Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Приемам поръчки за SEO статии на всякакви теми

Сори, но в бързината съм изял няколко бувки от заглавието и сега не мога да го променя :) ... Приемам поръчки за SEO статии на български език на всякакви теми, цената е 1 лев на 100 думи. Работил съм с много хора от форума, но все пак пробно може да се напише един абзац по темата, за да се добие представа за начина на писане. Всеки написан текст се проверява по няколко пъти с Адвего преди предаване на поръчителя. При абонаментно обслужване на сайтове, блогове, форуми и т.н. възможни намаления, според обема на текстовете. Плащане само предварително по банков път, PP, пощенски запис, Еконт и др. Повече на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Да повдигнем темата малко :)
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Приемам нови поръчки
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

За да промениш заглавието на темата, цъкни на "промени мнение", след това "продължи" и там вече заглавието става редактируемо. И сори за офтопика :)
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

За да промениш заглавието на темата, цъкни на "промени мнение", след това "продължи" и там вече заглавието става редактируемо. И сори за офтопика :)

Мерси за което :)
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

За да промениш заглавието на темата, цъкни на "промени мнение", след това "продължи" и там вече заглавието става редактируемо. И сори за офтопика :)

това не е вярно
за да редактираш заглавието, влизаш в раздела в който е пуснато, т.е. тук Freelance Jobs & Projects и кликаш два пъти след края на заглавието на твоята тема - след това вече може да го редактираш.

п.п. опцията за редактиране на заглавието е активна определен брой мин. след публикуване на темата! Ако при теб не стане, значи минутите са минали.
 
От: От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

това не е вярно
за да редактираш заглавието, влизаш в раздела в който е пуснато, т.е. тук Freelance Jobs & Projects и кликаш два пъти след края на заглавието на твоята тема - след това вече може да го редактираш.

п.п. опцията за редактиране на заглавието е активна определен брой мин. след публикуване на темата! Ако при теб не стане, значи минутите са минали.

Напротив, оправих го по метода на Николайчо ;)
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Хаха, верно, че не съм. Уж ми даде да го променя, но не го е сейвнало :)
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Nortrant e прав, аз съм се объркал. Това, което си редактирал по начина, по който си мислех, че се сменя заглавието, всъщност не е сменило заглавието на темата, ами подзаглавието, което обикновено е същото като името на темата :)
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Приемаме нови поръчки :)
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Пишете на ЛС за всякакви текстове, които Ви интересуват. Работим бързо и точно, уникалност над 95%
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Свободни сме за нови поръчки :)
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

А4 формат колко пара излиза.
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

ами не съм смятал, но предполагам ще е около 400-500 думи, значи 4-5 лева
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Изпрати ми демо на [email protected] на тема БЕЗДОМНИ ЖИВОТНИ - важно е да е уникален текст. Може превод или каквото там ти дава сърце. За тези пари - оферти в твоят бизнес ще те ангажирам поне със 50 лв месечно. А ако остана впечатлен - може и до над 300 лв.
 
От: Приемам поръчки за SEO статии на всякви теми

Имаш ЛС да се разберем
 

Горе