Програма за импресии!

Ми за ко, да врътне някой с продажба на силно посещаван сайт например :). Или реклама.
 
От: Програма за импресии!

На такива глупости едва ли някой ще се върже, макар че знае ли човек?
 
От: Програма за импресии!

Срещу 100лв ти казвам как да правиш 3600 импресии на час. Получаваш 86400 на ден, ако го правиш това денонощно.
 
От: Програма за импресии!

Ами като задържиш F5 става, хах..аутокликър на 1 секунда също е начин..
Чувал съм за такива програмки ама ме съмнява ;)
Успех!
 
От: Програма за импресии!

Срещу 100лв ти казвам как да правиш 3600 импресии на час. Получаваш 86400 на ден, ако го правиш това денонощно.
Го*едо.. не се опитвай ме метнеш.. има си Addon за FireFox с който правиш по 3600 на час.. на мен ми трябва по много импресии за много малко време тоест по 50000 на час.. или пък незнам!
 
От: Програма за импресии!

Лека подсказка, защото искаш нещо наготово, а и просто не се вписваш в обстановката. Приличаш ми на потребител от форумите с точки.

54 000 импресии за час = 15 - прокси..., скрипт, PHP
 
От: Програма за импресии!

Го*едо.. не се опитвай ме метнеш.. има си Addon за FireFox с който правиш по 3600 на час.. на мен ми трябва по много импресии за много малко време тоест по 50000 на час.. или пък незнам!

Мухльооо, Няма да викаш на Фозито говедо, Щото си супер мухляр видно от простотията която търсиш. Като постигнеш репутация колкото него тогава имаш право да говориш. Друг може да не се е сетил или да се съобразява ама аз ти казвам че си мухльо без звезда.
 
От: Програма за импресии!

Мухльооо, Няма да викаш на Фозито говедо, Щото си супер мухляр видно от простотията която търсиш. Като постигнеш репутация колкото него тогава имаш право да говориш. Друг може да не се е сетил или да се съобразява ама аз ти казвам че си мухльо без звезда.

Абе и аз си мислих да драсна нещо подобно, но бях все още сънен, а и предпочетох да отговоря на 1 лично съобщение от колкото да се занимавам с тийнове открили форума след като им е доскучало във тийнпроблем.
Аз лично не мога да разбера, защо изобщо се хабите да отговаряте в подобни теми.
 
От: Програма за импресии!

Рядко обръщам внимание на такива паразити. Първият път като отворих темата му цъкнах едно червено квадратче с надпис "Cheater? Eh?" и това беше.
То на такива дори да им кажеш, че са кретени, пак няма да те разберат и ще си помислят, че им правиш комплимент.
 
От: Програма за импресии!

dimdoff, ktomov, викам си я да отворя тази тема, че ми стои като абонамент... топло ми стана на душичката като видях какво сте написали :)
 
От: Програма за импресии!

Предлагам ти 15 000 импресии на час срещу 20 лева :)

:D
Тъкмо реших да сметна, това се пада по 4.17 импресии в секунда. Такова нещо програма може и да го направи, ама и трябва мощен комп, който денонощно да работи само с тази програма и нищо друго.
За тази тъпотия най добре да се купи един впс примерно който да се товари само с един такъв скрипт.
 

Горе