Препоръчайте ми plugin за SEO

slavchev

Well-Known Member
Здравейте колеги,

Трябва ми надежден plugin за SEO, с който сайта да изплува по-бързичко в очите на чичко Гугъл. Сайта е новинарски - izvod.info.

Ако някой има наблюдения кои plugin-и са най-добри нека да сподели, ще се радвам на повече мнения :)
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Мерси, ще го пробвам. По мое наблюдение All in one SEO не работи както трябва, да видим как ще е с Yoast :)
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Тествай - мисля, че ще останеш доволен :)

А какви наблюдения имаш за това, че AIO не работи както трябва?
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Ами не знам, предният ми сайт не се класирваше добре в Гугъл, въпреки че цялото съдържание беше уникално и залагах на не много конкурентни думи. Струва ми се, че е бъгаво, може и да греша
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Мисля, че малко бъркаш концепциите. Тези плъгини са помощни средства, които могат да подобрят onpage оптимизацията на сайта, но и зависи как ги използваш. Няма как един плъгин да те изстреля на първите позиции :) Отделно, че класирането зависи от много други фактори.
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Това е ясно, класирането зависи от много неща, както и от кефа на Гугъл. Но онпейдж сео-то оказва голямо влияние, особено върху новинарски сайт, за който всякакви други гимнастики са меко казано излишни :)
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Предимно се ползва този на Yoast, и аз него ползвам, макар, че чат пат прави грешки XML сайтмапа...но се оправя като се деактивира плъгина и се активира наново.
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Самият плугин помага по-лесно да си настройваш, но само той не може да класира сайта. Освен съдържание - линкове!
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Ако знаеш какво да правиш, All in one SEO е перфектен плъгин, ако не знаеш какво да правиш - нищо няма да ти помогне.
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Ако знаеш какво да правиш, All in one SEO е перфектен плъгин, ако не знаеш какво да правиш - нищо няма да ти помогне.

Сподели ако искаш как да го направим перфектен
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Yoast плъгина е за хора които са с повече опит, почни с All in one SEO
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Аз захапах преди години тоя AIO и си карам с него, даже не помня дали съм пробвал въобще по-хваленият Yoast.

Интересно ми е обаче, ако го деактивирам този и след това активирам другия, предполагам всичките ми описания отиват по дяволите и наново трябва всяка една статия да я обновявам с нови ключови думи, описания, заглавия.. Та ето защо по-добре да си карам с първия. Струва ли си да правя тази гимнастика? (Тук може да се измисли някакъв скрипт за преминаване от настройките на единия към аналогични настройки на другия плъгин)

Предполагам за нови проекти, когато човек се чуди и за да захване от начало, има по-лек избор и може да експериментира.
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Моето лично мнение е да не го сменяш. Иначе ако хванеш нов проект пробвай с Yoast, според мен е доста по-добър и има много по-малко грешки
 
От: От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Сподели ако искаш как да го направим перфектен

Ако сайта ти е хубав, читав - този плъгин ти е абсолютно достатъчен и ти дава свободата да правиш каквото искаш. И съответно ако сайта ти не е наред, какъвто и плъгин да ползваш - няма да имаш успех.
 
От: Препоръчайте ми plugin за SEO

Много е относителен но все пак - Благодаря за споделената информация
 

Горе