Проблем с featured images

kiber4o

Member
Здравейте,
имам проблем с featured images
Задавам на публикацията, коя картинка да бъде featured images, но не ми се визуализира.Картинката си стои в настройката като зададена, пробвах и с няколко плъг-ина но и с това не стана.Пробвах и с различни картинки, различни постове , но пак не открих къде е проблема?Имате ли представа от какво може да бъде?
 
От: Проблем с featured images

Ами най-вероятно
Ами пробвай - сложи някоя дрuга (примерно тази която е по default)

но как да го оправя имаш ли идеи ?
не, не вярвам да може да се "оправи" - трябва ти програмист за редакция на темата освен ако тя няма вградена такава опция
но ако има и не работи - или по настройките или пак трябва да се човърка по кода
 
От: Проблем с featured images

Някой да се досеща от какво може да е ?

Съжалявам, баба Ванга умря и не мога да я попитам, а аз все още не съм взел изпитите за ясновидец.
Искаш ли да ти се реши проблема намери човек да ти погледне сайта. Така само ще получаваш глупави отговори от разни "разбирачи"!

А и както nortrant ти каза - няма значение версията, и аз съм с новата версия, но при мен този проблем го няма, значи, както се казва, "проблемът е в твоя телевизор"! Нещо си направил, което пречи на тази функция или ползваш лоша тема.
 
От: Проблем с featured images

А снимка във самия пост поставяш ли ?
Аз ползвам за един сайт подобна тема в която каквото и да и задавам за featured image - нищо не става.
Но пък сложа ли снимка във поста - проблеми никакви.
Даже да си кажа така ми е по лесно.
 
От: Проблем с featured images

Може да изисква да се добави някакво custom field (поле) в поста, за да визуализира снимките. Ето снимка за пример от един стар плъгин за подобни цели, който ползвам на един сайт и си работи добре.
Едит: В този точно пример има атрибути articleimg, featuretext и thumbnailing, но това зависи от самия плъгин. Провери дали тази тема, която ползваш не трябва да се ползва в допълнение със задължително включени плъгини към нея, за да работи правилно. Като не става, инсталирай си или добавка, която работи, или смени темата :)
 
От: Проблем с featured images

Отиваш в админа на "външен вид" - "теми". На включената ти тема отиваш на опциите.
Намираш полето "Post Thumbnail" и включваш чаФката на "Check to display thumbnails" и си готов :)

Събраха ти се няколко бири :beer:
 
От: Проблем с featured images

Отиваш в админа на "външен вид" - "теми". На включената ти тема отиваш на опциите.
Намираш полето "Post Thumbnail" и включваш чаФката на "Check to display thumbnails" и си готов :)

Събраха ти се няколко бири :beer:

Мерси това беше проблема :cry: бири по куриер приемаш ли :)
 
От: Проблем с featured images

Естествено - по еконт :) Ама чей да доди лятото, па и белким до тогава го направиме поне едно кегче да е :D
 

Горе