Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

От бекъп-а, който се предполага че си направил преди ъпдейта :)
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

От бекъп-а, който се предполага че си направил преди ъпдейта :)

Ба, мислиш ли, че повечето хора си правят труда? То и аз преди няколко дни щях доста да си изпатя и ако не беше cron-a, за който тотално бях забравил... Направо ме спаси :lol:
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Аз всеки път си правя копие, когато пипам нещо по-сериозно :)
 
Да, определено е голяма греда новия ъпдейт. Не може да се поства нищо. А, да, само заглавието и да си избираш категорията, в която няма как да публикуваш. Този CMS доста слабо на този ъпдейт, иначе като цяло интерфейса изглежда идея по-симпатичен, но какво от това, като не работи най-важната им функция. :)

Някой някаква идея колко време ще им отнеме? Така де, докато се е ровил из чужди форуми и уебмастърски дискусионни групи. ;)
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Еми на мен лично новата медийна библиотека не ми е удобна, може би защото съм си свикнал със старата - незнам. Иначе това с липсата на редактора се оправя по написания от мен по-горе начин :) Няма да мине много време и ще се п0яви и малък ъпдейт с фиксове - 100% :wink:
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Еми на мен лично новата медийна библиотека не ми е удобна, може би защото съм си свикнал със старата - незнам. Иначе това с липсата на редактора се оправя по написания от мен по-горе начин :) Няма да мине много време и ще се п0яви и малък ъпдейт с фиксове - 100% :wink:
Абе тези могат ли да засерат точно това, което ги прави добра блог платформа. Аз не мога да публикувам сега - една почивка от няколко дни май ще е. Да се молят хората с информационни сайтове да не се случи нищо важно и значимо, :D
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Абе тези могат ли да засерат точно това, което ги прави добра блог платформа. Аз не мога да публикувам сега - една почивка от няколко дни май ще е. Да се молят хората с информационни сайтове да не се случи нищо важно и значимо, :D

Хората с нещо важно имат backup до като се пусне фикс. Или поне би трябвало :lol:
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Хората с нещо важно имат backup до като се пусне фикс. Или поне би трябвало :lol:

Дали ще има фикс ...та да не барникам, че да не прецакам ептен нещата :cry:
иначе за публикации не ми е тъпнал тъпана 8)
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Бекъп-а преди важна промяна на работещ сайт е задължителен, поне според мен. А фикс не може да няма скоро, защото в официалния форум на Уордпрес е пълно с оплакващи се от подобни проблеми. Добре, че има разни специалисти, който бързо установяват грешките и са в състояние да измислят работещо решение. :clap:

Само да каже, че наскоро имах проблеми с превишаване на процесорното време - отстраних проблема, а сега заблеязв, че от както направих ъпдейта ми се покачи процесорното време от макс 15 - 20 мин. е отишло на 25 мин. - нищо друго не съм пипал по сайта.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

След като минах на новата версия 3.5.1 над заглавието на всеки пост има следното:

Notice: Undefined offset: 0 in /home/cheti/public_html/wp-includes/capabilities.php on line 1067

Някой има ли подобен проблем или идея за какво става въпрос?
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

След като минах на новата версия 3.5.1 над заглавието на всеки пост има следното:

Notice: Undefined offset: 0 in /home/cheti/public_html/wp-includes/capabilities.php on line 1067

Някой има ли подобен проблем или идея за какво става въпрос?

Кажи нещо повече. Има бъг в Генезис фреймуърка по принцип.
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Кое да оправят?
Уордпреса си е наред (неска изтествах и ъпгрейднах една камара сайтове).

Може да чакате единствено някой да ви оправи прецаканите плъгини.
Или засраните скриптове дето сте копипейстнали нейде от широкия Интернет.. Там вече ще е мъка.

Ами оправиха ги !!!
2-3 дни след поста почти всички плъгини имаха обновления.
Пуснах си ги, след това и УП-то и всичко си е наред (след това излезе и фикса 3.5.1)
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Да, но при мен проблема си стои. Единствено това е съобщението, което изписва над заглавието във всеки пост.
Дали е възможно по някакъв начин да инсталирам WP на ново без да се изгуби съдържанието на сайта ?
Имам в предвид изтриване на целия сайт, инсталиране на нов wordpress, но как да прехвърля само статиите от стария сайт ?
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Undefined offset: 0 in /home/cheti/public_html/wp-includes/capabilities.php on line 1067

Добре де :), то си пише какъв ти е проблема - защо просто не си го оправиш ?
Промени стойноста 0 на ред 1067 във файл capabilities.php и виж какво ще стане.
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Това беше първото нещо което направих, но се оплескаха още повече нещата..
Както и да е изтрих всичко, инсталирах нов wordpress и го свързах към старата ДБ и мисля, че вече всичко е наред..
 

Горе