет вино и луканка. :beer:

Как не съм се сетил до сега ...
Спокойно - други са се сетили отдавна. Има сайтове - аз знам за поне един, който предлага менюто на няколко ресторанта, пицарии и една дюнерджийница!
Друг е въпроса, че за да доставяш храна има 'нам си колко разрешителни и изисвания към превозното средство и те едва ли ги имат!
Та ако решиш нещо ще ги ударим с ХЕИ-та РИОКОЗ-и и ако щеш и Бюрото по труда барабар с НАП ще им пратим и са вън! Да не говорим, че сайта им не е чувал за СЕО!
П.П. Ако решиш нещо свиркай! Въпреки, че по-голямата лапаница ще падне от обеден разнос от евтин и качествен ресторант/ гостилница, не само по офисите, но и по разни работилници, гаражчета с повече от 5 човека персонал :wink:
 
Последно редактирано:
От: От: От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Нал се сещаш, че ако ми донесеш студен дюнер ще получиш само една майна

Всеки квартал има поне по една работеща дюнерджийница, тей че няма как да е студен.

@pa_lta виждал съм с колела да носят сандвичи и кафета ...
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

"виждал съм с колела" Аз тези с кафетата ги знам и много внимавам и аз да ги виждам, че да не ги сгазя!
Както казах и по-горе - те всичко разнасят, въпроса е че едва ли имат разрешително/и за това!!!!
 
Последно редактирано:
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Иначе верно има сайтове за хапване, но по 1 час и нещо се чака за доставка, а аз като съм гладен ако ще чакам 1 час да ми доставят нещо .... В чужбина до колко съм чувал има няква оферта примерно до еди какво си време, ако не се направи доставката, не плащаш нищо, а съответно фирмата си го взема от доставчика и така.
Трябва да се доизпипа идеята :D все пак не може всички да отваряме хостинги и да продаваме домейни, по слабо ограничените дюнери ще продаваме ахахах :D

ПП: Айде спирам че им разводних на хората разводнената тема за реклами. :)
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Иначе верно има сайтове за хапване, но по 1 час и нещо се чака за доставка, а аз като съм гладен ако ще чакам 1 час да ми доставят нещо .... В чужбина до колко съм чувал има няква оферта примерно до еди какво си време, ако не се направи доставката, не плащаш нищо, а съответно фирмата си го взема от доставчика и така.
Трябва да се доизпипа идеята :D все пак не може всички да отваряме хостинги и да продаваме домейни, по слабо ограничените дюнери ще продаваме ахахах :D

ПП: Айде спирам че им разводних на хората разводнената тема за реклами. :)
Това с дългия период за доставка идва от малкото пациенти и гледат да групират няколко поръчки, че метана/ газта не излиза иначе! А за чужбина и аз знам, но там можеш да предлагаш по-бързи доставки, заради по високата стойност на продукта/ труда за приготвянето му, която избива транспорта!:idea:
Що само дюнери, може и "по-специални" врати - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=47255 , пък и нали била за реклами темата, че и аз да си популяризирам поста тогава! :wink:
 

Горе