Претърсиха 5 адреса, закриха 15 сайта

Лапаницата я голяма при теб, но какво лапаш е въпроса май май.
 
Плащайте си данъците, за да финансирате МВР, което после да дойде и да ви спре бизнеса, който плаща данъци, че да имат МВР заплати, за да могат да направят "акция" и да ви спрат бизнеса.
Ох какъв прекрасен параграф 22.

taxationistheft.jpg
 
Навсякъде се говори за ментета никъде не се споменава укриване на доходи

Е това най-важното ли е? Все пак така Държавата лобира ПРЕД бизнеса. Това е една стара игра между Бизнеса и държавата. От време на време Бизнеса - подава сигнали - проверени и доказани към Държавата и тя прави на свой ред новинарска пародия с голяма доза истина.

Все пак продажбата на реплики в световен мащаб се наблюдава много.

Ако си чукат касови БОНОВЕ за кво и е на Държавата да парадира с ДДС измама дори и да не са чукали - това не е важното.

Борбата с колеги, които са престъпници е много маркетинг угодна.... за държавата.

Едно време на убитите воеводи са им резали главите за да се хукат по къро .... с главите. Сега е същото :)
 
Ти оправда наркобизнеса и търговията с бели робини току що...
Прав беше Бойко, матряла не става.
Чети по-внимателно. Човекът казва за лесен внос. Не знам как ще вкараш бИло толкова лесно или може би робини.
или можеш лесно да го вкараш в страната

Всъщност, бат ти бойко е един от основните играчи с бЕлото, но да, прав си, материала не става, бъркан е с аспирин. Сега е време да отидеш и да легнеш, че ставаш много смешен.
 
Чети по-внимателно. Човекът казва за лесен внос. Не знам как ще вкараш бИло толкова лесно или може би робини.


Всъщност, бат ти бойко е един от основните играчи с бЕлото, но да, прав си, материала не става, бъркан е с аспирин. Сега е време да отидеш и да легнеш, че ставаш много смешен.

На теб ако ти претърсят апартамента най-много да намерят чифт стари галоши, два пробити чорапа и едни миризливи потури. Най-много да ти конфискуват бълхите, така че няма от какво да се плашиш.
 
Чети по-внимателно. Човекът казва за лесен внос. Не знам как ще вкараш бИло толкова лесно или може би робини.
Ем, за някои хора е лесно да вкарат "бело"?
Това оправдава ли продажбата му?
 
И сега какво - следва публично унищожение на ароматните пръскала пред Народното Събрание за урок и назидание на бъдещите бизнес-хулигани:)
 
На теб ако ти претърсят апартамента най-много да намерят чифт стари галоши, два пробити чорапа и едни миризливи потури. Най-много да ти конфискуват бълхите, така че няма от какво да се плашиш.
Добре, аз те защитавам, ти ме нападат ок хахаха.

Всъщност в къщи ще открият и други работи, все законни разбира се.
 

Горе