Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Преста 1.6. Единствения минус са наистина скъпите модули.

НО, идва Черния петък и има яко промоции. Та, ако следващите две седмици уточните какви функционалности трябват, 30-50% по-евтино ще излязат. Но това не бива да е водещия критерий - и после ще има нужда от модули и развитие.
 
От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Аз също пропоръчвам "Prestashop"
 
Щом клиента е ОК с парите, едвали ще чака някакви намаления. Може, но на фона на работата, която се заформя, малко никак ще ги усети. Дано не съм прав, но смятам, че @uphero и има сериозен човек и няма да го притеснят сегашните цени, имайки предвид, че преди това е запознат с факта, че са по-скъпи модулите и темите. :)
 
От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Престашоп по мои наблюдения имат яко скъпи модули. Един добре функциониращ магазин има нужда от поне десетина допълнителни модули, а ако иска съвсем глезотийки стават още повече. При средна цена $60 са $600. От Черния петък ще удари намаление между $180 и $300.

Както и да го мисля тия пари ще са добре дошли най-малкото на @uphero. Вече той да си решава ще ги взима или ще ги върне на неговия клиент - тогава ще му спечели пък доверието.

Абе $200-300 са си $200-300, няма какво да го говорим.
 
От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

WooCommerce(Wordpress) има много и разнообразни теми, плъгини, голямо community...
 

Горе