Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Да се изчисти ли секцията от програми за даунлоуд

  • Да

    Votes: 27 29.3%
  • Не

    Votes: 43 46.7%
  • Все ми е едно

    Votes: 22 23.9%

  • Общо гласове
    92
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

How difficult is it to accept that behind the facade of our tidy narratives
rages the aimless human circus. 8)

----------------------------------------------------------------------------------------------

И още една мисъл:

... as they say in Texas ... it ain't bragging if you do it.
 
Последно редактирано:
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Niks бате не искам да влизам в конфронтация с теб,но стига с тия тъпи американци щото на тъпия американец като му се похвалиш с 1000 долара ти се смее в очите сещаш ли се,да не говориме за 250 и подобни суми ...
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Както може би знаете за радост на едни или нещастие на други Сторейдж след над двуседмично забавяне започна да плаща.
Така че въпросът който породи спора вече не е актуален :D

От сега нататък вече ще влизам в сериозни дискусии само с хора които реално са спечелили и печелят някакви пари Онлайн, независимо дали е от Афф. маркетинг, Хостинг сайтове и прочие и могат да го докажат със скринове както направих аз

Грешката да се занимавам с индивиди които не са изкарали и една стотинка и на въпроса какъв ти е бизнеса и какви пари си направил отговарят "какъв си ти да ти кажа какъв ми е бизнеса" повече НЯМА да допустна:mad:

По въпроса за американците, трябва да бъдеш много радостен пич ако след 10 години има такава държава САЩ и такова чифутско Изкопаемо наречено "Американец".

С 50 стотинки бензин и 50% от бюджета за Армия Колонизаторка и Окупаторка е много лесно да бъдеш Богат само че хубавото време свърши.:clap:

Лошото е че Хостинг сайтовете плащат в Долари които скоро ще се изравнят с Лева, което обезценява трудът ми:mrgreen:

PS:

Качвам скрин на получено от мен плащане от Сторейдж в темата където съм представил програмата

[URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10140[/URL]
 
Последно редактирано:
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Не е лошо човек да се замисли кой кого е окупирал и да си даде равносметка за коя държава лобира и какви интереси защитава но този форум според мен не трябва да се политизира защото идеята му е друга...Темата за чифутите както ти ги наричаш,за ционизма,масонството и мистичните учения съпровождащи еврейската общност е хубаво да ги провериш по-обстойно и освен да намираш САЩ за главните виновници,да обърнеш малко внимание и на другата страна по на изток къде се вика,сигурен съм че ме разбираш правилно :)

Поздрави за успехите в Хостинг бизнеса!
 
От: От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Грешката да се занимавам с индивиди които не са изкарали и една стотинка и на въпроса какъв ти е бизнеса и какви пари си направил отговарят "какъв си ти да ти кажа какъв ми е бизнеса" повече НЯМА да допустна:mad:

Точно така няма да им се даваш на някакви индивиди, ти си човека.:D

За малко ме нямаше и гледам Платон пак изказвал компетентни мнения. Понеже ти си истината и пътя и даунлоада искам да изясним някой неща:

Ти не си ми задавал въпрос и следователно няма как да съм ти отговорил. :lol: Това което е оградено като цитат не са мои думи, думите ми бяха други и имаше обяснение към тях, както и да е ще приема че това съм казал.

Относно бизнеса ми казвал съм го и във форума (тази част от мнението си я изтих след кратък размисъл щото както обикновено всякакви хора ще започнат да ме дърпат за всякакви глупости, които разбрал-разбрал ако те интересува ще ти обeсня на ЛС), нарочно не го спомнах защото не му е мястото в темата.

Ако сме се изяснили ще те помоля да не ме намесваш повече в коментарите си.
 
Последно редактирано:
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Някой тук беше казал, че с Афилиейт пари не се правят само дето докато изчета до края постовете забравих кой беше.

