Приблизително колко пари аджеба може да изкара един чисто нов в тази област?

От: От: От: Колко?

Хе-хе. Зависи от нишата за адсенса. И за какъв трафик говорим? Колко уникални, географик и т.н.
За БГ, каквато ниша искаш си измисли и трафик от 50 души на ден. :) Примерно, защото имаше един период от време където адсенс влезе в БГ и всички си мислехме, че ще падне голямата кешовица, ама като не развит пазара, никой с нищо не може да прокопса. А ти гарантирам, че с 50 уникални за не много сложни думички, ще имаш успеваемост с хераблки на ЕН сайтове. А за адсенс на ЕН сайтове с толквоа трафик не мога да дам обективно мнение.
 
От: От: От: Колко?

Действам и тва е ! Отново намирам подкрепа във форума което е куул.! В тази връзка днес едни добри хора ми казаха следния виц-поговорка: Един човек взел една кофичка кисело мляко и започнал с една лъжица да сипва в морето. Друг го видял и го попитал кво прай с тва кисело мляко. Човекът му отговорил че ще заквасва морето. Другия се изсмял и му казал че е луд и че тва не мое да стане. Тоя с млякото го погледнал и казал " А АКО СТАНЕ ????"
:beer::)

Мнооо здраво ме зареди тоя виц днес!
 
Re: Колко?

няма защо да не стане просто трябват малко по дългички и по граматически правилни статии за даден продукт (за да не ги порязва пандата) + малко линк билдинг и ще конвъртва продажби :)

просто едни време ставаше и с не толкова дълги само спиннати статии дето направо плашеха купувачите :)
 
От: От: От: От: Колко?

Чакай като си почнал с вицовете и аз да кажа един лаф, за който се сетих като прочетох тая тема.

99% от хората пропускат добрите възможности, защото ги виждат маскирани като работа.


Действам и тва е ! Отново намирам подкрепа във форума което е куул.! В тази връзка днес едни добри хора ми казаха следния виц-поговорка: Един човек взел една кофичка кисело мляко и започнал с една лъжица да сипва в морето. Друг го видял и го попитал кво прай с тва кисело мляко. Човекът му отговорил че ще заквасва морето. Другия се изсмял и му казал че е луд и че тва не мое да стане. Тоя с млякото го погледнал и казал " А АКО СТАНЕ ????"
:beer::)

Мнооо здраво ме зареди тоя виц днес!
 
От: Re: Колко?

няма защо да не стане просто трябват малко по дългички и по граматически правилни статии за даден продукт (за да не ги порязва пандата) + малко линк билдинг и ще конвъртва продажби :)

просто едни време ставаше и с не толкова дълги само спиннати статии дето направо плашеха купувачите :)


А най-добре вкарай история няква. Как еди как си 30-годишната Сюзън свалила 20 кила за "х" дни. И е препоръчително да ползваш услугите на професионален преводач от форума да речем. Аз много се смея като видя неграмотно написано сейлс копи, дето цели продажби.

Не казвам, че съм супер с Англ.език, ама щом на мен ми прави впечатление, какво да кажем за "натив спикърите". И Може да си купиш някои гиг от фивър за тестимониалс, без значение дали е видео или текст. Поразгледай конкуренцията, виж топ продуктите в кликбанк и си открадни идеите от там.
 
От: Re: Колко?

няма защо да не стане просто трябват малко по дългички и по граматически правилни статии за даден продукт (за да не ги порязва пандата) + малко линк билдинг и ще конвъртва продажби :)

просто едни време ставаше и с не толкова дълги само спиннати статии дето направо плашеха купувачите :)

Статийте са ми доста дълги смятам и изчерпателни, даже се притеснявам колко ше ми струва превода щото смятам да ползвам професионален. И да не отварям нова тема , може ли да оптимизирам за една ключова дума или фраза повече от една страница в сайта ?
 
Последно редактирано:
От: Приблизително колко пари аджеба може да изкара един чисто нов в тази област?

Можеш. Давам пример. Например имаш трафик по "как да отслабна бързо". Може да си набавяш линкове с анчори като "как да сваля теглото си бързо", " най-бързият начин за отслабване" и т.н. За думи и фрази си избираш като от още опции за търсене в Гугъл, даваш сходни търсения и виждаш какво ще ти покаже като фраза, подобна на твоята.

Относно преводите, че са дълги. Не се скъпи за преводач. Един отлично написан текст и добре подреден при това си връща парите многократно. :)
 
От: Приблизително колко пари аджеба може да изкара един чисто нов в тази област?

Ясноооо!!!! :beer: Благодарско !
 
От: Приблизително колко пари аджеба може да изкара един чисто нов в тази област?

Ей психопат! Къде си мислиш че се намираш???
 
От: Приблизително колко пари аджеба може да изкара един чисто нов в тази област?

Авторе не става да щракнеш с пръсти и вече да печелиш пари от този вид бизнес.Трябва да си упорит и както каза ivo1017 не се захващай с такива продукти.Аз например започнах да се занимавам с Forex нишата и си продължавам до ден днешен.Даже смятам да направя и друг сайт с друга програма ;p.Успех в начинанието ти.
 

Горе