Продава се: Продавам НЕВИЖДАН скрипт и ноу-хау за печелене на огромни доходи!

Здравей,
Имам интерес към предложението, ако може повече инфо и цена на скрипта, както и най-вече как работи - какво прави и какво е нужно да го ползвам.
Благодаря!
 
Имам свободно време, имам и малко сваободен кеш, моля за инфо за далаверката, пък ако ми ареса да се пробвам
 
На мене пък 10к не са ми интересни. Имаш ли нещо по-невиждано като за мен?

:D:D:D Какво си играят тука хората с жълти стинки
 
За Bulk поръчки има ли дискоунт
 
Може ли малко инфо на лично. Вижда ми се интересно.
 
Някои получил ли е инфо за този имба скрипт исках да ми прати инфо но нищо нямам изпратено
 
Да се включа пак. Някой обърна ли внимание на главните букви в заглавието "НЕВИЖДАН" ;) ... може изобщо никой нищо да не види
Вижда се, само че с 3D очила:)
 
Платете си, за да ви отговори, де... Толкова много пасивни пари се печатат с тоя скрипт, че няма време да отговори, търсейки място къде да ги складира. :D
 
Който ми е писал ЛС, съм му пратил инфо за скрипта, мога да покажа как работи и всичко, което е нужно, пълен съпорт за да започнете, само че тук само си чешите езиците и нищо повече, заключете темата, защото преустановявам продажбата на скрипта и няма да отговарям на повече съобщения :)
 
Който ми е писал ЛС, съм му пратил инфо за скрипта, мога да покажа как работи и всичко, което е нужно, пълен съпорт за да започнете, само че тук само си чешите езиците и нищо повече, заключете темата, защото преустановявам продажбата на скрипта и няма да отговарям на повече съобщения :)
Жалко, тъкмо бях събрал смелост да Ви пиша ЛС... Отлагаме отново бързото забогатяване за неопределено време.
 

Горе