Приложения който трябва да имате на Смартфона

От: От: Re: Приложения който трябва да имате на Смартфона

Считам че най-доброто решение след ползването на множество различни приложения е Scannable на Evernote -

Evernote е едно чудесно приложение, ние го използваме за работата ни и върши чудесна работа. Има куп функции, които са отлични както за бизнес нужди, така и за лични. Дори вече въведоха и нова функция за екипи.
 
От: Приложения който трябва да имате на Смартфона

Messenger , Viber , What's Up , Google Chrome , OLX , Skype , Clean Master.

Общо взето това ми трябва. И някой други shortcut-и на екрана.
 
От: Приложения който трябва да имате на Смартфона

Хайде и аз да се запиша от приложенията само:
Facebook , instagram и Viber които нон стоп са включени благодарение на 10ГБ нет от вива , малко като реклама стана но наистина съм много доволен , преди с два телефона сега за 30 лв. на месец се отървах от втория телефон.
И няколко игри
 
От: Приложения който трябва да имате на Смартфона

Само най-нужното, без ненужни приложения и уйджети (много хора ги имат). Facebook, някой различен браузър от стоковия, това важи и за музикалния плеър. Приложение за картинки и рингтонове. Може и някоя игра за убиване на време :D
 
От: Приложения който трябва да имате на Смартфона

много зарибяваща игра :|

[video=youtube;YFvbwqA15Hc]https://www.youtube.com/watch?v=YFvbwqA15Hc[/video]
 
От: Приложения който трябва да имате на Смартфона

Освен задължителните приложения за всеки смарт телефон, ще си позволя малко реклама, надявам се да не е много досадно.
Имам едно мое приложение, нарекъл съм го "Лекарствен справочник"
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aptekainfo.app
Разбира се развива се постоянно , там има информация за лекарства, хранителни добавки, добавил съм и информация за така наречените "Е" та в храните, виждат се аптеки на близо до апарата от който се търси (разбира се трябва да е включен GPS и мобилните данни), като добавих и възможност за въвеждане от потребителите аптека, която не се вижда на картата но пък стоите примерно до нея...Както и глезотията , възможността да се търси гласово.
Надявам се да не съм Ви досадил с представянето.
 

Горе