Та исках на този някой да му кажа че това е пълна тъпотия да изръси.
Има хора правят много приличен доход с bum marketing както му казват на безплатният аффилиейт маркетинг. Под приличен аз разбирам доход от сорта на $1000-$3000 на месец което само по себе си не е най-големият доход, но е доста приличен такъв за нашата скромна държавица и 90% от хората тук биха се радвали на такъв доход.

Да добавя не искам да правя никому илюзии че е лесно да се изкарат тези пари без да влагаш в платена реклама PPC. Иска се много труд говоря за труд в рамките на пълен работен ден в продължение на поне няколко месеца при положение че вече знаеш кое е ефективно и си минал през етапа проба грешка докато налучкаш правилният метод.

Колкото до file-sharing услугите и сайтове аз се застъпвам за тях заради следното. Много пари от тях няма как да изкараш това го признавам, но след като го ползвам като storage защо да не се възползвам да ми плащат някакви малки суми за това че си качвам някои любими неща и чат пат ги споделям :)
 
да така е само в началото не трябва да се отказват :) и само да добавя а трицифрена сума в долари допълнителен доход с която да си плащат някоя вноска за нещо е още по лесно да се изкара от $$$$ ама са несериозни хората и се предават лесно....
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

От всичко от което се правят пари трябва да има нали за това е форума да си обсъждаме ако се чисти това и онова какво ще остане?
Сега друг е въпроса че се спекулира с това кое си получил-ако всеки си пише реално кои колко е взел и от къде - този който търси ще знае с какво се захваща и колко ще си докарва.
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Не мога да разбера защо сайта ми http://weightloss-best.webs.com/ го няма в гугъла,нито пък в яхото!!! В гугъл адуърдс ми те4е кампания на този сайт,а в търса4ката сайта ми го няма!!! Защо така,някой може ли да помогне??
Благодаря предварително!
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Какво ви пречат тези теми, след като наистина се изкарват пари, колкото и малко/много да са те?
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Какво ви пречат тези теми, след като наистина се изкарват пари, колкото и малко/много да са те?

Точно това им пречи че си изкарват ПАРИ

Нещо недостижимо за много от пишман "предприемачите"-хейтъри
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Незнам дали е пускан сайта турбобит, но ето малко за него;

Това е още един сайт от типа free file sharing ,който плаща добри пари за всеки уникален download.Ето и малко информация:
Размер на файла Тарифи
1Mb .. 4Mb - $3
5Mb .. 9Mb - $4
10Mb .. 49Mb - $6
50Mb .. 99Mb - $7
100Mb .. 249Mb - $9
250Mb .. 1500Mb $12
1500Mb .. 100Gb $15
Всички цени са за 1000 сваляния.
Златните партньори" получават допълнително 20% от стойността на Турбо достъпа, закупен от неговия файл.
Държави, в които се отчитат свалянията: Русия, Украйна, Казахстан, Латвия, Литва, Естония, САЩ, Канада, Австралия, Белгия, Великобритания, Германия, Холандия, Италия, Ирландия, Испания, Португалия, Франция, Швейцария, Дания, Норвегия, Финландия, Швеция, България, Гърция, Полша, Румъния, Словакия, Турция, Чехия, Кувейт, ОАЕ, Саудитска Арабия, Япония, Сингапур;
Отчитат се само уникални сваляния (сваляне от едно ip веднъж на денонощие) за файлове с големина повече от 1 Мб.
Изплащането в долари става по курса на WebMoney или чрез PayPal.
Има няколко начина за качване на файлове.
Печелите 20% от реферали 1-во ниво и 5% от 2-ро.
След регистрация в настройки трябва да си попълните данните за PayPal.
Успех с печеленето!!!

