Проблем със All In One SEO Pack и Facebook OG таговете

От: Проблем със All In One SEO Pack и Facebook OG таговете

Никога не съм използвал плъгини за OG таговете и нямам проблеми!

Хайде пак да се изкажа и някой да се обиди, но си е негов проблем. И аз като колегата venci никога не съм използвал плъгин за OG таговете и не смятам да го правя, съответно не съм имал никакви проблеми, той е прав, че няма смисъл да си блъскате сайтовете с разни ненужни плъгини, това е идиотско.
 
От: Проблем със All In One SEO Pack и Facebook OG таговете

Хайде пак да се изкажа и някой да се обиди, но си е негов проблем. И аз като колегата venci никога не съм използвал плъгин за OG таговете и не смятам да го правя, съответно не съм имал никакви проблеми, той е прав, че няма смисъл да си блъскате сайтовете с разни ненужни плъгини, това е идиотско.

Някои неща са си стандарт, OG таговете са едно от тях.
Ми дай по тая логика и да не респонсив сайта?
 
От: Проблем със All In One SEO Pack и Facebook OG таговете

Като зачекнахте темата кой е по-добрия плъгин, да попитам дали някой го е ползвал и има ли ефект?
Video SEO for WordPress
 
От: Проблем със All In One SEO Pack и Facebook OG таговете

Някои неща са си стандарт, OG таговете са едно от тях.
Ми дай по тая логика и да не респонсив сайта?

Аз си имам OG тагове. Просто не ползвам някой тъп плъгин за тая цел, и не товаря системата с него. ;)
 
От: Проблем със All In One SEO Pack и Facebook OG таговете

Аз ползвам плъгина, защото искам сам да си избирам дескрипшъна, а не да ми го взима от първите 160 символа. Въпросните тагове най-вероятно идват от самата тема, явно трябва да я разровя и да ги премахна, оставайки управлението на OG в ръцете на плъгина. Относно това, кой е по-добър - не мисля, че самия плъгин играе някаква голяма роля, въпроса е с кой интефейс си свикнал и подобни.
 
От: От: Проблем със All In One SEO Pack и Facebook OG таговете

Разсмяхте ме. Като човек, който е доста навътре с WP-то и е ровил по кода и на двата, за мен Yoast-а е по-добър, има повече екстри и е по-кадърно написан. Има едно но, целия 3.x branch е една голяма издънка, даже си мисля да направя един форк на 2.3.5 и да го изчистя от комерсиалните лайна.

А това кой плъгин "класира" по-добре са пълни глупости. Казвал съм го много пъти и и преди - това, че ти свети нещо в зелено не ти гарантира място на 1-ва страница. Не плъгина класира, a човекът който го използва.

По темата:
Ето ти го проблема, още някой плъгин добавя og тагове.
HTML:
              <!-- Start Facebook Share -->
              <meta property="og:url" content="http://moderendom.net/stilen-malak-apartament-s-interior-v-cherno-i-bqlo-50-m/" />
              <meta property="og:title" content="Стилен малък апартамент с интериор в черно и бяло [50 м²]" />
              <meta property="og:description" content="Ако трябва да бъда напълно честен, интериорите в черно и бяло не са от любимите ми, но винаги има изключения и малкия апартамен, който ще видите в тази статия е едно от тях. Жилището е с големина от 50 м² и се намира на десетия етаж в жилищна сграда в Лвов, Украйна. При изпълнение на проекта дизайнерите" />
              <meta property="og:image" content="http://moderendom.net/wp-content/uploads/2015/12/stilen-malak-apartament-s-interior-v-cherno-i-bqlo-50-m-top.jpg" />
              <!-- End Facebook Share -->

PS. Yoast-а проверява дали има инсталирани някои от популярните плъгини за OG, с които е възможен конфликт и предупреждава за това

Благодаря за насоката. Във functions.php на темата, открих въпросният код и го премахнах, благодарение на което OG таговете вече не се дублират и мога да използвам плъгина за да ги управлявам.
 

Горе