Проблем с Opencart

megi7

New Member
Здравейте,
Започнах да си правя он - лайн магазин с Opencart, но се сблъсках с 2-3 проблема, които може би имат много лесно разрешение, но аз не го намирам. Става въпрос за следното:
1.Когато въвеждам продуктите ми дава падащо меню само с избор на 5 категории, а аз имам повече. И така не мога да сложа продукта в категорията /или подкатегорията/, която искам. Може би е някаква настройка, но не я откривам.
2.Задавам цена на продукта , а не ми я изписва /не изписва примерно 20 лв., a изписва "без такса 20"
3.Искам да задам да излиза падащо меню с размери, но нещо не се получава, изписва "Опции размер". Влизам в каталог-опции, искам да задам размери S, M и т.н. , но ми дава падащо меню с 3 вида размер- малък, среден и голям...
Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят, защото не открих нищо по въпроса в интернет и вие сте последната ми надежда!
 
1. Започваш да пишеш името на категорията и тя ще се появи отдолу.
2. Ако имаш предвид че не ти излиза валутата ''лв'' то тя трябва предварително да се дефинира от System/Localisation/Curruncies.
3. За да се появят желаните опции трябва също като валутата да се въведат предварително от: Catalog/Options/Size където просто изтриваш малък, среден и голям и въвеждаш желаните от теб.
 
Всичко стана правилно, благодаря много още веднъж. Остана ми само един проблем - продукта отива в кошницата, но там цената му е 0.00.
 
Здравейте,
За да не отварям нова тема, ще използвам тази.
Някой може ли да удари едно рамо за този проблем?
SyntaxError: JSON.parse: unexpected character at line 1 column 1 of the JSON data

OK

<b>Notice</b>: Undefined variable: order_product_query in <b>...vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_model_checkout_order.php</b> on line <b>387</b><b>Notice</b>: Trying to get property of non-object in <b>...vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_model_checkout_order.php</b> on line <b>387</b><b>Warning</b>: Invalid argument supplied for foreach() in <b>...vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_model_checkout_order.php</b> on line <b>387</b>{"success":"\u0423\u0441\u043f\u0435\u0448\u043d\u043e \u043f\u0440\u043e\u043c\u0435\u043d\u0438\u0445\u0442\u0435 \u043f\u043e\u0440\u044a\u0447\u043a\u0438\u0442\u0435!"}

Това изкача, като сменям статуса на поръчка.

А иначе грешките от лога са:

2016-10-22 8:53:21 - PHP Notice: Trying to get property of non-object in ...vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_model_checkout_order.php on line 387
2016-10-22 8:53:21 - PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in ...vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_model_checkout_order.php on line 387



Също така - при завършване на поръчка не отчита, че е направена и си седи в страницата. Иначе в администрацията отчита, че е направена поръчка.

Благодаря предварително!

ПС
Проблема се реши.
Излезе, че един от модулите прави проблем.
Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе