Проблем с качване на изображения в постовете

D.Ivanov

Well-Known Member
Здравейте,

Изглежда автоматично версията ми се е ъпдейтнала до последната и по никакъв начин не мога да кача изображения в постовете.Също не ми излиза и html на поста.

Някой със същият проблем?
Не е от темата,пробвах на много теми.
 
От: Проблем с качване на изображения в постовете

Здравейте,

Изглежда автоматично версията ми се е ъпдейтнала до последната и по никакъв начин не мога да кача изображения в постовете.Също не ми излиза и html на поста.

Някой със същият проблем?
Не е от темата,пробвах на много теми.

От плъгините е най-вероятно. И аз имах подобен проблем. Изключвай плъгините един по един и виж след кой от тях ще се оправи.
 
От: Проблем с качване на изображения в постовете

Явно е от темата,аз съм пробвал все на стари версии на теми,на по-новите няма проблеми.
Аз съм с Thesis 1.8.1
Кво да я правя сега?Да я хвърлям ли?
 
От: Проблем с качване на изображения в постовете

Е той много е казал...па боб трее се фърля :)
Ама как ауто се ъпва, ама какви са плъгините, ама кога не се вижда хтмл-а - при старите ли постове, при нови ли само.... яко боб.
Поне боб нема да хабиме за системата, че 99.9999 баш в перьод ползват wp-то :)

Иначе плъгинЪТ "wp super edit" не работи с 3.5 (за сега), просто го разкарай :wink:
 
От: Проблем с качване на изображения в постовете

Не е от темата явно изобщо.Пробвах с няколко други пак не става.На 2 сайта,които направих днес сложих същата тема и няма проблеми.Просто не ми излзиа целият редактор с опциите за Bold текст и другите.Първото,което естествено видях е да не е изключено от настройките на юзъра ама не е.
Имам 3 сайта,които са с този проблем.Другите са си ок.На един хостинг са...незнам плъгините всичко пробвах не става пак.Остава единствената причина в лаптопа ми,защото от таблета ми излиза всичко както трябва.
 

Горе