Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

snux

Well-Known Member
Докато се ровех и чудех как да си увеличат доходите от един стар блог, попаднах на следните два сайта реф и реф, които предлагат продажба на линкове, статии и коментари от сайта ви. Заплащат на месечна база в зависимост от ПР на блога и публикуваните линкове, статии и коментари. Сайтовете си плащат, който иска да ми прати имейл за да му пратя скрийнове. Използват само ПП.
без реф и без реф

При мен с блог ПР3 приходите бяха следните:
от 1 линк - 2$ на месец
от 1 статия - 0.10$ на месец
от 1 коментар - 0.10$ на месец

В началото за една седмица събрах 1 линк, 20 статии (след като изтрих дупликейт) и 2 коментара. Tова e за БГ блог, при ЕН ще се представи доста по-добре. Хубавото е че вече публикуваните линкове, коментари и част от статиите все още стоят и съответно ще се натрупат с новите за този месец.

Необходим ви е само WP блог с минимум ПР1 за да бъдете одобрени. Публикуване на линковете, статиите и коментарите става автоматично чрез plugin, който ви предоставят при създаването на акаунта.


Също така имат и доста атрактивна афилейт програма, насочена към намирането на хора търсещи да си купят линкове. Плащат по 100$ за всеки докаран и поръчал линкове.

Като цяло приходи + нов контент
реф и реф


ПС Ако имате нужда от помощ или съвети пишете на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Питат ли те преди всяка продажба или директно ти шарят линкове, статии и коментари? На Postlinks не мога да се верифицирам, дава ми Blog API Validation error, въпреки че конфигурацията е правилна. Успях в Backlinks да се пусна. Но нещо ме съмнява това за български сайт да има файда...
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Питат ли те преди всяка продажба или директно ти шарят линкове, статии и коментари? На Postlinks не мога да се верифицирам, дава ми Blog API Validation error, въпреки че конфигурацията е правилна. Успях в Backlinks да се пусна. Но нещо ме съмнява това за български сайт да има файда...

Няма файда. Държах им кода на един за*бан сайт доста време. Никой не купи линк. За сметка на това сега ме спамят на мейла всеки ден, че съм махнал кода. За ен сайт в определена ниша със сигурност някой ще купи, но колко пари дават не е ясно.
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

E много ясно, че за БГ сайт няма смисъл. На Постлинкс ли продаваш статии и коментари, защото в Беклинкс май само линкове се продават.
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

влизате и посещавате 10 мин на тази тема : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23583

после гледате подписа ми и дерзаете :)
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Питат ли те преди всяка продажба или директно ти шарят линкове, статии и коментари? На Postlinks не мога да се верифицирам, дава ми Blog API Validation error, въпреки че конфигурацията е правилна. Успях в Backlinks да се пусна. Но нещо ме съмнява това за български сайт да има файда...

Всичко се публикува автоматично

Няма файда. Държах им кода на един за*бан сайт доста време. Никой не купи линк. За сметка на това сега ме спамят на мейла всеки ден, че съм махнал кода. За ен сайт в определена ниша със сигурност някой ще купи, но колко пари дават не е ясно.

Явно ПР на сайта е бил кофти или тогава не е имало търсене. Сега в момента съм на БГ сайт и е доволно. Просто всичко зависи от търсенето, сега в момента има.

ПС За спам нямам никакви оплаквания. От съпорта тоговарят до 2 часа след като им изпратя тикет.
 
Последно редактирано:
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Хм, добавих си кода, пише актив, ама вече няколко дни нито 1 линк?!? на ПР4 сайт.
Мога ли да направя нещо по въпроса, или да си чакам?

Зависи от категорията на сайта. При мен сложиха чак след 2 седмици, всеки си организира сам рекламната кампания и за това няма точно след колко време купят.
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Тука явно никои не пише вече, та да питам как вървят нещата?
Пуснах пробно един блог, та как се справяте с масирания спам на един и същи шитави статии? Явно само от контрол панела на постлинкс може да се махат, но трябва да вися цял ден да ги трия?
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Тука явно никои не пише вече, та да питам как вървят нещата?
Пуснах пробно един блог, та как се справяте с масирания спам на един и същи шитави статии? Явно само от контрол панела на постлинкс може да се махат, но трябва да вися цял ден да ги трия?

Изтекоха ми домейните и продадох другите сайтове, та не съм ги ползвал от 2 3 месеца. Иначе да само през техния панел можеш да ги махнеш. Аз си ги филтрирах грубите спамове директно ги махах - ръчно.
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Тъпо е че не можеш да кажеш от какви категории да постват. И след като забраниш една статия, да не ти я пуска пак... щото тука за един час, трих един и същи спам 6 пъти.
Май ще ги махам, баси тия нарочно го правят явно :). Или ще оставя само контекстуал линкове.
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Тъпо е че не можеш да кажеш от какви категории да постват. И след като забраниш една статия, да не ти я пуска пак... щото тука за един час, трих един и същи спам 6 пъти.
Май ще ги махам, баси тия нарочно го правят явно :). Или ще оставя само контекстуал линкове.

Можеш да си задаваш от кои категори. Publisher->My Blogs->Edit Blog най-долу си избираш от кои категории да теи се постват :) Ако ти е силен сайта по-добре потърси някои за гестблогинг :)
 
От: Продавайте линкове, статии и коментари от WP blog + Affilate program

Можеш да си задаваш от кои категори. Publisher->My Blogs->Edit Blog най-долу си избираш от кои категории да теи се постват :) Ако ти е силен сайта по-добре потърси някои за гестблогинг :)
Не става :). Или най нагло си публикува и от другите категории, или рекламодателите най нагло си слагат повечко категории за поста, дето няма нищо общо.
Ще ги потрия още ден-два и ще видя. А блога не е нищо особено, просто пробвам разни неща за пасивни долачета.

И мерси за съдействието snux :).
 

Горе