Търся: Програмист за изработка на WordPress сайт за зоохрани

nekakav

Active Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Привет.
Имам нужда от цялостна изработка на уебсайт с онлайн магазин за зоохрани + секция с възможност за публикуване на обяви. Предпочитам сайтът да е на Wordpress.

Името на магазина е „Зоохранител“. Домейнът е zoohranitel.bg , като е запазен и zoohranitel.com.
2021-11-17-235723.jpg

Това е логото, като и цветовете на уебсайта искам да бъдат основно черно, бяло и златно.
Като функционалност трябва да има работещ магазин, продуктите да могат да се подреждат по тагове и категории, с възможност за въвеждане на промоционални цени и поле за промо кодове.
Другото по-нестандартно е секция за публикуване на обяви за животни, търсещи дом. Това обаче предпочитам да се добави след като магазинната част е готова за ползване, за да не се губи време.
Останалите неща по сайта са стандартни - слайдери, дроп даун менюта, хедър, футър, форма за контакти, регистрация и т.н.
За съжаление срокът е кратък - преди нова година искам уебсайта с онлайн магазин да е готов (live). Обявите може да се пуснат и след това.

Подробно задание с изброени менюта, текст и примерни изображения за добиване на пълна представа за това какво искам да се получи.
Който има интерес и възможност да поеме и изпълни поръчката в указания срок - моля нека пише в темата, на лично или на [email protected] , като остави линк за нещо като портфолио на досегашни проекти.
Бюджетът ми е 500-2000 лв, като не търся непременно най-евтиния вариант.
В понеделник ще взема решение, за да може да се започне работа.

Поздрави!
- Борислав

ПП Името е измислено от @tekstmag , а логото е правено от @Websolut на които им благодаря за бързата и коректна работа.
 
ПП Името е измислено от @tekstmag , а логото е правено от @Websolut на които им благодаря за бързата и коректна работа.
И за двамата мигоа да кажа само хубави неща. Супер много си разбират от професията си, да не говорим, че са си от топ протата тук. Сега остава да вземеш и хостинг от админите тук от админите на форума и да си намериш някой читав девелопър и ще затвориш кръга доста бюджетно. ;)

Специално за дев, може би @Noke бих препоръчал. @Sky също съм го засичал да дава доста добри коментари, и него може да се провери. ;)

Айде успехи.
 
И за двамата мигоа да кажа само хубави неща. Супер много си разбират от професията си, да не говорим, че са си от топ протата тук. Сега остава да вземеш и хостинг от админите тук от админите на форума и да си намериш някой читав девелопър и ще затвориш кръга доста бюджетно. ;)

Специално за дев, може би @Noke бих препоръчал. @Sky също съм го засичал да дава доста добри коментари, и него може да се провери. ;)

Айде успехи.

Мерси за референцията, тия дни не мога даже да спамна у форума от бач, ама темата на това ми е интересна понеже изхранвам да не казвам колко домашни любимеца и съм редовен клиент на такива магазини..
 
Мерси за референцията, тия дни не мога даже да спамна у форума от бач, ама темата на това ми е интересна понеже изхранвам да не казвам колко домашни любимеца и съм редовен клиент на такива магазини..
Ха. Успял съм на уцеля и по друго направление. Проектът звучи да е интересен и най-важното, ще си имаш от къде да взимаш и да следиш. ;)

Сега остава и самия автор да поеме към първата си крачка.
 
Благодаря на всички, които изразиха интерес към проекта. Днес до края на деня ще взема решение, за да може да се започва процеса по работа.
 
Благодаря на всички, които изразиха интерес към проекта. Днес до края на деня ще взема решение, за да може да се започва процеса по работа.
Еми успехи от нас. И си имаш тема, в която да пишеш, както с прогреса на проекта, така и ако имаш въпроси за бъдещите етапи от него. ;)
 
Мерси за референцията, тия дни не мога даже да спамна у форума от бач, ама темата на това ми е интересна понеже изхранвам да не казвам колко домашни любимеца и съм редовен клиент на такива магазини..
Този пост ми звучи, като борба за отстъпка :D . Шега!
И аз залагам за Ноке.
Успех!
 
Този пост ми звучи, като борба за отстъпка :D . Шега!
И аз залагам за Ноке.
Успех!
Че кой не залага на него. А сега и като се разбра, че има и домашни любимци, направо ще си стъпи на мястото. :)

Пиши дали си намерил някой или Нока го е зачесал. :)
 

Горе