Пресконференцията на Господари На Ефира

От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Остава и да ни убедиш да повярваме на информацията в този сайт. Не знам за другите но на мен ми прилича на рекламна сергия не на сайт за информация.
Понеже виждам, че не знаеш как се използва google, ето ти наготово - рейтингите са от тук - http://garb.bg/online/partners.htm
Пише си отгоре на всяка графика - GARB
 
От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Понеже виждам, че не знаеш как се използва google, ето ти наготово - рейтингите са от тук - http://garb.bg/online/partners.htm
Пише си отгоре на всяка графика - GARB

Мммм благодаря ти и за урока по търсене и за точната информация която предостави!
 
От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Мммм благодаря ти и за урока по търсене и за точната информация която предостави!

Еми трябва да се помага на хората :)
Сега ще коментираш ли? Обеди ли се в информацията???
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ахахха ... болен мозък и това си е :) Успех пич. Темата е за господари, аз показвам рейтинга им и не било по темата, та кое е по темата тогава :))

Ти като не си болен мозък обясни на аудиторията коя друга програма в българския телевизионен ефир минава по рейтинг повторението или основното издание на "Господари на ефира" в часовете, когато те се излъчват. От картинката, която си пуснал горе се вижда, че няма такава и практически сам се закопаваш.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ти като не си болен мозък обясни на аудиторията коя друга програма в българския телевизионен ефир минава по рейтинг повторението или основното издание на "Господари на ефира" в часовете, когато те се излъчват. От картинката, която си пуснал горе се вижда, че няма такава и практически сам се закопаваш.

Е как ще има друга, като от 50 неща 45 са на БТВ??? Аз пък те питам в коя телевизия в праймтайма ще има по-висок рейтинг от този в БТВ в 23:30 и повторението???? Или ти сам се закопаваш?
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Е как ще има друга, като от 50 неща 45 са на БТВ??? Аз пък те питам в коя телевизия в праймтайма ще има по-висок рейтинг от този в БТВ в 23:30 и повторението???? Или ти сам се закопаваш?

Освен bTV има още над 200 телевизии. Да пуснат добра продукция и да минат лидера. Аз говоря с факти, а ти с недоказуеми предположения и хипотези. Да се спори по такъв начин е безсмислено, затова спирам да отговарям.

Тезата ми беше, че е изключително тъпо да се обвинява дадено предаване в нисък рейтинг, след като то е абсолютен лидер и е без конкуренция в своя часови пояс и мисля, че е доказана по категоричен и необорим начин.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Аз като по-умен ще отстъпя ...
Освен bTV има още над 200 телевизии. Да пуснат добра продукция и да минат лидера. Аз говоря с факти, а ти с недоказуеми предположения и хипотези. Да се спори по такъв начин е безсмислено, затова спирам да отговарям.

Тезата ми беше, че е изключително тъпо да се обвинява дадено предаване в нисък рейтинг, след като то е абсолютен лидер и е без конкуренция в своя часови пояс и мисля, че е доказана по категоричен и необорим начин.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Netsurfer говори наизуст, само че не споменава факта, че турските сериали не спират да се рекламират, докато БТВ удряше пълно затъмнение над господари на ефира - никъде реклами, нито тийзъри за предстоящото предаване освен 5 минути преди началото му, докато за сметка на това си рекламират в новините разследвания от хрътките, докато разследванията в господари на ефира ги пропускат - колко удобно да не се споменава тая "малка" подробност.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

То затова всички ги знаят господарите, понеже имат малък рейтинг. Всеки като стане свидетел на тарикатлък заплашва, че ще викне господари на ефира да снимат.
Господарите си имаха висок рейтинг още като бяха в Нова. Тогава даже ми се струва, че баха с по-висок рейтинг, заради по-ранния час, в който ги излъчваха и постоянните реклами на шоуто. Сега в БТВ на рекламите само турските шитни промотират. Освен това, Рачков като не е водещ рейтингът също пада, или поне аз така си мисля понеже на мен не ми е толкова интересно, а преди време в сайта им, мисля че имаше анкета и Рачков и Зуека бяха избрани за любимата двойка водещи на зрителите.
 
Re: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Сега видях ново шоу подобно за Господарите, но с друго има и според надписа, те са закупили лиценза от някакво италианско такова. Някой някаква информация. Аз реално го хванах много в края - видях, че един готин и мой любим актьор в един от водещите. Този дето мрази Перник. :)

Името май не беше същото. Леко разместено, но май и БТВ го играят лоши. Няма да се откажат от малкото гледани неща по нея. :) Разбирам ги. И аз да имам такъв крив рейтинг последно време и аз бих се борил за едно от гледаните предавания. То не може Мтел, Глобул и другите "големци" да продават на баби, които са заседнали от 3 часа да зяпат турски бози. :) Аз лично не бих наливал пари в това. ;)
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Сега видях ново шоу подобно за Господарите, но с друго има и според надписа, те са закупили лиценза от някакво италианско такова. Някой някаква информация. Аз реално го хванах много в края - видях, че един готин и мой любим актьор в един от водещите. Този дето мрази Перник.
http://www.striscialanotizia.mediaset.it/ - това е оригиналното шоу и май се излъчва от 87-ма година. Вече Господарите не са под техен лиценз, и се надявам да не са като striscia - 5 мин гафове, 15 мин реклама и 10 минути репортажи. Трябва да сменят доста от концепцията.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Не съм на страната на БТВ, но от прочетената информация ми се струва малко, като неуспешен опит за изнудване от страна на семейство Халваджиян - подали са иск за прекъсване на договора към БТВ, като са очаквали да не го приемат и да им играят по свирката. Обаче те са взели, та са приели иска... И естествено вече са имали коз в ръцете и се решили и те да си поиграят на "извиване на ръце". Малко като игра на покер - стратегии, изчакване... Така ги виждам нещата аз. Законите на джунглата - по-силния оцелява.
В интерес на истината, в толкова репортажи за изобличаване, как нито веднъж не сгрешиха в обвиненията си.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

"Каза, че е супер честно да й припишеш и апартамента." :) :) :) :)
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

"Каза, че е супер честно да й припишеш и апартамента." :) :) :) :)

И ти ли бе Бруте! :lol:
 

Горе