Проблем с инсталирането на нова тема - HELP

packos

New Member
Имам проблем с инсталирането на тази тема Zenko
Темата по принцип е платена, но я намерих безплатна. Дали от тук идва проблема? Пробвайте да я инсталирате, ще ви изпише след инсталацията, кои редове не са в ред.

Код:
Warning: fopen(/public_html/wp-content/themes/Zenko Package/style.css) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /public_html/wp-includes/functions.php on line 4339

Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /public_html/wp-includes/functions.php on line 4342

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /public_html/wp-includes/functions.php on line 4345
Ще може ли да се оправи, че е много добра темичката, не ми се търси друга.
 
Последно редактирано от модератор:
чудя се защо се занимаваш с глупости при 10 000+ безплатни теми някои даже и без допълнителни линкове има и безплатни теми за списание влезе си в контрол панела на wordpress при темите инсталл ню и напиши magazine в търсачката

а и трябва да се уважа на девелопърите и дизайнерите ако искаме любимата система да се развива... отделно ако мислиш че няма да изкараш толкова пари колкото струва темата защо го правиш сайта ?

да не задълбавам по часовта ставка че всички подценявате труда коийто влагате.... и това пестене с темите не е никакво пестене и един сайт визитка с друпал струва 7000 евро в Австрия една гола инсталация на джумла и няколко плугини 1500 евро във холандия с wordpress също е някъде там както се спазариш
 
От: Проблем с инсталирането на нова тема - HELP

излагате се честно - една тема е 30-100 долара егати, като не ви се дават пари за теми има купища безплатни, които с малко пипване могат да станат напълно задоволителни

това не е предприемачество - това е кокошкарство

зенко е 69 долара, ако са ти много ето ти по-евтини теми themeforest.net за 30 долара е просто смешно

и тук има девелопъри - да се ползват кракнати теми е просто да им плюеш в лицето
 
От: От: Проблем с инсталирането на нова тема - HELP

2683679174_ea553f4c46.jpg
 
От: Проблем с инсталирането на нова тема - HELP

Мерси за мненията, ще си потърся някоя от wp панела... просто ми хареса дизайна на тази и видях,че я има free.
 
От: Проблем с инсталирането на нова тема - HELP

По принцип се очаква човек да си трае като гъз като ползва нещо пиратнато (поне аз тъй практикувах) и да се оправя сам.

Но от чисто 'научна' гледна точка - 2 варианта ми идват на акъла:

1. Опитваш се да ъплоуднеш архив дето не е за ъплоудване - примерно е пълен не само с темата, ами има и разни документации и прочие файлове. Ънзипни и разгледай.
2. ПХП-то на хоста е с някакви странни настройки.

Почти съм сигурен че е първото.

И при толкоз много фрий теми наистина не е оправдано да ползваш нещо без лиценз. В някои случаи човек няма много избор, ама тоя не е от тях.
 

Горе