Продава се: Продавам Интернет магазин, чисто нов, не разработван

nikolov42

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги предприемачи.

Създадох това симпатично и приятно магазинче https://prodavame.online/ с ясната нагласа да го предложа на предприемач, който иска да „Яхне вълната“ както се казва, към момента.
Живеем във време на криза. Много бизнеси „замряха“, а други направо спряха.

Време в което, всеки ден от телевизионния екран Генерала съветва „Останете си в къщи“, а всички ние ни се иска да работим, защото от лежане на дивана приходи няма.

Може би, сега е момента за едно ново начало и за влизане в необятното интернет пространство със свой собствен интернет Online магазин.

Предлагам го, като готов инсталиран, конфигуриран и настроен Интернет Online магазин или по скоро, като средство с което, ако имате подходяща стока и желание за развиване на интернет бизнес, чрез това средство бихте могли да постигнете добри резултати .
Ако някой, който му е трудно да си направи такъв или подобен магазин, може да се възползва от преференциалната ми оферта до Великден.
Цената ще е близка до тази на китайски телефон и ще бъде обсъдена в детайли при явно проявен интерес в личен разговор.
Предлагам го както във вариант да остане на този хостинг и домейн, така и да бъде преместен на желан хостинг план.
Домейна кореспондира с извършване на търговска дейност и online насоченост.
Системата е изключително добра и надеждна, позволява къстъмизиране и надграждане.
Насочеността на магазина и предлаганите стоки, могат да бъдат променени по всяко време.
Уточнение: Листваните продукти към момента са демонстративни и не се предлагат.

За запитвания: [email protected]
Поздрави: Н. Николов
Бъдете здрави и се пазете.

Предвид коментара на колегата по долу относно обявяване на цена:
Вземам си бележка.
Цената може да бъде обсъдена и конкретизирана след разговор по тел или лично, обсъждане на възможните варианти и желания за придобиване.
Диапазнона на различните варианти и възможности е в рамките на 360-460 лв. като си запазвам правото да е такава както съм обявил до Великден. Защо цената е в диапазон ще го изясним и конкретизираме в разговора по темата проведен между нас.

Хубав и успешен ден желая на всички!
 
Последно редактирано:
Извинявайте колега/ако мога да ви нарека така/, ако съм ви загубил времето като сте кликнали на моята обява.
Това е начина, който съм избрал аз да публикувам моята си обява.
От години съм в този бранш и форум. Видял съм какво ли не.
Запознат съм до известна степен с аудиторията и психологичната нагласа не четящите и пишештите, а и питащите тук.
Намираме се в „гнездо на оси“ образно казано с най-приятелски чувства.
Тук в този форум до голяма степен/поне активно пишештите/ са самоопределящи се, като програмисти на високо ниво, извършващи подобни дигитални услуги като представяната от мен. С тях се говори трудно. Те са над нещата защото са професионалисти. Аз не съм такъв.
Човече като мен/определям се като конфигуратор, нагласяч на системи, теми, плъгини и вкарвам много малко творчество в кода на един сайт. С две думи не съм на ниво „баш програмист“, не правя „самоделки“, не кодирам, не създавам интернет магазини от нулата.
Та точно аз, не бих си позволил да се „бия на бързея“ и да обявявам публично цени, защото веднага ще се намесят „гуротата“ , които всички тук ги знаем и ще започнат да обясняват, колко много съм се надценил. Как това се прави за 1 час в час по приложно изкуство. Патил съм от подобни разбирачи. Те и сега вероятно няма да ми спестят да ме „насолят“.
А не е така. Аз никога не се надценявам и за това винаги показвам и демонстрирам какво мога да направя.
Такъв е и с случая сега: Показал съм с „жив линк“ какво съм ‚сглобил“/не направил, а селектирал/ , може да се тества за проследяване на работния процес, обяснил съм кратичко, че до Великден ще направя специална цена и това е.
А защо не съм посочил цена?
Защото не продавам чувал картофи на женския пазар.
При интернет сайтове и особено магазини изработката и най-вече функционалността е много разтеглива.
Може да има определена функционалност, а може и да не се внедрява.
Може да се продава с хостинг план или без
Може да бъде с този домейн, а може и с друг или предоставен от клиента
Може да се премести на друг хостинг
Може да бъде с включено обучение в администрацията, а може и без
Може да бъде с включена поддръжка за период от време, а може и да ням атакава
Всичко е трудно да бъде вкарано в една обща рамка с ясна и конкретна цена.
Именно за това аз лично базирано на опита ми с клиенти до сега, съм избрал да обсъждам всичко в личен разговор било по телефон или физически.
Който има реален интерес ще се свърже на лично или по имейл, който няма интерес, подминава и това е.
На кратичко, опитах да обясня моята гледна точка с която не задължавам.
Желая хубав и усмихнат позитивен ден!
Поздрави!
Пазете се Covid дебне.

P.S. Съвсем наскоро/вчера/ в обявата за сайта за акумулатори, на администратора тук му се налага да трие на няколко пъти „добронамерен“ коментар по повод цена на член на форума.
 
Имаш право колега. Не съм поглеждал как се държи според gtmetrix
Изцяло разчитах, че темата след като е платена и добре продавана би трябвало и да е добре структурирана.
Тежичка е, но е с много функционалности. Направо развръзва ръцете за работа по нея, стига време и желание да има някой.
Погледнах че всички снимки на качените "демо" продукти трябва да се бутнат с подходяща компресия и размер.
След като реалния собственик качи своите продукти и банери с подходяща компресия, би трябвало параметрите да станат допустими.
Погледнах между другото как се представят и някой други сайтове според gtmetrix и ми се струва, че последно време не отиват на добре тенденциите.
Fully Loaded Time
4.7s не много ОК, ама си карат не ги бърка тия,
че и тия не са на по 100% https://gtmetrix.com/reports/emag.bg/dauiqx3d
То и дума няма да се сравнявам с тях, не си го и помислям, реалист съм, но ако има кой да им звънне, ще се отвори работа и на техните програмисти.


