Проблем с Wordpress

Пуснах дебъгинг пуснах и записване на логовете. Видях единия плъгин който дава грешка, деактивирах го после излезна още един, който не мога да го намеря. И все още имам същия проблем... Да пусна ли логовете тук?
 
Ще скрия първоначалните директории, за да не си лийквам сайта.

public_html/wp-content/plugins/cryptocurrency-prices/includes/currencytickerwidget.class.php on line 71
/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/updaters/class-vc-updating-manager.php on line 99
public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/updaters/class-vc-updating-manager.php on line 99
 
Не е ли очевидно какво трябва да направиш?
 
Абе криете ги тея сайтове все едно милиони струват, а търсите безплатни съвети по форуми, защото не ви се дават 150 лв на час на някого да влезне и да го оправи.
 
Ти по тоя "лог" можеш категорично да се изкажеш?!?
Съобразно подаденото инфо дотук - да, категорично мога.
 
За съжаление WPBakery-то ми е необходимо за работата на сайта. Някаква идея как да оправя тази грешка без да го спирам? Благодаря ти за отговорите @Noke
 
Колега на каква php версия ти върви сайта? Ако е 7.4+ пробвай да върнеш 7.1 или 7.2. Дай повече информация каква wp версия ти е сайта, каква версия ти е wp bakery , какви други модули ползваш. Очевидно има някаква несъвместимост между тема, модули, wp версия и евентуално php версията.
 
За съжаление WPBakery-то ми е необходимо за работата на сайта. Някаква идея как да оправя тази грешка без да го спирам? Благодаря ти за отговорите @Noke
Аз грешка не видях - само 2 реда с пътища до файлове.
При толкова инфо освен да баем, не виждам какво друго.

Махай последователно плъгини, като почнеш от по-маловажните с цел евентуално да стигнеш до конфигурация дето работи и те устройва.
 
Аз грешка не видях - само 2 реда с пътища до файлове.
При толкова инфо освен да баем, не виждам какво друго.

Махай последователно плъгини, като почнеш от по-маловажните с цел евентуално да стигнеш до конфигурация дето работи и те устройва.
Съобразно подаденото инфо дотук - да, категорично мога.
Последно? :D:D
 
Продължавай да изключваш.
 
Защо не си се свързал със @Станимир И все още? Какво чакаш???
Изключих проблемните плъгини които дават грешка, отново без успех. Проблемът все още е на лице.
 
Защото няма да му вземе 150 кинта на час, а 300 за premium service.

Здравей, като цяло бих помогнал, лично безплатно, но информацията която дава момчето е доста неразбираема, само пътища на някакви файлове за crypto тракинг. А ако иска сериозно оправяне на проблем, това ще струва пари, което е нормално. Когато ходят при адвокат той ми казва 50 лв на въпрос, пробваш ли да се пазариш ти показва вратата, може да намериш по-евтин вариант, но най-вероятно ще ти излезе скъпо после. Лошото е че, тук в България масово хората искат да работят за без пари, а другото е че, на хората не им се дават пари. Редовно слушам и чета, ще ни направите ли магазин за 500 лв със функции за 5000 лв, последно някакъв клиент ми каза как съм смял да искам за системен администратор 40 лв на час, при положение че сегашните цени започват от 60+ лв. Цирка е пълен, просто лека по-лека само извън България и се филтрира към по-добри клиенти, защото тук всеки иска без пари и огромно качествено, за държание да не говорим, масово всеки си мисли че, едвали не му дължиш живота си. Мога да пиша доста за Българският пазар, ако ще правиш пари трябва да вкараш пари, само със икономия накрая смучиш палци и обвиняваш някой друг.

Поздрави,
Станимир И
 

Горе