Продаваме сайт!!! Music B0x

Статус
Not open for further replies.
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

само като гледам сайтовете в подписите ви и ми става лошо :d:d:d
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

и в web-tourist.net съм регистриран още от 2006 и сам един от можещите там....
не случайно след като написах Leasy-PHP почнахте да я използвате.. защо не си направихте сами като толкова разбирате....
 
От: От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Взимай му 20 стотинки и да ти се маха от главата.
В следващия проект измисли по-добър домейн.
от дорта на:

-Manbo
-Jombo
-Mants
-Klofe

нещо от сорта... не е нужно да има смисъл
(Flickr, Skype, Joomla, edno23, YouTube, Metacafe...)


Първо си смени снимката, че плашиш хората => хахахахахаахаха
Такива като теб вредят на този форум не стават за тук.От както си тук нищо полезно не съм видял от теб освен да мрънкаш,бръкаш и да говориш за хората само лошо.Пий пойче БОЗА дано са опраш.
 
ма браво браво така така , следващия сайт ви казах с wep page maker си го направете. и да ме предизвикваш няма смисъл ти си изгубил още преди да си пуснал компа...и не твърдя че съм разбирач , просто работя добре с малкото знания които имам
 
Re: От: От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Първо си смени снимката, че плашиш хората => хахахахахаахаха
Такива като теб вредят на този форум не стават за тук.От както си тук нищо полезно не съм видял от теб освен да мрънкаш,бръкаш и да говориш за хората само лошо.Пий пойче БОЗА дано са опраш.
ти въобще незнаеш за какво говориш ... такамато е доста по силен в момента от колкото ти някога ще бъдеш и е помогнал на повече хора от колкото и 3мата някога ще помогнете. Този на плашещата снимка е може би най-успелия бизнесмен в света - Доналд Тръмп , но вие с вашите чалгии тия неща не ги знаете. Виж да си беше сложил преслава или неква такава веднага щеше да я познаеш.

Този майстор дето вика за сайтовете в постовете - ти ако си мислиш че тука някой си слага силните комерсиалните сайтове в подписа си адски назаде.

Относно КоМаНдос - не бате темата е за оффтопик или кофа и там да си се язисним на спокойствие че тия 3мата нещо се помислиха за повече от гниди... за некви червейчета се помислиха...
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

уфффф ... айде форума да не се превръща е дата.бг. Крайно време е администраторите да си кажат мнението.
 
От: Re: Продаваме сайт!!! Music B0x

ма браво браво така така , следващия сайт ви казах с wep page maker си го направете. и да ме предизвикваш няма смисъл ти си изгубил още преди да си пуснал компа...и не твърдя че съм разбирач , просто работя добре с малкото знания които имам

КАТО НЕ СИ РАЗБИРАЧ ТИ ПРЕПОРАЧВАМ ДА НЕ СЕ ДАВАШ КОМЕНТАРИ ТАМ КАДЕТО НЕ СА ПОНЯТНИ ЗА ТЕБ!
 
От: Re: От: От: Продаваме сайт!!! Music B0x

ти въобще незнаеш за какво говориш ... такамато е доста по силен в момента от колкото ти някога ще бъдеш и е помогнал на повече хора от колкото и 3мата някога ще помогнете. Този на плашещата снимка е може би най-успелия бизнесмен в света - Доналд Тръмп



Тай било прекаляваш с това, ще го изкараш звездата на форума този.За мен не е нищо особенно и пак казвам да се обаждате там кадето са ви знанията и опита.Не са правете пред хората на разбичи по теми, които чувате за пръв път.

www.music-b0x.com
Това е един от най-бързо развиващите се сайтове.Ако някой може да направи сайт с толкова функции и екстри да се обаде.Като ви гледам кви блогове имате или сайтовете които отговарят по тази тема са пълни бози.

Престанете да се обаждате там кадето нямате познания.Не се правете на разбирачи стаавате смешни!
 
От: От: Re: От: От: Продаваме сайт!!! Music B0x

ти въобще незнаеш за какво говориш ... такамато е доста по силен в момента от колкото ти някога ще бъдеш и е помогнал на повече хора от колкото и 3мата някога ще помогнете. Този на плашещата снимка е може би най-успелия бизнесмен в света - Доналд Тръмп



Тай било прекаляваш с това, ще го изкараш звездата на форума този.За мен не е нищо особенно и пак казвам да се обаждате там кадето са ви знанията и опита.Не са правете пред хората на разбичи по теми, които чувате за пръв път.

www.music-b0x.com
Това е един от най-бързо развиващите се сайтове.Ако някой може да направи сайт с толкова функции и екстри да се обаде.Като ви гледам кви блогове имате или сайтовете които отговарят по тази тема са пълни бози.

Престанете да се обаждате там кадето нямате познания.Не се правете на разбирачи стаавате смешни!