Моля да се регистрирате като мои реферали
38562.gif
ето го и линка ми;

http://turbobit.net/partner/?PHPSESUD=3A13DF7B4445B72B6E33240558CF91B8

Като бонус към рефералите ми , изплащам 50% от реф. заработка
38562.gif
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Регистрирах се от твоя линк и ще пробвам как е!
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

не видях някой да спомене, че такива сайтове освен от продажби, печелят от реклами - PPV, PPC, PTP, banners, pop-ups, layer-ads
без да съм гледал всички налични програми, видях, че една си предлага системата на домейн на клиента, като той може да си модифицира темплейта на сайта и да си закичи собствени реклами, като получава 50% по-малко от продажбите( 10%, вместо 20% ), но 100% от рекламите са за него!

а това доколко някой сайт може да скамне, си зависи от това дали някой от рекламодателите няма да го завлекат

отделно фактор е и нереалистичния обещан коефициент за сваляния - дали ще може този, който сваля файла да зареди ХХ реклами за ХХХ секунди и да генерира достатъчно $$ за да не е на загуба сайта

отделно проблем са и чийтърите с проксита, които въртят невалиден трафик, който не носи приходи от реклама

да кажем, че при продажба на премиум акаунт са сметнали точно, че са на печалба, щото тогава не показват реклами
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

О то е игра на котка и мишка- аз слагам adblock да ми скрие рекламите, те слагат реклами във фона и изскачащ ОТЗАД прозорец. Аз слагам skipscreen за да ми зареди автоматично да тегля файла след времето за чакане , те сложиха RECAPTCHA и пак ме надвиха...
Две научни двд колекции по 30+файла нямаше как и платих по 4.99$.Успех,момчета!
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Има ли проблем, ако линка, който води до качения от нас файл, минава през adf.ly?
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Harkon ли е какъв не го знам,но си личи ,че хал-хабер си няма от тези сайтове. Аз мисля,че хостинг сайтовете са най добрия модел за искарване на мангизи в сравнение с буксовете да се трепеш за 10 долара на година. Ще дам един пример Ким Дотком собственика на (мegaupload) видяхте колко пари е искарал нали ,аз мисля,че това е модела на хостинг сайтовете ,а не тезата на Harkon който изобщо нее в час ,съмнявам се,че се занимавал. Тука веданага,ще има контра от много хора за сайтовете от подобен тип като Filesonic,Filespot,Filejungel защо скамнаха. Бих казал,че не скамнаха ,а загубиха много пари за да се отърват от наказание ,не беше много приятно да загубя над 150 $ но и това го има. За сметка на това останаха 1-2 хоста който запазиха коректното си поведение и продължиха да плащат независимо от СОПА И ПИПА. Това са 2та руски DEPOSITFILES и ТУРБОБИТ
 
От: Програмите за даунлоуд (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Filesharehostinga не е начин за постоянна печалба, а по скоро допълнителен доход. Аз си докарвам по около 100$ всеки месец за 10 минути работа в началото на месеца и това е. След това линковете си стоят и файловете се свалят. 100$ са си 100$ както и да го погледнеш. Може и повече да докараш ако ти се занимава, но си изисква време.
 
Печелившия модел на (fileshare hosting) и техния бизнес модел

Filesharehostinga не е начин за постоянна печалба, а по скоро допълнителен доход. Аз си докарвам по около 100$ всеки месец за 10 минути работа в началото на месеца и това е. След това линковете си стоят и файловете се свалят. 100$ са си 100$ както и да го погледнеш. Може и повече да докараш ако ти се занимава, но си изисква време.

Прав си бих казал,чее работа за безработни докато си намерят по добра платена работа. :wink: . Имах впредвид в изложеното по горе от Harkon за бизнес модела на тези сайтове. Аз усещам,че след УЖ промения собственик на buletupload, (незнам да ли ги разбираш) ще се промени и собственоста на Filesonica НО там е малко по сложно защото много пари загубиха някой хора (азсъм вътре с 50$) и който го вземе трябва да плати на потребителите,ако това станe мисля,че темата трябва да си казва: Печелившия модел на (fileshare hosting) и техния бизнес модел.
 

Горе