Привет и от мен

Освен че вашият дев никога не е чувал за ХУВЪР, мога само да вметна, че тия анализи отнемат време, т.е. пари ;)
 
Здравей, и добре дошъл.

Според мен си има още работа по магазина ти. Не знам каква система се използва, но е доста странна, дизайна не го коментираме, макар че е доста важна част от SEO и UX-а на сайта. Продуктовите URLs също не са много ОК.

Няколко неща ми направиха лошо впечатление - URL адресите на категории. Непременно ли трябва да свършват на -category. Имаш непълни социални канали, което доста отблъсква.

Може би в детайли ще излязат и още много други, но това са доста сериозни на първо време. Според мен ще е нужно да се ориентираш към нов сайт, но това е лично мнение. :)
 
Сайта ми прилича, като да си го е правил сам. Лоша структура, не особено добро On Page SEO за сайта, някои от линковете са с празно място, това създава много проблеми, освен това е хубаво да са или само на латиница или само на кирилица, би следвало да има вариант да се редактират url адресите. Единственото окей в сайта, добра скорост. Иначе дизайна е като на сайт от преди 10 години, логото също.
 
Привет, добре дошъл, ще ти напиша като съвет няколко неща и сам прецени дали са добре за теб.

1.Магазина е доста зле и всякаш е от 2009 година
2.SEO няма никакво и не спазва никакви стандарти
3.Количката не работи
4.Регистрацията не работи, а сайта иска на всякъде регистрация
5.Общите условия са копирани от друг магазин и дори има оставени грешки
6.Политиката за поверителност е грешна и пак копирана
7.Няма механизми за бисквитки
8.Няма никакви интеграции със външни системи

Моят, съвет е да изтриеш магазина и да намериш някой да го направи като хората, ако ще е бизнес и това ще ти е основен приход е хубаво да направиш това.

Успех.

Поздрави,
Станимир И
 
Последно редактирано:
Здравей,
не разбирам много от сайтове но това ми прилича на махленски онлайн риболовен магазин, професионална помощ би ти помогнала. Също ми направи впечатление, (като горните мнения също да се вземат под внимание) е че като цъкнеш на логото не те води до хоум пейджа а като мейла ти в gmail не е много сериозно. В началната страница не виждам нищо фронт енд да те грабне, дали ще е банер с реклама на нов продукт, който ще те грабне на яка оферта или някакви промоции и вече след това категориите, които си сложил. И това синьо ... също така описанията на продуктите не са пълни. В новини нищо полезно не видях като как да си изкараш билет или някакви новини за риба като цяло. Каде, кога каква риба се лови на какво се лови и тнт. Малко повече информация за не професионалисти. За поръчките, бърза поръчка е излишна, понеже "поръчай като гост е достатъчна". Не виждам методи на плащане
paypal-block.png
да речем Ипей интергация на плащане, пейпъл и тнт. Нещо, което да ми помогне да си похарча парите по бързо и без проблем :)
 
Последно редактирано:
Това не е магазин. Първо си направете такъв, после мислете за SEO. И най-добре потърсете фирма или фрийлансър за целта.
 
Най - важното е магазина да продава - всичко друго е вятър работа!
 
Като изключим че фронтенда е аматьорски, другото изглежда много добре.

Тез бутони верно ми бръкнаха в окото че хем не се връзваха с останалото, хем изглеждаха познати...
 
Най - важното е магазина да продава - всичко друго е вятър работа!

Този няма как да продава, сам виждаш :) Ако ще и да е самолет, тая визия може да изгони 90% от юзерите. Чак пък толко зле, редко виждам, дори и тук на тренировките ;)
 
Този няма как да продава, сам виждаш :) Ако ще и да е самолет, тая визия може да изгони 90% от юзерите. Чак пък толко зле, редко виждам, дори и тук на тренировките ;)

Има проблеми, както 90% от онлайн магазините.. но като цяло фокуса трябва да е да може да продава, каквато е и основната цел. Заради това го написах.
 
Еми ще продава.. ако има читави продукти - ще продава, иначе нема ни система, ни визия, която да му помогне, тва ясно
Но в случая пича питаше за дизайн и сео оптимизация, само не знам защо изобщо пита, би трябвало да е виждал поне 10на други магазина :) Може пък в крайна сметка целата галимация да е заради линка :D
 
Не мислех че толкова зле,има ли начин да се поправят щетите без да се прави нов сайт.

Привет, не, разбира се, това трябва да се изтрие, освен ако нямаш едни излишни 10 хиляди лв да се хванат 5 човека да работят 3 месеца да заприлича на нещо, по-добре намери някой да го направи за 1500 лв със някаква система или ползвай нещо като cloudcart.

Поздрави,
Станимир И
 
Привет, не, разбира се, това трябва да се изтрие, освен ако нямаш едни излишни 10 хиляди лв да се хванат 5 човека да работят 3 месеца да заприлича на нещо, по-добре намери някой да го направи за 1500 лв със някаква система или ползвай нещо като cloudcart.

Поздрави,
Станимир И
Не съм съгласен само за cloudcart съвета.
 

Горе