Препоръчайте хостинг

karlson

Active Member
Сайта ми wordpress натоварвал сървъра. Вече седмица получавам предупреждения и ще ми спрат сайта. В момента ползвам руски хостинг но трафикът ми е от бг.
Търся евтин и качен хостинг чиито сървър не може да се натоварва поне от 20 000 посетители в ден.
Мислех си за: https://host.bg/ - те ли са най добрите?
тематиката на сайта е малко деликатна и незнам дали ще е умместно да съм при тях...
Моля помогнете да избера хостинг...
 
Вземаш си хостинг и мяташ по-здрав кеш плъгин и CDN някакъв. За по-малък сайт може и 1М да удариш дневно.

При по-големите сайтове обаче ще имаш проблем със "процесорно време" и ще удариш греда. Ще трябва да минаваш на VPS.
 
Може ли да ни дадеш малко повече информация относно броя уникални посещения на ден, както и какво е съдържанието на сайта, да видим какво му е деликатното :)
Ако можеш и самия сайт да ни дадеш още по-добре.
Иначе, както колегата по-горе е посъветвал - в общия случай кеширащ плугин може да помогне, но в някои случаи е добре да се внимава с настройките.
 
Аз бих заложил на:
От толкова добри и евтини бг хостинги реших да мина на руски. Много съм доволен от скоростта и условията, които ми предоставят. Освен това са в пъти по-евтини от нашите обирджии. Който има желание може да опита също тук. Ето и един промо кол 10 % отстъпка. Още за достойнствата на хостинга съм писал тук.
Бонус кода: 62e5ee-10
 
NovaHost - Имам уеб сайт с 20 000 посещения на ден и нямам никакъв проблем с vps за 55 лв на месец съм

Какво е това безумие, прав е BurnX - не е за хвалене. В момента поддържам сайт, на Уордпрес, на ден прави по 15 000 - 20 000 трафик, не използвам никакви кеширащи плъгини или кеширащи настройки на хостинга, сайта е качен в Суперхостинг, средния план, ЦПУ-то се движи в рамките на около 50-80%. Не знаете как да си правите сайтовете, че другите ви виновни.
 
Браво!
Интересно ми е да видя такъв сайт. Може ли линк на лични, да го погледна?
Благодаря!
 
Какво е това безумие, прав е BurnX - не е за хвалене. В момента поддържам сайт, на Уордпрес, на ден прави по 15 000 - 20 000 трафик, не използвам никакви кеширащи плъгини или кеширащи настройки на хостинга, сайта е качен в Суперхостинг, средния план, ЦПУ-то се движи в рамките на около 50-80%. Не знаете как да си правите сайтовете, че другите ви виновни.
Суперхостинг и пари да ми плащат да си кача сайтовете там - не бих се навил.
 
Защото не стават за 2 стотинки. Недай си боже вдигнеш трафика веднага почват уговорки да минаваш на все по-голям план тн. Все пак всеки хостинг има вариант да плащаш на месец (въпреки че излиза по скъпо). Който и да избереш плати първо само за месец и виж как е - ако си доволен тогава плащай директно година, ако не сменяй.
 
Coolicehost.com - не знам колко тънко гледаш, но гледай и да ти върши работа. А който препоръчва host.bg е време да смени областта.
 

Горе