Проблем при търсене на кирилица - error 406

vicbg

Active Member
При търсене на кирилица в търсачката на форума, след като изкара резултатите, при кликване на някой резултат ми връща:

Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /showthread.php could not be found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 
От: Проблем при търсене на кирилица - error 406

Здравей, ще погледнем за какво става дума. Вчера правихме малки ъпдейти. Но, и преди време не работеше добре, сега като се сетя. ;) Ще пишем при нещо, до тогава, ако има нещо, моля следете ни във facebook, на адрес: https://www.facebook.com/predpriemach . Ако има нещо, също така пишете и в този раздел. ;)
 
От: Проблем при търсене на кирилица - error 406

Са ако се появи и харкона, и комплекта е пълен :)
 
@ktomov welcome back

Nice to be back ;)

@Blinky - проблеми, задачки, главоболия, какво да ти кажа .. имах нужда от малко почивка.
Радвам се да видя, че форума си е на мястото.

П.П. Изглежда има някакъв проблем със системата за репутация/нотификация. Като получа 1 репутация, горе в Notifications ми показва, че имам две непрочетени.
 
От: Re: Проблем при търсене на кирилица - error 406

Nice to be back ;)

@Blinky - проблеми, задачки, главоболия, какво да ти кажа .. имах нужда от малко почивка.
Радвам се да видя, че форума си е на мястото.

П.П. Изглежда има някакъв проблем със системата за репутация/нотификация. Като получа 1 репутация, горе в Notifications ми показва, че имам две непрочетени.
Да, всички сме така, задачи, работа, ангажименти, глупости....знам как е. ;) Сега вече си на линия, предполагам. Форумът си е на мястото и определено няма къде да ходи. ;)

Това със репутацията и нотификешъна си е така, ако броим факт, че имаш 2 нотификейшъна, а реално единия не е реален, а е каше (от стар архив). Случва се и това. След като си видиш репутацията, после пак остава да ти виси един нотификейшън, нищо че реално е празен борда. ;)
 

Горе