Проблем с търсачката на форума ?

Stanchev

New Member
Здравейте.
Когато търся нещо на кирилица с търсачката на форума и се получава следното...примерно за кийуърд "блог" :

/showthread.php?t=3705&highlight=%E1%EB%EE%E3

и като кликна на резултата:

Not Acceptable
An appropriate representation of the requested resource /showthread.php could not be found on this server.

като махна хайлайтнатия кийуърд си работи нормално.

/showthread.php?t=3705

Пробвах с един друг Ви бюлетин със същата дума и резултата беше:

/showthread.php?t=1633&highlight=%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3

като гледам юрл кодирането е различно за една и съща дума....може би
базата нещо не обръща както се очаква ?
 
От: Проблем с търсачката на форума ?

и аз го имам тоя проблем

махам всичко след последното равно и е ок
 
От: Проблем с търсачката на форума ?

един друг проблем незнам може и само при мене да е когато пиша и като дам изпращане на бърз отговор и ми излиза трябва да изчакте 30 сек ясна ми е протекцията но явно се изпраща 2 пъти
 
От: Проблем с търсачката на форума ?

аз знам че има да не се праща бързо само че като щракна то ме препраща към страница и пише изчкайте 30 секунди блбляб а като се върна и рефрешна ми излиза това което съм написал явно го праща 2 пъти ли незнам
 
От: Проблем с търсачката на форума ?

Тези дни поуправяме форума, ще има някоя друга положителна промяна и със сигурност ще се забележе и оцени от членовете тук.:) Ще поискаме и мнения по въпроса по-късно. Само ще е нужно малко търпение. Това се прави защото форума се напълни с много професионалисти (говоря за всички активни) и е хубаво да държиме професионализма на високо ниво.:)
 
От: Проблем с търсачката на форума ?

Дам, като търся "Макс" и ми излиза ерор 406Not Acceptable
 
От: Проблем с търсачката на форума ?

Ъъъъ има проблем и с iTrader'а вече им изгубих бройката колко потребителя се оплакаха, че не могат да оставят Feedback за зделката която сме извършили :(
 
От: Re: Проблем с търсачката на форума ?

търсачката вече работи и с кирилица
Супер бате. Знаех си че трябва да ти дам един И-трейд. Имаш един от мен...нали си точен. Само да спомена тук нещо за мода за блог фидовете до аватара, не сме го зложили, защото постовете циклят при постването им. :) Но при следващата версия ще се оправят нещата с това. Или да се надяваме.:) Повече по въпроса: Мода за последен блог пост беше добавен
 

Горе