Продаваме сайт!!! Music B0x

Статус
Not open for further replies.
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

@vakarelski ако някой от тези продължават да те заплашват можеш да ми пишеш и ще ти помогна с каквото мога - съдействие пред отговорните органи и подобни.

Мисля, че "разговора" преминава моралните граници изградени в този форум и е добре админите да вземат мерки.

А на т.нар. "туристи" мога да има пожелая да стигнат нивата на @vetzkov, @takamato и @vakarelski и да бъдат по-внимателни в "изглаждането на отношенията" с противоположните страни, защото освен че не сме в дивия запад показват и изключително ниска култура...

Поздрави, Александър
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

мисля че е време да бъде затворена темата след като човека каза във друг форум че сайта е бил продаден вече за рекордната сума от 5 000 левчета :)

п.п Което не ми се вярва защото преди няколко дни тук се продаваше сайта bulboard за много по малко :) и посетителите бяха повече и реални !
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

@vakarelski ако някой от тези продължават да те заплашват можеш да ми пишеш и ще ти помогна с каквото мога - съдействие пред отговорните органи и подобни.

Мисля, че "разговора" преминава моралните граници изградени в този форум и е добре админите да вземат мерки.

А на т.нар. "туристи" мога да има пожелая да стигнат нивата на @vetzkov, @takamato и @vakarelski и да бъдат по-внимателни в "изглаждането на отношенията" с противоположните страни, защото освен че не сме в дивия запад показват и изключително ниска култура...

Поздрави, Александър

Наистина безобразието няма край.
Кой какво е заплашвал незнам.Сега се изкарайте още малко жертви.
За пореден път казвам, нямат познание за направата на професионален уеб сайт и цени на подбни проекти да не се обаждат.

А относно двамата админи на сайта както ти ги наричаш "туристи" Са на огромна почит в уеб туриста.Те са едни от най-дейните хора там.
И ви моля за последно млъкнете и не говорете за нещо, към което имате слаби познания.
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

аз не го правя заради рейтинг а и се вижда кой се излага...
 
човек с скайп sexy_boys_ на около 13-14-15 години тръгнал да обяснява кой е смешен и кой е специалист ... заеби го тоя форум тука не е за професионалист като вас , извинете ако сме ви обидили , вие сте божество в света на уеб кодинга така че моля да пощадите бедните ни онлайн-маркетърски душици...
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Ако на Собиески рейтинга му пада, то вашия вече тотално се е сринал ама тотално.
И мисля че съм направил повече от 1 блог за чалга, чиито посещения идват от сайт, чиито посещения идват от сърфове.... Аре ходи си цъкай в букс.то не се занивай с хора от предприемач!
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

този сайт Предприемач просто е супер като цяло и в него има само **** потребители тва е от мен
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

@vitko5 това, че ги наричам условно "туристи" неизразява моето мнение към тези хора. Това, че са уважавани там браво на тях...

Аз взех отношение заради скайп "разговора", в който едната страна директно заплашваше другата със саморазправа... Това освен, че противоречи на моралните разбирания е и противозаконно според НПК на РБ.

Не съм бил свидетел на събитието, но имам повече доверие на @vakarelski и мисля, че другата страна му дължи извинение най-малко.

Поздрави, Александър

ПП Тук също има уважавани хора и вие май сте се захванали с тях...
 
Последно редактирано:
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

аз не го правя заради рейтинг а и се вижда кой се излага...

Да вижда се, продължаваш да пишеш за нещо което не разбираш!
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

@vitko5 това, че ги наричам условно "туристи" неизразява моето мнение към тези хора. Това, че са уважавани там браво на тях...

Аз взех отношение заради скайп "разговора", в който едната страна директно заплашваше другата със саморазправа... Това освен, че противоречи на моралните разбирания е и противозаконно според НПК на РБ.

Не съм бил свидетел на събитието, но имам повече доверие на @vakarelski и мисля, че другата страна му дължи извинение най-малко.

Поздрави, Александър

Аз от къде да съм сигорен, че е истина това което е написано за саморазправта.На сляпо доверение няма да се доверя.

В днешно време на семейството си нямаме много голямо доверие камоли на някой уж приятел в форум.Спрете са с глупости и не се излагайте вече.
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

winbooz3 ако предприемач.ком е жалък сайт не знам какво мога да кажа за другите подобни в мрежата. И още нещо предприемач.ком е единствения форум, който досега ми е харесал, но ако дойдат още такива "надути" като тебе и там другите админи на "сайта ти", ще се откажа и от този форум. Съветвам Ви тримата да се извините и просто да изтриете онзи сайт от мрежата!
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Ще ти се да се изтрие сайт като нашия.Аз няма за нищо какво да се извинявам.
Други са тея като теб които трябва да се извиняват, че дават само некомпетентни мнения.
Темата беше да се дават мнения за цени от хора, които разбират от сайтове и продажба на сайтове.
 
От: От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Аз от къде да съм сигорен, че е истина това което е написано за саморазправта.На сляпо доверение няма да се доверя.

В днешно време на семейството си нямаме много голямо доверие камоли на някой уж приятел в форум.Спрете са с глупости и не се излагайте вече.


Ти незнам от каде може да си сигУрен! А и този въпрос защо е адресиран към мен? - нито съм дознател, нито прокурор...

Това, че ти нямаш доверие на семейството си неозначава, че някой от нас също нямат доверие на своето и на приятелите си!

Жалко е, че се развързва такъв скандал в този форум и пак приканвам админите да вземат мерки.

Поздрави, Александър
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Жалки са такива като тебе!
Админите да заключат или да преместят темата!
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

@winbooz3 нещо към мен... ?
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

От изключително остро"умните" ти включвания дали можеш да се сетиш кой е жалък...
или ти трабва помощ ?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе