Проблем с получаване с ПИН, след регистрацията ми в Google Adsense?!

От: Проблем с получаване с ПИН, след регистрацията ми в Google Adsense?!

Някой имал ли е такъв случай:
Вече два пъти поисках ПИН, но вече минаха 3-4 месеца и нито едно от двете писма не е пристигнало в пощенската ми кутия на адреса където живея (настоящият ми адрес)
Мисля преди да направя третият последен опит, да променя адреса и да поискам писмото да бъде изпратено в друг град, където ми е постоянния адрес (по лична карта). Поне там се надявам да пристигне. Но ако и там писмото не пристигне, поне последната опция (изпращане на копие от официален документ за идентификация или битова сметка) ще е по-лесна за изпълнение. Ще сканирам личната си карта и там ще се вижда постоянния ми адрес.

Обаче!
Тук е момента да попитам дали няма да възникне проблем с бъдещото получаване на плащания по банковата сметка? Питам защото в данните, които въвеждах за банкова сметка написах настоящият си адрес.
Дали ще има проблем с плащанията ако има несъответствие между адреса посочен в Потребителски профил на бенефициента и адреса посочен в данните за банковата сметка?

Надявам се ако някой от вас е имал подобен случай да сподели опита си. Доста четох из помощния център на Адсенс но не открих информация за подобен "казус"
 
От: Проблем с получаване с ПИН, след регистрацията ми в Google Adsense?!

Bisco: Аз имам съмнения, че мойте писма ги крадат. Адрес-а не го промених точно, ама го писах на английски, на български, на китайски, последното е шега, 3 писма да де пина, и няма и няма и няма минаха вече 3 месеца, иби му майката и гугъл пращам лична карта вече.
 
От: Проблем с получаване с ПИН, след регистрацията ми в Google Adsense?!

Привет колеги,

На кой адрес става регистриранането чрез лична карта?

Поздрави,
 
От: Проблем с получаване с ПИН, след регистрацията ми в Google Adsense?!

Пускай и трети request и после го активирай със сканирана/снимана лична карта. ;-)
Здравей, можеш ли да споделиш как става това? Тъй като при моя позната вече 3то писмо е поискано и то не пристига, а са минали 3 месеца грубо!
Как може да се потвърди, и къде се праща снимана личнта карта?
 
Здравейте, пишете на лично за да ви обесня как да си решите проблема за 10 минути. :)
 
  • Like
Реакции: BGAT
и един умрял импровизиран PDF върши работа
 
Здравейте! Извинявам се, че пиша в толкова стара тема, но ми излезе на сърч в Гъгъл и имам абсолютно същия проблем. Вече почти 4 месеца чакам за това прословуто писмо и не идва, а скоро ще ми спрат рекламите в канала, защото не съм си верифицирал адреса. Опитах със съпорта им, но за сега не ми помагат никак и ме карат да чакам последното заявено писмо. Имате ли идея как може да се потвърди адреса по друг начин?
 
Мисля, че тук @slavchev има доста опит. Те нямат ли давност тези писма? Ако в панела е изтекъл, може да пуснеш на ново. За адресите са горе долу също нещата за верификация. Там след 2-3 месец хората почват да пускат нови заявки, за ново писмо. Но тук не знам дали имат нещо по-специфично.
 
Самите писма нямат давност, но след 3 седмици можеш да заявиш следващо и така имаш общо 4 опита. Вече съм на четвъртия опит, но за сега без успех. Странното е, че на адреса си получавам кореспонденция без проблем, само техните писма не идват. Даже ходих да проверявам в местния клон на пощите и наистина няма нищо пристигнало за мен от Гугъл.
 
Снимка на личната карта трябваше да им пратя при създаването на АдСенс акаунта още. Така или иначе, настоящия ми адрес се различава от този по лична карта. Явно ще трябва изчакам да минат 3 седмици от последното четвърто искане за пин и тогава ще трябва да се търси друг вариант.
 