Аз се обаждам :) очаквай скоро нещо много по добро от вашето и ще ахнете :) с повече функции от музичка сигорно ще бъде :) такаче тихо има хора който могат да направят много повече от вашето но знаят в какво да инвестират и сигорно затова не са инвестирали в сайт за музика защото знаят че могат да ги закрият и да им направат доста сериозен проблем както направиха на мусик плейс :)
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

vakarelski - напълно съм съгласен с тебе, че посетителите идват от сърфове и други подобни програми. И ако това бяха глупости защо въобще му обръщахте внимание, и можете ли да докажете от къде идват посетителите?
vitko5 - Погледни статистиката на vbox7.com http://www.tyxo.bg/?ID=4970&show=bymonth&page=2
На това можеш да кажеш бързо развиващ се сайт.
П.П. Бъде сигурни, че ще има място за вас във антиреклама-бг.цом.
П.П2. ПРЕСТАНЕТЕ С ИЗМАМИТЕ, ЗАЩОТО НЯМА ДА СТИГНЕТЕ ДАЛЕЧЕ, МОЖЕ СИСТЕМАТА Е ПИСАНА ОТ ВАС, НО ПОСЕТИТЕЛИТЕ НЕ СА ИСТИНСКИ - НАЙ ВАЖНОТО!!! темата е за кофата!
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

exP е прав, знам за неговия проект и знам, че ще бъде по-добър от вашия. А сега хайде разбирачи, платете ми и на вас ще ви направя по-добър музикален сайт :)

И този, който си мисли, че неговот Leasy PHP е много добро да го светна, че аз съм разработчикът на esBB, не знам дали го знаеш защото вече е офф от доста време, но ако си го виждал със сигурност ще замълчиш.

И аз не се имам за разбирач, но ви познавам всичките, едните от туриста, другите от тук и мога да кажа на туристите, че водят изгубени спорове.

И последно, както някой спомена, никой не си държи силните комерсиални сайтове в подписа :)
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

големи функций голямо нещо като ти е толкова хубва сайта защо го продаваш той нали все още се развива изкарай някой лев с трафик от (autohits.dk) и trafikela.com дано го продадеш за 100 лв :) и най важното в кода на сайта някой да забеляза това
Код:
<iframe src="http://autohits.dk/?ref=1099568311" width="0" height="0" name="mb50" frameborder="0"> </iframe>
това съм го правил преди и така аутохитс те награждават с 1 хит мисля... и така си върти яко трафика от аутохитс.дк...
 
Последно редактирано:
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

само да ти кажа че това е са един блог а не за нашия склучихме зделка с тях
аа и благодаря че ми напони такмо се чудух в кой темпейт файл съм го забутал..
тоя с неговия блог... само ме прецака зашото е махнал нашия банер...
 
Последно редактирано:
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

хехе да бе защо те не си сложат в блога ами.. ти ся на мене ли ми ги обясняваш
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Много сте прости !!!
Както ви казах за неша, които не ги знаете да мълчите не спряхте бре бръмчета такива.
Спрете са и ми омръзна с вашите некомпетентни коментари.Личи си, че едва средно образование сте изкарали.
И пак казвам ставате за пореден път смешници.
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

vakarelski - напълно съм съгласен с тебе, че посетителите идват от сърфове и други подобни програми. И ако това бяха глупости защо въобще му обръщахте внимание, и можете ли да докажете от къде идват посетителите?
vitko5 - Погледни статистиката на vbox7.com http://www.tyxo.bg/?ID=4970&show=bymonth&page=2
На това можеш да кажеш бързо развиващ се сайт.
П.П. Бъде сигурни, че ще има място за вас във антиреклама-бг.цом.
П.П2. ПРЕСТАНЕТЕ С ИЗМАМИТЕ, ЗАЩОТО НЯМА ДА СТИГНЕТЕ ДАЛЕЧЕ, МОЖЕ СИСТЕМАТА Е ПИСАНА ОТ ВАС, НО ПОСЕТИТЕЛИТЕ НЕ СА ИСТИНСКИ - НАЙ ВАЖНОТО!!! темата е за кофата!

За нещо, което нашравиш тогава ми се хвали.
Музичка точно ту на сън не можеш да я минеш.
Такива като теб на приказки цял живот могат да приказват а не да се доказват.
Млъкни и не се обаждай, че си страшно смешен.
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

един тъп блог ли е повече посещаван или нашия сайт според теб?
еи само да се сваржа с тоя от блога ..... хммм
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

хехе да бе защо те не си сложат в блога ами.. ти ся на мене ли ми ги обясняваш

Ще те помоля да не говориш за неша, които разбираш колкото да не без хич.
Не ставаш да коментираш теми като тази.Излагаш се и ти пада рейтинга.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе