Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Да се изчисти ли секцията от програми за даунлоуд

  • Да

    Votes: 27 29.3%
  • Не

    Votes: 43 46.7%
  • Все ми е едно

    Votes: 22 23.9%

  • Общо гласове
    92
От: относно програмите за даунлоад и техния бизнес модел

или защо доста от тях няма да успеят в краина сметка да платят...

значи какво съм наблюдавал и не ми харесва качвате фаил тръгват да го свалят безплатно ама тои дропи в определен момент и минаваме на платената опция с смс където подържа продължаване на свалянето .... та затова ми се струват съмнителни и вече гледам май имаме случаи втори случаи на неплащане та затова тази анкета

================================

Здравей coolice

Бих те помолил да не даваш повече този пример със СМС-ите, защото не е Актуален и не знам от къде си го взел (може би от един файл хостиг SMS Files или нещо подобно)

Програмите които аз съм представил а и останалите които съм пробвал не работят на описания от теб принцип и не се спира свалянето по средата чието продължаване да изисква изпращането на СМС

Единствената връзка със СМС при тези програми е възможността да си закупиш ПРЕДВАРИТЕЛНО премиум акаунт за малък срок примерно 1 или 3 дни изпращайки СМС вместо да платиш през PayPal

Успех
 
От: От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Обречени сте :)

Аз лично не съм обречен защото никога не стоя на един или два стола а най-малко на ТРИ

Най-големите ми приходи са от Шарематрикс и Хотфайл, от Сторейдж правя между 40 и 50$ на месец

Проблема ми се състои единствено в това че има 5-6 качествени от към трафик и сваляния форума които обаче са баннали Хотфайл и Шарематрикс и досега там качвах файлове от платформата на Сторейдж

Сега ще трябва да и търся заместник за тези форуми, не че нямам подходящи хостинг сайтове но ще изчакам и другата седмица

PS: Това е отговора който получих от тях при запитването ми кога ще си взема парите
===================================================
Hello,

I want to apologize us for any inconvenciences.

We have to prove a lot of payouts, so it will take a while, please be patient.

You will get your payout as soon as possible.

If you have further questions please don't hesitate to contact us.

Have a nice day.
Your Storage support
=============================================
 
Последно редактирано:
От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Чудя се как ви се занимава с това, въпреки доходите.
 
От: От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Чудя се как ви се занимава с това, въпреки доходите.

С "това", както го нарече се занимавам около 2-3 часа два пъти седмично в понеделник вечер и в петък вечер от около 4 месеца

Вече направих близо 1000 Долара--над $600 от Хотфайл, над $250 Шарематрикс(там качвам от около два месеца) и около 100 долара от Сторейдж

Това прави средно по около $250 на месец за 4 часа седмично.

С радост бих се отказал от "Това" нещо ако ти ми дадеш алтернатива на него със Сигурни и Гарантирани поне 200 долара на месец

От всички програми които се представят тук едва ли има и 1 % от използващите ги потребители които правят над 200 долара на месец (изключвам гугал адсенс)

Ако има нека да го докажат със Скрийншотове защото аз мога да го направя по всяко време, но не във форума защото приходите ми скоро ще бъдат поне 350-400 долара на месец и не искам да ме подгонят данъчните, а както знаете "доброжелатели" тук не липсват
 
От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Изкарвам тези пари по-трудно, но по далеч по приятен за мен начин.
 
От: От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Изкарвам тези пари по-трудно, но по далеч по приятен за мен начин.

Споделям мнението на harkon
"Избери си работа която ти харесва, за да не работиш"
 
Re: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

никс ок за паричките лошо няма че си ги изкарал ама какво научи ? ако се пробваш в класическия афилиейт мракртинг и в краина сметка ще се научиш печелиш от него по нашият начин ще се научиш да правиш сео :) което е ценно умение както ако работиш за себе си така и ако искаш да го работиш това инхаус за някоя голяма фирма по нататък сигурни доходи не мога да ти гарантирам ама то и при тези програми за даунлоуд е така... няма нищо сигурно просто през свободното си от качване обърни внимание и на това няма да съжаляваш
 
От: Re: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

никс ок за паричките лошо няма че си ги изкарал ама какво научи ? ако се пробваш в класическия афилиейт мракртинг и в краина сметка ще се научиш печелиш от него по нашият начин ще се научиш да правиш сео :) което е ценно умение както ако работиш за себе си така и ако искаш да го работиш това инхаус за някоя голяма фирма по нататък сигурни доходи не мога да ти гарантирам ама то и при тези програми за даунлоуд е така... няма нищо сигурно просто през свободното си от качване обърни внимание и на това няма да съжаляваш
========================================

Имаш право, НО само от гледна точка на предположението ти че аз се занимавам с даунлод сайтовете с цел да науча нещо.

Това не е така, макар че и от този бизнес и тези форуми в който поствам научих много неща.

Например, преди се хвърлях на всеки форум и спамех като луд, а сега проучвам чрез определени сайтове и програми всеки форум:от коя страна идва трафика му, по кое време е пика, какво се тегли най-много, в кой раздел от форума ще бъде най-оборотен филма който качвам, как да формулирам заглавие на темата и описание на филма и прочие много още неща.

Но целта ми когато влязох в този бизнес не беше да науча нещо а да си запълня свободното време по най-рентабилния начин и мисля че до този момент успявам, а като скамнат хостинг сайтовете което сигурно ще стане ще се появат нови.

Ниша в този печеливш и за двете страни бизнес Няма да остане

А що се отнася до афилиейт мракртинга и програмите които препоръчвате аз съм ги пробвал още миналата година и мога да ти кажа че те не вършат Никаква работа на аматьорско ниво на което съм аз и 90% от потребителите в този форум. Имах 2 продажби за 3 месеца от Генбъкс които скамнаха и трябваше да направя още N броя продажби за да събера минимума и още няколко месеца да чакам да ми ги преведът в И Паспорт и от там да ми изкарат карта, да ми е изпратят, тоест изгубих 10-15 дена от по 6-7 часа дневно да правя сайтове и блогове за да получа $100 след 6 месеца ЕВЕНТУАЛНО

Благодаря но аз тези пари ги правя за 2 седмица чрез Хостинг сайтовете и парите след 2-3 дена от PayPal са в Дебитната ми карта

Когато представяте афилиейт програмите спестявате истината на потребителите на този форум а тя е :

За да печелиш от афилиейт маркетинга трябва да се занимаваш ПРОФЕСИОНАЛНО и да вкараш поне 5 000 за да очакваш някаква печалба

В противен случай си оставаш само с наученото за този бизнес , което може да ти е от полза ако нямаш други умения и професия

Аз имам основна работа макар и не с фиксирано работно време(не работя за шефове) и доходи от още 3 направления, това е само временно увлечение което може да се окаже и постоянно
 
Последно редактирано:
Re: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

прав си за себе си с това ще се съглася :) по принцип е хубаво да научиш нещо и едобре че екслоатираш нишата с тези програми така като по малко от 10 процента от занимаващите се успяват ...

наистина който се научи да печели от хербал афилиейт програми както и от бетинг / покер програми става много корав сео специалист и не е за всеки но за по несериозните суми не е чак толкова трудно ама трябва да си вярваш и не ти трябват 5000 инвестиция както и да се занимаваш професионално просто трябва да прилагаш основните похвати от сеото креативно и дори с безплатен блог се получава това доста хора могат да го потвърдят а след като изградиш печеливши сайтове / блогове се иска само малко подръжка почти нищо може да не се работи (като при всеки бизнес отначало работиш върху него после работи за теб) това ако не желаеш да се развиваш повече де ама никои не издържа на изкушението...

лека
 
От: От: Re: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Но целта ми когато влязох в този бизнес не беше да науча нещо а да си запълня свободното време по най-рентабилния начин и мисля че до този момент успявам, а като скамнат хостинг сайтовете което сигурно ще стане ще се появат нови.

Тука с риск да ми се обидиш, ще те поправя: не си влязъл в никакъв бизнес. За да влезеш в даунлоад бизнеса значи ти да притежаваш програмата, а не да спамиш по форумите с линкове. Щото по тая логика чистачката в банката е в банкерския бизнес :)

Когато представяте афилиейт програмите спестявате истината на потребителите на този форум а тя е :

За да печелиш от афилиейт маркетинга трябва да се занимаваш ПРОФЕСИОНАЛНО и да вкараш поне 5 000 за да очакваш някаква печалба

В противен случай си оставаш само с наученото за този бизнес , което може да ти е от полза ако нямаш други умения и професия

За афф. програмите до някъде си прав, трудно е но не се изисква чак професионално да се занимаваш или да влагаш голяма сума пари, но се изискват доста добри познания по СЕО най-малкото.

Другото което е, че познанията ти по афф. маркетинг могат да се използват и за почти всеки друг сайт. Има много и различни начини на монетизация на даден сайт с които можеш да изкараш тея пари от даунлоада дори и повече и няма на всеки 2 седмици да пишеш тая програма е СКАМ - оная програма е СКАМ. Отделно с сайт който ти носи добри пари ще може донякъде да се гордееш, че си създал нещо креативно и не си поредния спамър:)

Без лоши чувства просто каквото мислех това написах:)
 
От: От: От: Re: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Тука с риск да ми се обидиш, ще те поправя: не си влязъл в никакъв бизнес. За да влезеш в даунлоад бизнеса значи ти да притежаваш програмата, а не да спамиш по форумите с линкове. Щото по тая логика чистачката в банката е в банкерския бизнес :)

Без лоши чувства но се изказа Сериозно Неподготвен

Половината от приходите ми не са от така нареченото от теб Спамене по форумите а от Собствени Форуми и Блогове оптимизирани и рекламирани където трябва в които поствам моите линкове.

Що се отнася до даунлоад бизнеса, пак си Неподготвен, не е необходимо да имаш собствена програма за даунлод за да печелиш от този бизнес и то добре, без да Скамнеш след време и да излъжеш Хиляди потребители понеже не си си направил сметката.

По твоята логика всички които се занимават с афилиейт маркетинг и нямат собствена Афилиейт програма са ЧИСТАЧИ, дето се казва Честито на Печелившите:D

Макар че може и да си прав , защото с риск да ми се обидят но 90% от занимаващите се с афилиейт маркетинга печелят Жълти стотинки (най-много 100-150 долара на месец), ако въобще ги получат след 5-6 месеца

Относно афилиейт маркетинга явно не си ме разбрал за това ще ти го обесня на ПРОСТ език

За да печелиш стабилни суми над $300 долара на месец от афилиейт маркетинг не можеш да минеш САМО с безплатни блогове и сайтове и писане на статитии в тях или в социални групи и целеви форуми, колкото и да го оптимизираш и какъвто и да си факир на CEO

Трябват пари за ПЛАТЕНА реклама и Трафик от местата където са потенциалните купувачи на твоите хранително добавки или други продукти

Само с Първо място в Гугъл или други търсачки НЕ Става

С ТРИЦИ МУХИ НЕ СЕ ЛОВЯТ:twisted:

Основната ми дейност е свързана с РЕАЛНИЯ Маркетинг и Продажби на Инвестиционни проекти, Цели сгради, както и отделни апартаменти ново строителство, така че ти си остани Специалист по Виртуален маркетинг и CEO а Реалния го остави на мен

Нищо лично Пич, просто Бизнес но преди да правиш такива крайни заключения помисли внимателно дали и вие така наречените "Специалисти" по CEO не сте в известно смисъл СПАМЕРИ и то дори в по голяма степен от постващите във форуми които са създадени именно с тази цел

PS:

Нека някой който прави РЕДОВНО поне $200 на месец от афилиейт маркетинг без да е вкарал пари колкото и голям спец на CEO да е ме опровергае с Доказателство
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Re: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Без лоши чувства но се изказа Сериозно Неподготвен

Половината от приходите ми не са от така нареченото от теб Спамене по форумите а от Собствени Форуми и Блогове оптимизирани и рекламирани където трябва в които поствам моите линкове.

Що се отнася до даунлоад бизнеса, пак си Неподготвен, не е необходимо да имаш собствена програма за даунлод за да печелиш от този бизнес и то добре, без да Скамнеш след време и да излъжеш Хиляди потребители понеже не си си направил сметката.

По твоята логика всички които се занимават с афилиейт маркетинг и нямат собствена Афилиейт програма са ЧИСТАЧИ, дето се казва Честито на Печелившите:D

Макар че може и да си прав , защото с риск да ми се обидят но 90% от занимаващите се с афилиейт маркетинга печелят Жълти стотинки (най-много 100-150 долара на месец), ако въобще ги получат след 5-6 месеца

Относно афилиейт маркетинга явно не си ме разбрал за това ще ти го обесня на ПРОСТ език

За да печелиш стабилни суми над $300 долара на месец от афилиейт маркетинг не можеш да минеш САМО с безплатни блогове и сайтове и писане на статитии в тях или в социални групи и целеви форуми, колкото и да го оптимизираш и какъвто и да си факир на CEO

Трябват пари за ПЛАТЕНА реклама и Трафик от местата където са потенциалните купувачи на твоите хранително добавки или други продукти

Само с Първо място в Гугъл или други търсачки НЕ Става

С ТРИЦИ МУХИ НЕ СЕ ЛОВЯТ:twisted:

Основната ми дейност е свързана с РЕАЛНИЯ Маркетинг и Продажби на Инвестиционни проекти, Цели сгради, както и отделни апартаменти ново строителство, така че ти си остани Специалист по Виртуален маркетинг и CEO а Реалния го остави на мен

Нищо лично Пич, просто Бизнес но преди да правиш такива крайни заключения помисли внимателно дали и вие така наречените "Специалисти" по CEO не сте в известно смисъл СПАМЕРИ и то дори в по голяма степен от постващите във форуми които са създадени именно с тази цел

PS:

Нека някой който прави РЕДОВНО поне $200 на месец от афилиейт маркетинг без да е вкарал пари колкото и голям спец на CEO да е ме опровергае с Доказателство

Виж сега аз не съм врачка и от думите ти тук какво се разбира че не спамиш по форумите ами "от Собствени Форуми и Блогове оптимизирани и рекламирани където трябва":

Например, преди се хвърлях на всеки форум и спамех като луд, а сега проучвам чрез определени сайтове и програми всеки форум:от коя страна идва трафика му, по кое време е пика, какво се тегли най-много, в кой раздел от форума ще бъде най-оборотен филма който качвам, как да формулирам заглавие на темата и описание на филма и прочие много още неща.

За даунлоад бизнеса не съм се изказал неподготвен, това че ти не си ме разбрал какво исках да каже е друга работа.:)

"Основната ми дейност е свързана с РЕАЛНИЯ Маркетинг и Продажби на Инвестиционни проекти, Цели сгради, както и отделни апартаменти ново строителство, така че ти си остани Специалист по Виртуален маркетинг и CEO а Реалния го остави на мен."

Тук сега ти се изказа неподготвен, аз не съм СЕО специалист и не си изкарвам парите с онлайн бизнес(хоби ми е), имам оффлайн бизнес. "РЕАЛНИЯ ТИ Маркетинг" явно е много доходоносен щом се занимаваш с глупости да спамиш по форумите за $200.

За афф. маркетинга си прав няма да споря, с това което казах не съм имал предвид милионер да ставаш :)
 
От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Да точно така

В НАЧАЛОТО нямах никакъв опит и собствени блогове където да поствам линковете и спамех в много форуми, но в последствие повече от половината от тях отпаднаха за сметка на трите ми поне за сега блога

А що се отнася до реалния ми бизнес той не е само един и е свързан основно с комисионни а не с твърда заплата, работно време и шефове, така че ми остава много свободно време да се забавлявам в тези форуми и да печеля по 200-300 долара за това

Реалния ми бизнес е достатъчно доходен за да си позволя да не разчитам на заплата, шеф или "държавата", нещо с което ти едва ли ще се похвалиш

Що се отнася до Глупостта Спамене, за мене е още по-голяма Глупост някой така наречен CEO специалист да вкара в Нискокачествения си и слабо рекламиран сайт ключови думи и мета тагове само и само да го предвижи напред в търсачките и си мисли че така ще реализира трафик и ще продаде продуктите си...... Блаженни са вярващите

Запомнете че всеки продукт или услуга си има Контингент от консуматори и този Контингент е Ограничен както по време така и по място.
Качествения Трафик водещ към този контингент в 90% от случаите е ПЛАТЕН. За останалите 10% имате шанс да се преборите ако сте Първи по време и място.

Трафика който идава от Гугъл е 80% ШЛАКА, Опадък, Брак той няма да ви свърши работа

В условията на пазарна икономика колкото и голяма заплата или доход да получаваш от даден бизнес, никога не трябва да разчиташ само на него а да търсиш АЛТЕРНАТИВИ, защото днес може да изкараш 10 000 но утре кранчето ще пресъхне и си на улицата (да му мислят тези с кредитите)

Истински Свободния Човек е този който има ИЗБОР и не прави Компромиси със себе си.

Успех
 
Последно редактирано:
От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

В условията на пазарна икономика колкото и голяма заплата или доход да получаваш от даден бизнес, никога не трябва да разчиташ само на него а да търсиш АЛТЕРНАТИВИ, защото днес може да изкараш 10 000 но утре кранчето ще пресъхне и си на улицата (да му мислят тези с кредитите)

Истински Свободния Човек е този който има ИЗБОР и не прави Компромиси със себе си.

Това ми хареса най-много от цялата тема. Дано го вярваш. :)
 
От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Реалния ми бизнес е достатъчно доходен за да си позволя да не разчитам на заплата, шеф или "държавата", нещо с което ти едва ли ще се похвалиш

Наел съм хитри счетоводителки :mrgreen: Правя преговори да заграбвам гръцкия пазар и се надявам след време нищо общо с държавата да нямам (ако е възможно изобщо). :)

За горният коментар за кранчето, няма да пресъхне ако човек знае как да прави пари :)

Истински Свободния Човек е този който има ИЗБОР и не прави Компромиси със себе си.

Умна мисъл! Сори ако съм те обидил нещо ама така си пиша някой път(зодия "Гад" съм) :)

PS: Много си го намразил тоя афф. маркетинг нещо :)
 
Последно редактирано:
От: От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

PS: Много си го намразил тоя афф. маркетинг нещо :)

Не бе пич просто когато извършвам дадена дейност искам да виждам резултатите от това сега или в обозримо бъдеще

А при този бизнес Мъглата на Хоризонта е много гъста и не се вижда земя а само Мираж

А като чета статията за CrocMint какви са дискусии какво е нещо пък и бонус $50 давала ама ще го вземеш на Връбница, та направо се чудя да се смея ли, да плача ли (да ме извиняват хората от програмата).

Например:
=======================
Здравейте,
Поради доброто представяне на българите в CrocMint, през месеците
Октомври, Ноември и Декември, всички афилиейти на CrocMint,
които направят продажби на стойност $10000.00 ще получават
допълнително $2000 комисионна през тези месеци.

Тази оферта е само за граждани на РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ!
=======================

gangster ако направиш тези пари аз ще ти ги удвоя, но ако не ги направиш ти ми ги утрояваш

Някой взел ли е пари въобще от там, за колко време и какви пари--Тъмна Индия.

Това ми напомня на миналогодишната истерия с Бъксовете.Не че и аз не участвах и още участвам в incrase и neo бъкс, но съм инвестирал в премиум и реферали които вече съм си избил

PS:

Разликата между хостинг сайтовете и афф. програмите е че при първите парите са Реални и си ги получаваш всяка седмица а при вторите са виртуални кавито са и бонусите които предлагат и парите може да ги вземеш Евентуално след 3, 4 или 5 месеца
 
Последно редактирано:
От: От: От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

А като чета статията за CrocMint какви са дискусии какво е нещо пък и бонус $50 давала ама ще го вземеш на Връбница, та направо се чудя да се смея ли, да плача ли (да ме извиняват хората от програмата).
Точно. Не очаквам вече нищо от тях.
Дори и безплатните статии, които ти дават, са пълни с грешни. Имах вчера оферта да редактирам техни статии.
 
От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

С CrocMint не съм се занимавал обаче тея $10 000 ще ги направиш точно на "Връбница". Аз ако направя толкова за 3 месеца на Хасан ще се прекръстя:lol: Това си признавам, че не е по моите сили.

Сега дали някой е вземал пари от там не знам. Не съм видял някой да се е похвалил. То и за другите програми май няма много да са се похвалили преди тук - там се намираше някой.

Аз лично не съм много доволен от афф. маркетинга ама мисля, че причината е щото не се занимавам много сериозно.

Сега съм минал на CPA мисля, че има повече хляб там. :)

При даунлоад сайтовете кофтито е че постоянно СКАМ-ват (то е неизбежно) и постоянно трябва да търсиш нови и евентуално ако скамнат и имаш пари в акаунта си изгаря, несигурна работа е малко. :(
 
От: СТОРЕЙДЖ 2 Седмици не плаща==SCAM

Излгежда нещо не сте разбрали правилно.. тези $10 000 не са комисионни а оборот (продажби).
Комисионните ви при 40% са $4000 + $2000 = $6000.
Тези $2000 са бонус, който повечето програми не дават.. А кой кога ще ги направи това вече е друг въпрос, но мога
да кажа, че има хора които ги направят.

harkon Тези статии все пак са безплатни а и повечето програми дори и толкова не дават.

niks Ти явно вече си навлязъл сериозно в download бизнеса и едвали скоро ще се откажеш от него, освен ако не скамнат всичките програми..
Можеш да разгледаш и тази секция за програмите които плащат ще видиш също и CrocMint...
Може и да няма пуснати скрийншоти с платени суми, но нужно ли е всеки да
знае кой колко взима?
Плащането става всяка седмица при достигане на $150
Също няма и теми от типа CrocMint 4 месеца не плащат = SCAM
 

Горе