Проверка за лоши линкове и махането им?

вече няма смисъл заниманието, просто Гугъл не ги взема под внимание.
спи спокойно и се концентрирай в други неща :)
Изкуствения интелект на Гугъл работи с пълна сила в тази насока и сам елиминира нискокачествени, лоши линкове.
 
Слагай само авторитетни и тематични линкове, ако искаш да имаш дългосрочен успех. С блъскането може да имаш краткотрайни резултати, но в дългосрочен аспект не е печеливша стратегия това. Нещата в линк билдинга се промениха доста (въпреки някои простотии на Гугъл) и високотръстовите линкове ти качват авторитета.

Отделно - ако сайтът ти е нов, не блъскай много линкове постепенно, засилвай ги с времето като брой.

Иначе за откриването на лоши линкове - Majestic. com, описваш ги в текстов файл и ги премахваш през Сърч конзолата - Disavow links.
 
вече няма смисъл заниманието, просто Гугъл не ги взема под внимание.
спи спокойно и се концентрирай в други неща :)
Изкуствения интелект на Гугъл работи с пълна сила в тази насока и сам елиминира нискокачествени, лоши линкове.

Напротив, взема ги под внимание и то много по-сериозно в сравнение с преди. Не гледай какво казват за новия алгоритъм, то и за fb лайковете казват, че не са ранкинг фактор ама ..

Тогава да блъскам блъскам блъскам и да отчита само важните линкове..
Ей на това разчитат повечето "SEO оптимизатори" :D Тествай го и после ни кажи резултата, сигурен съм, че ще бъдеш много доволен.
 
Направих малко speed up на сайтовете вчера, да видим какъв ефект ще даде дали ще има промяна че напоследък никакво мърдане, затова реших да видя лошите линкове.
 
@Беджев Стил тази ъпдейтната информация ли цитираш - много добре знам какво се пише още като внедриха пингвина в алгоритъма. Друг е въпроса дали е вярна, но няма лошо - блъскайте всякакви линкове, така много по-лесно ще бъде за хората, които знаят какво правят да си класират сайтовете ;)
 
хаха, недей ме разбира погрешно,
идеята ми е, че няма смисъл да се бориш с вече направени лоши линкове:)
Но изобщо не препоръчвам да се правят нови. В момента някой архаични методи могат да работят още, но в най скоро време няма да работят.
За PBN важи същото.....
 
Тогава кажете правилната насока? Защото виждам сайтове да се класират на 1 място без грам линкове ,освен ако има скрити линкове по тях незнам..
Да купувам авторитетни гуест постове ли? какво да правя?
 
mobilio, просто го правя какво аз го разбирам, но това е шаманство и дали е вярно или не няма как да резберем.

Иначе по въпроса - в класирането на гугъл недей да търсиш справедливост, равенство и братство.
Има ниши в които класирането и органичния трафик е утопия.
Трабва да се направи анализ и тогава да се действа
Успех!
 
Тогава кажете правилната насока? Защото виждам сайтове да се класират на 1 място без грам линкове ,освен ако има скрити линкове по тях незнам..
Да купувам авторитетни гуест постове ли? какво да правя?

On-page + Technical + Content + UI/UX са ти напълно достатъчни... линковете са като сос отгоре

mobilio, просто го правя какво аз го разбирам, но това е шаманство и дали е вярно или не няма как да резберем.
Не генерализирай тогава. Това е като нещастните семейства - те са нещастни, но по различни причини.
 
On-page + Technical + Content + UI/UX са ти напълно достатъчни... линковете са като сос отгоре


Не генерализирай тогава. Това е като нещастните семейства - те са нещастни, но по различни причини.
Говориш за контент, но пък има сайтове които не са добавяни теми от 1 година и си седят на топ позиции и то по къси много търсени думички.
 
Искам да видите един изключително фрапиращ сайт, който е на първа страница по думата "преводи" - http://prevodi-bg.bg. Познавам човекът, който го е правил, той няма никакво понятие от SEO. Ако някой даде логично обяснение защо този сайт е там, ще го почерпя.
 
Искам да видите един изключително фрапиращ сайт, който е на първа страница по думата "преводи" - http://prevodi-bg.bg. Познавам човекът, който го е правил, той няма никакво понятие от SEO. Ако някой даде логично обяснение защо този сайт е там, ще го почерпя.

При мен излиза на 2ра страница. И не съм от София. Мисля че ламбичката ти светна...

Говориш за контент, но пък има сайтове които не са добавяни теми от 1 година и си седят на топ позиции и то по къси много търсени думички.
Точно така и аз съм на този хал. Напиши "3d barcode" и ще видиш какво излиза.
 
upload_2017-4-12_16-20-10.png

upload_2017-4-12_16-20-25.png


От Инкогнито съм, както се вижда на снимките....
 
От Инкогнито съм,
Ето моето:

инкогнито преводи.jpg

А това е нормален режим:

прев.jpg

Брезник е на майната си от мен! Не знам как ме вижда там. Явно да си клиент на Булсатком е като да си нелегален партизанин.
 

Горе