Продаваме сайт!!! Music B0x

Статус
Not open for further replies.
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Не, едно огледало ще ти свърши работа.
Ако имаш затруднения с използването му, мога да ти намеря упътване ?
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

той пича само тва знае а и иначе е много отворен в скайп ;)
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Айде да се оспокоите. Тук много хора сме се събрали и всичките за да си помагаме, не мисля че такива теми помагат на някой, както и ще решат кой е прав или крив. Все пак е хубаво да знаете че рано или късно някой от вас ще има нужда от другият в едно или друго отношение.

Така че бих Ви помолил да се сдържате с обидите, както и лошите коментари един към друг. Не е нужно да се караме за щяло и нещяло. Мир му е майката.
 
Re: От: Продаваме сайт!!! Music B0x

този сайт Предприемач просто е жалък като цяло и в него има само жалки и надути потребители тва е от мен
Блинки бате аз тва не бих го толерирал квото ще да е...:mad:
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

@winbooz3 твоята сентенция мога да е промена на "всички са свестни в този форум с леки изключения - те се знаят".

Извинявам се за развалената тема и за офтопика САМО на редовните участници на форума! На останалите недължа такова!

Поздрави, Александър
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

ЕЕх добре, че сте момчета вие да ми разведрите деня. Голяма тема, но с интерес я прочетох помогна ми. Благодаря!! Само не разбрах правилни ли са обвиненията за тия аутосърфове или не. За програмистките знания и писането на cms-a нямам изобщо наблюдения и претенции. И пичове ако продавате така всичките си неща като почвате да ругаете всеки недоволен не виждам как ще намирате купувачи за тия сайтове. Този форум се посещава от 13 до 40 годишна възраст и от хора изкарващи от 0 до Nk $ Не ругайте, а накарайте някой с пари да Ви купи продукта. Сами знаете, че продукта е нископерспективен и носещ само проблеми
- проблеми с авторски права
-аудитория с снижени бизнес интереси
-аудитория с ниска покупателна способност
-аудитория без сметки в paypal,epay,cc и други методи за онлайн заплащания
-сайт без особено големи приходи от адсенс /дори ми се струва, че е против тос/
-сайт без директни реклами поради кофти нишата /все едно някой от платените сайтове за мп3 ще почне да рекламира при Вас дори и с реални 1500, а било то и 15000
Такъв сайт носи само натоварване на сървъра, страх от НСБОП и т.н. Единствено както и вие сте направили може да се ползва за трафик генератор и препращане на публиката към по таргет сайтове.
Най-тъпото е да се ругае форума и след това да кажеш еее имало и умни - да умния е Блинки без който форума щеше да е съвсем друго нещо.
 
От: Re: От: Продаваме сайт!!! Music B0x

Блинки бате аз тва не бих го толерирал квото ще да е...:mad:
Редактирах го. Но преполагам не го е мислил като го казвал. Гледам че всички тук са си вдигнали доволно адреналина.

Защо не се обичате бе батета. Не искам да го банваме, нито нищо. Не сме форум в който толерираме кофти поведението, но не сме и такъв в който ако се дървиш или кривниш от учакванията на админите или потребителите да се яде банна. Всеки тук трябва да уважава човека до себе си. Все пак не делиме нито пари, нито жени. :)

Зрели хора сме и ще се оправиме, независимо с какви средства и методи.
 
да бе и ти си прав ама некои незнаят къде се намират понякога , ае мани ги тез дай да работиме ... чакам лс
 
От: Продаваме сайт!!! Music B0x

пича обяснява че ползва трафик от аутохитс.дк и слага ифрейм да могат да му дават още кредите без да сърфира и таки си се върти само че той казва че този фрейм е заради някакъв блог.. абе пълна каша...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе