Притежавам сайт............

memorex

Member
Здравейте, притежавам сайт за безплатно хостване на форуми дневно имам около 1000 уникални посещения общо на всички хоствани форуми. Коя Affiliate програма е най-добра за мен предложете ми сайт, от който ще печеля възможно най-много и ако е възможно посочете ми начинът на изплащане на спечелените пари.

Допълнение: На всеки форум имам възможност да слагам реклама в хедъра във фотера и под всяко първо мнение!
 
memorex каза:
Здравейте, притежавам сайт за безплатно хостване на форуми дневно имам около 1000 уникални посещения общо на всички хоствани форуми. Коя Affiliate програма е най-добра за мен предложете ми сайт, от който ще печеля възможно най-много и ако е възможно посочете ми начинът на изплащане на спечелените пари.

Допълнение: На всеки форум имам възможност да слагам реклама в хедъра във фотера и под всяко първо мнение!
Здрасти memorex и добре дошъл, надявам се престоя ти тук да е добър. Аз да те питам какъв е трафика (предполагам собственици на форуми -> webmaster-и) - и дали е Бг или Международен, от какво се интересува(какво търсят и получават - и това ми стана ясно:)) Еми някоя програмка насочена към webmaster-и - някой маркетингов курс, или риселър на хостинг. Но най-оферта е спродукти.

Виж в тази тема - Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs - има и продуктите, които споменах. Тези програми плащат през карта и някой чек. :wink:
 
Blinky каза:
memorex каза:
Здравейте, притежавам сайт за безплатно хостване на форуми дневно имам около 1000 уникални посещения общо на всички хоствани форуми. Коя Affiliate програма е най-добра за мен предложете ми сайт, от който ще печеля възможно най-много и ако е възможно посочете ми начинът на изплащане на спечелените пари.

Допълнение: На всеки форум имам възможност да слагам реклама в хедъра във фотера и под всяко първо мнение!
Здрасти memorex и добре дошъл, надявам се престоя ти тук да е добър. Аз да те питам какъв е трафика (предполагам собственици на форуми -> webmaster-и) - и дали е Бг или Международен, от какво се интересува(какво търсят и получават - и това ми стана ясно:)) Еми някоя програмка насочена към webmaster-и - някой маркетингов курс, или риселър на хостинг. Но най-оферта е спродукти.

Виж в тази тема - не мога да дам линка защото трябвало да имам 5 поста сори - има и продуктите, които споменах. Тези програми плащат през карта и някой чек. :wink:
Посещенията на сайта са ми главно от България, но има и от други държави главно от САЩ. Ами нямам представа какво ги интересува собствениците на форуми имам всякъкви категории и хората, които си регистрират форум си избират категория. Има всякъкви форуми: на фирми, за тийнове, за коли, за музика, за изкуство за всичко каквото се сетиш. А коя от тези програми към, които си м дал линк е най-подходяща, и ако ще те олесни да ти дам линк към директорията където можеш да видиш категориите на форумите.
 
memorex, теб тук не те очаквах :) Здрасти!
Ами аз на твое място бих си категоризирал форумите и според форума да вадя кода на най-добрата афилиейт програма, която се връзва със съдържанието. Отде знаеш - може от повечето форуми да вадиш само кликове, ама някой пък може да става и за продажби на комисионна..
 
georgimateev каза:
memorex, теб тук не те очаквах :) Здрасти!
Ами аз на твое място бих си категоризирал форумите и според форума да вадя кода на най-добрата афилиейт програма, която се връзва със съдържанието. Отде знаеш - може от повечето форуми да вадиш само кликове, ама някой пък може да става и за продажби на комисионна..
Здравей, познаваме ли се? А иначе това е невъзможно поради причината, че форума реално е само един тоест само едни файлове са, но чрез 1 за всеки отделен форум конфиг и различни бази стават много. Дано си ме разбрал какво искам да кажа. А ако не си нз как да го обесня по-просто
 
P.S. Ще дадеш ли линк към форума да го разгледам :)
Поздрави
 
inviSible каза:
P.S. Ще дадеш ли линк към форума да го разгледам :)
Поздрави
То не е един форума а са повече от 1100, но ето сайта, от който можеш да си направиш форум. forumi.us не е като линк защото сте сложили някъкво ограничение за урл-та
 
Ми друга идея е да продаваш импресии за банери. Например 10000 импресии на банера за 5 лева и т.н . Ако успееш да намериш добър клиент който е доволен от това може да изкараш бая пари
 
MsGeR каза:
Ми друга идея е да продаваш импресии за банери. Например 10000 импресии на банера за 5 лева и т.н . Ако успееш да намериш добър клиент който е доволен от това може да изкараш бая пари
Дам само дето за това трябва да имам регистрирана фирма и да издавам фактури и още кфи ли не глупости.

А и доста трудно се намират такива клиенти.
 
Пак ще кажа че за такова нещо най-добре е AdSense. Ти представяш ли си да преровиш 1000+, дай боже след нялкоя друга година 10000+ и да сложиш индивидуална реклама? Апък и доколкото разбирам неговата система е такава, че трябва една реклама да е на всички форуми.
 
Tsanko каза:
Апък и доколкото разбирам неговата система е такава, че трябва една реклама да е на всички форуми.
Много правилно разбираш. Еми ок ама дали със сигурност ще ме одобрят в AdSense?
 
memorex каза:
Tsanko каза:
Апък и доколкото разбирам неговата система е такава, че трябва една реклама да е на всички форуми.
Много правилно разбираш. Еми ок ама дали със сигурност ще ме одобрят в AdSense?
Направи си примерно блог на английски и когато те одобрят тогава си сложи кода в БГ страница иначе само с БГ страница няма да те приемат
 
MsGeR каза:
Направи си примерно блог на английски и когато те одобрят тогава си сложи кода в БГ страница иначе само с БГ страница няма да те приемат
Офф:
Омръзва ми да гледам такива глупости...
Е щом не е позволено все още каква е гаранцията че няма да получиш едно от хубавите им писанца и да получиш бан ?
 
CrAzY-MaST каза:
MsGeR каза:
Направи си примерно блог на английски и когато те одобрят тогава си сложи кода в БГ страница иначе само с БГ страница няма да те приемат
Офф:
Омръзва ми да гледам такива глупости...
Е щом не е позволено все още каква е гаранцията че няма да получиш едно от хубавите им писанца и да получиш бан ?
Е добре де посъветвайте ме най накрая какво да правя. Предложете ми нещо сигурно.
 
CrAzY-MaST каза:
MsGeR каза:
Направи си примерно блог на английски и когато те одобрят тогава си сложи кода в БГ страница иначе само с БГ страница няма да те приемат
Офф:
Омръзва ми да гледам такива глупости...
Е щом не е позволено все още каква е гаранцията че няма да получиш едно от хубавите им писанца и да получиш бан ?
Пробвах да кандидатствам с Български сайт но не ме одобриха .После с Английски сайт и сложих адсенса на Български . Веднъж получих чек за 50 долара без да ме баннат . Но не ме одобриха с Българския сайт въпреки че ми платиха 50 долара които са направени само от Този сайт
Друго Може да използваш Adbrite въпреки че не е като AdSense те позволяват Български страници но не се печели добре като в Гоогъл
 
georgimateev каза:
AdSense ти е най-сигурното, че ще вади контекстуални реклами.

П.С. maahacka от #php, ако ти си същия memorex де

Не съм аз това ми е един от акк-тата. MsGeR е след това като получи чека след това баннаха ли ти българския сайт или още си печелиш пари от него?
 

Горе