Благодаря за уместната забележка, ще видя какво ще побутна да го вкарам в релси да сваля Fully Loaded Time поне като на тия отгоре.
Пък съм и на споделен хостинг.
Но да не се оправдавам, като ущипана ученичка, толкова си мога, това съм направил, това предлагам.

Поздрави с най добри чувства!
 
С тия стени от текст си просиш троленето.

Тук винаги се е коментирало. Или се подготвяш психически за фийдбека или изобщо не постваш оферти. Ако не те е срам, вариант е да приревеш на Блинки и да го молиш да трие "злонамерените" коментари.
 
Благодаря за съвета Noke.
Член съм на форума от 30 Март 2015 /не е тайна, вижда се/
За тия години присъствие тук съм видял и две и двеста. Познавам "кътните зъбки" на повечето тук.
Хич не ми е на оная работа, кой какво троли или пише в моите теми. Дори закъсняха, а знам, че все още не са се включили и "топ" разбирачите. Осъзнавам, че съм в "гнездо на оси" /с най-добри чувства образно го казвам./
Тук 90% от юзерите правят опити да създават сайтове и магазини/основно Wordpress, защото е "НАЙ" система и знам, че за някой се явявам макар и минимална конкуренция.
Аз не съм роден програмист, вижда се. Аз се човек, който си има работа, но се забавлявам, като създавам подобни решения с които може да се работи. Опитвам се да предлагам и причлини цени, но виждам, че съм далеко от изтината. Ех на, човека горе ми предлага 9,99 лв. Това си ми е 300% печалба, но как да му го дам, като той може да си направи сам и по добър от този. Не искам да печеля от този човек, не ме кефи.
За тяхно съжаление, мисля да не спирам, а ще си се забавлявам. Някак си имам увереност и хъс и няма да се откажа лесно, а ми се и случват нещата.
Всяко писание лошо или добро вдига темата нагоре.
Това аз си го наричам "саморекламиране" на темата и се случва напълно безплатно.
Абсолютно не ми дреме, дали някой ще прояви интерес към предлагания от мен магазин.
Аз си го имам този магазин, мога да си го правя каквото си искам, да го модифицирам, надграждам, мога да го изтрия, да го подаря, а мога и да си го оставя така да дразни разбирачите. Платил съм домейна за 1 г напред /цели 1.28$/и ще си го държа.
Току виж някой се е заинтерисувал, щото по пътя на логиката, има вроятност да мога да правя и други освен посочения.
И това, че не е магазин с Wordpress и Woocommerce, не го прави зле работеща система-напротив.
Що се отнася да пиша на админа да ми трие некоретни постове-няма да се случи. Както казах, все ми е тая.
В живота ми има много по високи стойности, от тоя форум.
Хайде със здраве.
Поздрави!
 
Айде, ще вдигна офертата на 19.99лв. заради времето дето си загубил в писане...
+Реклама на темата!
Качи още 10. заради това, че не WP или OC.
 
..
Хич не ми е на оная работа, кой какво троли или пише в моите теми.
..
То се вижда колко не ти е.
Още никой нищо не ти е казал а ти си се заобяснявал като най-виновния човек.

Няма нужда да си програмист за да преведеш темата или да сложиш картинки с адекватна резолюция.
 
То се вижда колко не ти е.
Още никой нищо не ти е казал а ти си се заобяснявал като най-виновния човек.

Няма нужда да си програмист за да преведеш темата или да сложиш картинки с адекватна резолюция.

Респект!
 
Последно редактирано:
Може да се позиционираш като "Престашоп гуру" - нишата е свободна.

За ОпенКарт има само 2 гурута - СТАН + мярнах че спрягат някаква "лелка", която била дъ бест .
 
Последно редактирано:
Качи още 10. заради това, че не WP или OC.
престашоп да не би да е станала платена....................

Ето я и темичката : https://www.leotheme.com/prestashop...ultistore-for-hitech-digital-electronics.html
Тв обаче си я бива на цена: Price: 68.00 USD
Не знам що се подигравате с тези пари, като само темата отива на 140 кинта, домейна не знам колко е, но .online мисля че бяха по 20-30 лв.
 
Pgplamen, приех нещата присърце, проведох разговор с Leo, обеща да види какво може да се направи с темата и да пусне ъпдейт.
За да не мие скучен деня, а и да има какво да дискутираме тук, вчера седнах и набързо сглобих друго магазинче с друга насоченост, други снимки, други банери, друго разположение на елементите: http://magazinzavas.online и сега гледам че според gtmetrix параметрите са в разумна граница.
screencapture-gtmetrix-reports-magazinzavas-online-WXKdJVz5-2020-04-19-18_28_58.jpg
Стана „постен“ сайт, но за да угодя на gtmetrix го орязах.
Имам подготвен и друг вариант, за да може клиента ми да си избере как да изглежда, ако не му дреме за тия „скоростомерни“ тулове: http://magazinzavas.online/bg/home-5.html

Пуснах си и темичка, че така и така съм го „конфигурирал“ го предлагам при същите условия посочени в темата по горе.

Хайде със здраве!
 

Горе