Пресконференцията на Господари На Ефира

От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ако си спомняте преди няколко месеца bTv бяха започнали една кампания срещу мобилните оператори, които мамели и т.н. (това е друга тема). Истинската причина за това беше, че и трите мобилни оператора спряха рекламите по btv, заради високи цени. Тогава тия за започнаха здраво с компромати...
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

голяма работа
 
Последно редактирано:
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

хаха пълни лъжи и локуми може ли нагласено предаване да се цензурира...явно им е паднал рейтинга и гледаемоста и сега си правят измислен ПР :lol:

Хич не си глупав
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

добре............
 
Последно редактирано:
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

А пък ти си ми я върнал, тъй че недей говори, а пък честно да ти кажа, дал съм ти червено заради мнението, както дадох и на блинки, пък защо той не започне да се оплаква от 1 червена репутация? Ти ще си червен до понеделник, защото си просто момче и хич не ме интересува какво си защитавал, може да се присъединиш към клуба на ощипаните госпожички, мисля че доста идиоти се събрахте, на мен като ми дават червено не ходя да им пиша по темите защо са ме праснали, тъй че ако обичаш не ми сери в темите.


http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32136&page=6 - отивай там да се оплачеш, че ония идиот спря да пише и няма кой да гавря.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

добре .............
 
Последно редактирано:
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

не се оплаквам боли ме фара за ряпите
Тогава какво ми се обясняваш и защо ми ги връщаш? Въпроса е риторичен, не ти ща отговора в темата, репортнал съм те да изтрият моя и твоя спам, и не ми сери повече в темите ако обичаш.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Пускайте КАНАЛ 3 ОТ 16:50 - тайтъл от програмата: "БТВ СПИРА ПРОДУКЦИИТЕ НА МАГИ ХАЛВАДЖИЯН СЕДЕМ ЧАСА РАЗЛИКА И БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТАЛАНТ? - ПОДРОБНОСТИ В 16:50Ч"
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Мда, и аз мярнах надписа. Интересно ще е да разберем за какво става въпрос.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Пускайте КАНАЛ 3 ОТ 16:50 - тайтъл от програмата: "БТВ СПИРА ПРОДУКЦИИТЕ НА МАГИ ХАЛВАДЖИЯН СЕДЕМ ЧАСА РАЗЛИКА И БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТАЛАНТ? - ПОДРОБНОСТИ В 16:50Ч"

Време бе!
Имат си достатъчно продуценти на разположения и милиони формати които да купят :)
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ще го задухат тия лайнари от Бунак ТВ много, Маги хубаво е отговорил и призовал да излязат "лицата" на БТВ очи в очи на обща пресконференция, да ги видим тогава как ще се пълтечят и какво ще говорят тогава. Големи пичове са продуцентите, така трябва, много ме кефят, и знаете ли, само канал 3 отразява по медиите този случай, вие си правете изводите кои телевизии трябва да се гледат.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ще го задухат тия лайнари от Бунак ТВ много, Маги хубаво е отговорил и призовал да излязат "лицата" на БТВ очи в очи на обща пресконференция, да ги видим тогава как ще се пълтечят и какво ще говорят тогава. Големи пичове са продуцентите, така трябва, много ме кефят, и знаете ли, само канал 3 отразява по медиите този случай, вие си правете изводите кои телевизии трябва да се гледат.

Ще го духа маги с тия изцепки. Няма кой да му вземе всичките продукти, няма и кой да налива пари като бтв.
Бтв си бяха номер 1 много преди той да отиде при тях и ще са си номер 1. Ситуацията е супер за Слави и Евтим милошев ...
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ситуацията може да е зле само и единствено за бунак тв, ако махнат и тези предавания, а със сигурност повече няма да ги видим ( в следващи сезони)
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Това, което изтъкват БТВ като причина, че в репортажите не давали възможност на другата страна да даде отговор, е пълна глупост. Аз като съм гледал предавания, тарикатите не можеш да ги стигнеш да им се извиниш, камо ли да им дадеш думата. Ако махнат и "Седем часа разлика" и "България търси талант", доста ще им се ореже рейтингът. Ако път привлечат съответните формати в Нова телевизия, наред с господарите, БТВ ще задухат супата.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

bTV изобщо няма намерение да маха сериала и риалити шоуто, а иска да накара фирмите на Халваджиян да се оттеглят от проектите. По всичко личи, че това няма да стане докато не изтекат договорите, които кой знае докога са.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Според мене щом Халваждиян е решил да се дърви значи има нещо предвид, иначе той е човек от толкова години в бизнеса, че не вярвам ей така да реши да си разваля отношенията си с БТВ, човека е бизнесмен, а не някакъв честолюбив въздухар. Според мен използва ония от Бунака да си прави ПР, те и без това народа малко му трябва да ги намрази ( въпреки, че сега са номер 1, точката на пречупване не е много далеч и при следващия гаф ще изгубят рейтинг, то и без това подрастващото поколение ги мрази и съдбата им след 10на години не е розова ). Та сега Маги прави класическа схема на протагонист и антагонист - добрия и лошия и познайте кой е добрия - естествено, че той. Според мен може и собствена телевизия да се опита да направи.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Би Ти Ви и Халваджиян ще се разбират пред всички - източник

Май се очертава двете страни да влязат в пряка атака. Много ще ми е интересно това, ако си сдържат обещанията и направят всичко публично. Тогава ще разберем кой крив - кой прав.
Много не харесвам Господарите, понякога ми се струваха малко лигави, но това си е мое мнение. Обаче tanipo е прав - Маги Халваджиян е бизнесмен и като такъв едва ли би тръгнал да си уронва името, като знае, че точно в тази сфера в която изкарва парите си, името "работи" за него.
 

Горе