Проблем с WP сайт - Не показва, че е Wordpress

jmb

Active Member
Здравейте !

С плъгина All in one WP security сложих отметка да скрие, че сайта е на Wordpress.
Сега искам да оправя meta данните, но не знам откъде и как да стане, така че да ги добавя и да показва, версия и CMS-a

Може ли някой да помогне ?
 
Просто върни отметката? Не става ли? И как така мета данните не ги намираш? Виж с някой SEO плъгин да си ги работиш тях. Това да не ти показва версията и системата не е лошо като цяло. Но защо това да се води секюръти? Ако решиш да не го ъпдейтваш, реално се води бенефит. Ама кой си мисли, че ще си седи неъпдетнат. :)
 
Просто върни отметката? Не става ли? И как така мета данните не ги намираш? Виж с някой SEO плъгин да си ги работиш тях. Това да не ти показва версията и системата не е лошо като цяло. Но защо това да се води секюръти? Ако решиш да не го ъпдейтваш, реално се води бенефит. Ама кой си мисли, че ще си седи неъпдетнат. :)
Махнах отметката - не става.

проблема е, че не мога през приложението за телефон (Wordpress) да се свържа със сайта, защото не разчита, че е WP.
 
Махнах отметката - не става.

проблема е, че не мога през приложението за телефон (Wordpress) да се свържа със сайта, защото не разчита, че е WP.
Еми...правиш един фул бекъп, махаш плъгина и го инсталваш на ново. Лесно и чисто. Доколкото прочетох и някакви мети са ти заминали. Или не ги достъпваш?
 
Бекъп имам, проблема е в това, че промених и името на базата данни и при импорт на config и settings не разпознава другата база. Не знам къде се съдържа инфото, че е wp и версията.
Реално това ми трябва като meta версия и че е WP, тогава ще позволи да се свържа
 
Не трябва стари бекъпи. Деактивирай този плъгин временно. Провери какво е "писал" в аксес файла. Провери в самата база, и от там - ръчно.
 
Ходи в базата, намери към края на тейбълите ( на wp-option) - нещо от рода на aio_wp_security_configs, изтрий цялото съдържание (инструкции/настройки). После си отиваш от панела отново в настройките на плъгина и си правиш нови
 
Да не ти е включена опцията "Complete Block Access To XMLRPC"?
 
Последното работи. Днес, специално заради него си инсталнах въпросния плъгин, да видя що така прави мизерии по сайтовете на предприемачите :) И единстения сигурен начин да оправи абсолютно безболезнено положението, е посочен по-горе ;) Бързо, лесно, без драма, без хабене на калории :D
 
Окей де, най-елементарното е да се вкара ръчно мета в хедъра.

<meta name="generator" content="WordPress x.xx" />

Ако само метата ти е проблема където са хиксовете пиши точната версия, можеш да я видиш в админ панела.
 
Окей де, най-елементарното е да се вкара ръчно мета в хедъра.

<meta name="generator" content="WordPress x.xx" />

Ако само метата ти е проблема където са хиксовете пиши точната версия, можеш да я видиш в админ панела.
Успях ! Благодаря !
 

Горе