Продавам Сайт за Музика

progressive

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам следния сайт за музика

lupi4ka.net

За 2 SMS-а от 4.80 който е навит да пише :clap:
 
От: Продавам Сайт за Музика

От тия смс-и най-много да земеш 2 лв... Само домейн-а ти е ~14,5 ... Нещо има тука ...
 
От: Продавам Сайт за Музика

Домейна вече не се продава и SMS-ите не са за мен а за 1 сайт :) продавам само системата за 1 sms
 
От: Продавам Сайт за Музика

хаха то даже има грешки в кога ... и дава и Warnings... Нямам думи ... :)
 
От: Продавам Сайт за Музика

Добре, ти за 1 смс, какво повече очакваш? Система за 4-5000 лв?
 
От: Продавам Сайт за Музика

Е какво , да не ме укоражаваш да купувам ? ХАХА
 
От: От: Продавам Сайт за Музика

Смешник :D:D:D:D Не съм я настроил кво искаш ;)

Браво! Ако искаш махни изображенията ( ако има ) , за да имаш още оправдания за лошото качество. Аз как да разбера дали системата е хубава или не като не е настроена даже ?
 
От: Продавам Сайт за Музика

Вижда се че хал-хабер си нямаш на представа от php и mysql :D:D не съм променил просто файла за root името db и паролата ;)
 
От: Продавам Сайт за Музика

Да , така е , не съм толкова добър в програмирането , но в маркетинга със сигурност съм по-добър от теб , защото само тази "малка" промяна и правилното поднасяне на информацията , могат да накарат някой да купи , след като види , че всичко работи както трябва. Не създаваш доверие у клиента ... Това е ... :) Слаб си просто ... :)
 
От: Продавам Сайт за Музика

То този прогресив е с 8 мнения - нищо чудно това да е той :)
 
От: Продавам Сайт за Музика

Първо вземи си постни темата, където трябва. Много ми е интересно за един мизерен СМС ли си игра да правиш тема ? Това ме навежда на мисълта, че има нещо гнило. Даже ми мирише на Open Source отвсякъде.
 
От: Продавам Сайт за Музика

Offtopic
@Entrepreneur

Пише се кУраж ,а не кораж =)
 
От: Продавам Сайт за Музика

Както казах няма нищо гнило защото системата просто не ми трябва.
 

Горе