Като цяло почти никога не идват от първият път, но при теб е минало доста време. Трябвало е да пробваш с друг адрес (на приятел примерно), тъй като ме съмнява, че лелите от пощите си го прехвърлят в другия крачол и ти има да си чакаш :)
 
Като цяло почти никога не идват от първият път, но при теб е минало доста време. Трябвало е да пробваш с друг адрес (на приятел примерно), тъй като ме съмнява, че лелите от пощите си го прехвърлят в другия крачол и ти има да си чакаш :)
Аз съм на едно 100% сигурен, че са пощите, но пак имам малки съмнения де. От опита ми с тях почти нищо не съм получил като хората и направо изтръпвам когато видя някой чуждестранен бизнес да ги ползва, за да доставя за БГ. Те ли трябва да носят плика до адрес, малко нещата са обречени. Няма ли опция да се мине през друг куриер? Май нямаше.
 
Нямаш никакви опции, само вписваш адреса и чакаш 😁 Лошото е, и че самото писмо не е препоръчно и няма начин да се проследи, което за уж съдържащо важна информация е доста странно.
Другото лошо е, че канала е монетизиран и имам още няколко седмици да го верифицирам тоя пуст пин, след което ще спрат да показват реклами. Отделно, имам изкарани вече някакви пари, които също не мога да получа. Като цяло много глупава ситуация, в която даже и не съм си представял, че ще изпадна.
 
Аз съм на едно 100% сигурен, че са пощите, но пак имам малки съмнения де. От опита ми с тях почти нищо не съм получил като хората и направо изтръпвам когато видя някой чуждестранен бизнес да ги ползва, за да доставя за БГ. Те ли трябва да носят плика до адрес, малко нещата са обречени. Няма ли опция да се мине през друг куриер? Май нямаше.
Няма друга опция, само бг пощи. Другото, което може да е ако входа примерно се заключва и пощальона няма достъп до ПК :)
 
Няма друга опция, само бг пощи. Другото, което може да е ако входа примерно се заключва и пощальона няма достъп до ПК :)
Не ги ли връщат тогава? Или викаш пускат ги някъде в непотърсени и ходи ги намери. Там е пълен фейл. Добре, че не ми се налага да имам взимане даване с БГ пощи, че голяма кретения там.
 
Аз верифицирах акаунт преди месец. Получих първо писмо на 25тия ден, а второто след още толкова (заявих го на 21 ден като не пристигна първото). Пробвай да сложиш адреса на кирилица и да обясниш максимално къде ти е блокът/входът. Въпреки че на мен ми звучи като някой съсед да го взима.

Мисля, че на последна стъпка ще ти даде да верифицираш адреса си чрез фактури и документи на офиса/дома, което вероятно ще те затрудни, защото там ще търсят сметка с твоите имена и тн., а ти спомена, че си по настоящ адрес. Ако не бях получил писмо, щях да сложа постоянния си адрес, но ми се струва безсмислено да пускаш писма до едно и също място и написани по един и същ начин.
 
Аз имам битови сметки на мое име на настоящия ми адрес, даже им пращах, че от няколко дни си пишем мейли със съпорта им, но те за сега настояват да изчакам 3 седмиц след последното заявено писмо и пак да им пиша. Проблема е, че след 3 седмици остава опасно малко време, в което да верифицирам, иначе ми спират рекламите.
 
Здравейте , аз също попаднах на темата , и гледам , че тук хората имат повече опит. Имам същия проблем с ПИН кода и то не е от 3 пъти, а на мен вече от 3 профила. 1-ят Адсенс профил загубих 700евро поради 4 недостигнати до мен пин кода. 2-ят акаунт изгоря с 600 евро. Чаках и чаках и пращах и сменях и просто не става бе м***а му. Сега имам 3-ти профил с 200 евро и много моля някой да ми съдейства с този ПИН да го изпратя на негов адрес(на който е получавал вече писмо) а той да ми прати кода просто. От сърце ще му подаря тези 200евро!
Моля ако някой с опит се интересува да ми пише в телеграм : anonymous1991
Благодаря за вниманието!
 

Горе