Препоръчайте ми хост !

Писах ти на лини, защото на половината от тези въпроси сега не мога да отговоря :)
На лични няма да стане интересна дискусия за останалите сиирджии в темата.

1. Wordpress - тежичък с доста плъгини.
2. Нямаш външни ресурси, това е добре, защото няма да се бавиш при някой socket timeout
3. 1,3 мегабайта за едно зареждане на първоначалната страница си е доста. Ако я заредиш 400 000 пъти, това ти е половин терабайт трафик, т.е. 1 тербайт, както по-горе някой беше посъветвал може и да не ти стигне.
4. това може да ти го каже само хостинг провадъра - по настоящем Суперхостинг
5. това може да ти го каже само хостинг провадъра - по настоящем Суперхостинг
6. това можеш да си го видиш и в cPanel-а. - гледам че в момента си на shared hosting

На първо четене, който и да е споделен хостинг със cPanel ще ти се види тесен ако започнеш да наливаш сериозен трафик от FB.
 
Виж coolice host . Плана от 200 евро годишно издържа над 1000 човека онлайн-проверено.
Да, така е. Виждал съм да понася по 250 000 за половин ден, но си е на мощничък план де. И все пак ще се съглася с мненията горе, че тук е много важно оптимизацията, накаширването и как е скалъпен сайта.

Виж си ресурсите, поогледай насам натам оферти и виж какво ти е нужно. При Coolicehost определено ще ти намерят място, другите като ICN, Superhosting И подобни - там не може да не започнеш от някой VPS, просто от сега забрави за шер. А вече до колко ще стигнеш нагоре, зависи от теб и как използваш ресурсите, как монетризираш сайта и въобще дали има смисъл. Но определено при 400К има смисъл.
 
Много благодаря на двамата коментирали пред мен. Наистина съм ви много благодарен . Добре де, вижте плана на ns1.bg. Какво Ви е мнението. Там един сървър струва само 15 лв на месец. Струва ми се изгодно. Ще издържи ли 400 000 К ?
 
Много благодаря на двамата коментирали пред мен. Наистина съм ви много благодарен . Добре де, вижте плана на ns1.bg. Какво Ви е мнението. Там един сървър струва само 15 лв на месец. Струва ми се изгодно. Ще издържи ли 400 000 К ?
Ако изпозлваш динамично оразмеряване на viral картинките (примерно с GD2 или imagemagick) , с толкова много шаренийки в сайта това 1 vCPU ще го изпържиш за секунди. Но като за начало ще е достатъчно. BTW не очаквай чудеса, че сайта ще почне да се зарежда за под секунда, при условие че в момента му трябват поне 5 да изгрее.
 
Тоест мнението ти е, че едва ли е издържи такова натоварване или в никакъв случай. А кои шаренийки би препоръчал да махна, че да натоварва така началната страница и съответно сайта.

Разглеждам и плана на куулисхост, който е от 10 Евро на месец. Той колко може да понесе приблизително тип моя сайт? Все пак тука всеки хвали този хост доставчик.

Очаквах и @Blinky да се изкаже по темата. Неговото мнение винаги ми се е отразявало само в полза.
 
Тоест мнението ти е, че едва ли е издържи такова натоварване или в никакъв случай. А кои шаренийки би препоръчал да махна, че да натоварва така началната страница и съответно сайта.

Разглеждам и плана на куулисхост, който е от 10 Евро на месец. Той колко може да понесе приблизително тип моя сайт? Все пак тука всеки хвали този хост доставчик.

Очаквах и @Blinky да се изкаже по темата. Неговото мнение винаги ми се е отразявало само в полза.

Не мога да те съветвам да махаш съдържание от сайта, при условие, че то ще е главното, което ще държи потребителите в сайта. В крайна сметка всичко опира до тест. Вземай хостинг някъде и тествай един месец, като не върви давай на следващия.
 
Не мога да те съветвам да махаш съдържание от сайта, при условие, че то ще е главното, което ще държи потребителите в сайта. В крайна сметка всичко опира до тест. Вземай хостинг някъде и тествай един месец, като не върви давай на следващия.

Благодаря ти за цялата помощ! :) Невероятен си! Заради такива като теб, в този форум все още си заслужава да се влиза :)
 
Очаквах и @Blinky да се изкаже по темата. Неговото мнение винаги ми се е отразявало само в полза.
Мерси за думите ти, и че очакваш моето мнение. Честно казано, няма как да не се съглася с постовете на @s1yf0x . Според мен не само уникалните се гледат, а ще е добре да знаеш при еди колко си онлайн, колко товари, и максимума на заявките, което ще се отрази директно на зареждането и CPU-то. Съдържание не се маха, просто се оптимизира. Има един момент, в който много оптимизиран сайт, каквото и да прави, просто минава на машина с по-раздути параметри. И аз мисля, че трябва да се тества и да се нагласят нещата, но според мен си за не малък хостинг, от това което чета тук.

Тестваш на един план, след оптимизация на системата. Ако не - друг и така докато си намериш твоя. После само може да растеж, но реално мисля, че приходите ти ще растат в пъти повече от разхода ти за хостинг. :) Което е добре, защото е редно печалбата да си върви нагоре. :)

Заради такива като @s1yf0x може да заобичаш IT сектора и срещите на маса. :)
 
Здравейте,
Аз лично ползвам супер хостинг, да малко по-скъпи са но от 5 години все с тях си работя и са 24/7. Винаги, когато им звънна до 30 мин ми решават проблема каквато и магария да съм направил
 

Горе