Продава се: Продавам бизнес

От: Продавам бизнес

Попринцип не се занимавам да коментирам чужди обяви, ама тук просто... аз примерно искам да закупя нещо подобно, ама при такава обява...значи не ми казвш никакви приходи. На кое отгоре му искаш изобщо тия пари? Кажи ми колко си изкарал и за какъв период, да си направя аз сметката като ти дам 2000 лв. като плащам 200$ на година, отделям време, инвестирам и т.н. В крайна сметка изобщо ще спечеля ли някога нещо? Май не а? Попринцип въобще няма гаранция, че ще изкараш нещо от сайт като той до момента е имал определени приходи, понеже в един момент може всичко да секне и точно това да е причината за продажбата. Пък като няма и информация за изобщо някакви приходи, никакъв шанс някой сериозен да извади пари и да го купи. И никой не му пука колко попринцип струва тази услуга...

Точно така. Няма никаква гаранция, че ако ти продам сайт които прави по 100$ на ден след 2-3-4 месеца ще продължи да ги прави. Както и, че ако сайта прави по 10$ на ден след 3-4 месеца под твое ръководство няма да прави по 100$. Един предприемач с усет, като види нещо може да прецени, дали има хляб в него и дали може да го развие до такава степен, че доходите от него да са му достатъчни...
А всъщност най-важното колко струва услугата, според теб е маловажно... Услугата в световен мащаб върви между 6 - 10 $

Според теб, колко продажби можеш да реализираш за 1 месец?
10? по 10$ са 100$ на месец или 1200$ на година?

Дали някога ще се изплати?
 
От: Продавам бизнес

Утре ще е 2500лв. ?
Като стане 5000лв. ще го купя :beer:
 
От: Re: Продавам бизнес

Малоумник.......
Добре, значи да разбирам, че не си сериозен....

Цената остава тази по горе до утре...
Благодаря на всички включили се в темата с коментари и критики. Това помага за доуточняване на някои параметри по офертата. Благодаря и на тези които проявиха сериозен интерес.
Както казах по-горе
Един предприемач с усет, като види нещо може да прецени, дали има хляб в него и дали може да го развие до такава степен, че доходите от него да са му достатъчни...
 
От: Продавам бизнес

Точно така. Няма никаква гаранция, че ако ти продам сайт които прави по 100$ на ден след 2-3-4 месеца ще продължи да ги прави. Както и, че ако сайта прави по 10$ на ден след 3-4 месеца под твое ръководство няма да прави по 100$. Един предприемач с усет, като види нещо може да прецени, дали има хляб в него и дали може да го развие до такава степен, че доходите от него да са му достатъчни...
А всъщност най-важното колко струва услугата, според теб е маловажно... Услугата в световен мащаб върви между 6 - 10 $

Според теб, колко продажби можеш да реализираш за 1 месец?
10? по 10$ са 100$ на месец или 1200$ на година?

Дали някога ще се изплати?

Виж пиша ти последно, така или иначе явно няма как да се разберем. Когато продаваш готов продукт за 2000 лв. примерно или бизнес, както го наричаш ти, то трябва да дадеш информация какви пари се изкарват от това. Когато аз примерно реша да продам някой от онлайн магазините си трябва да дам информация какви пари съм изкарвал от него, защото самата изработка на сайта ще бъде една малка сума. За да ти даде някой повече пари от стойността на самият сайт, той трябва да знае, че се изкарват пари с него. И да маловажно е колко струва услугата, ако примерно започна да продавам луксозни автомобили за по 1 000 000 лв., ква файда ще има като са толкова скъпи като през моя сайт не съм продал ни един? Или ей ти друг пример, правя сайт за изработка на сайтове- цена на изработка на 1 сайт струва 1000 лв., продавам ти го тука на тебе за 10 000 лв., понеже 1 сайт струва 1000 лв., като правиш по 1 сайт на месец за година си даже 200+, ако искаш ми пиши да се договорим, пращаш парите и ти го прехвърлям, нищо че до сега не съм продал 1 сайт, има огромен потенциал :D

Та такава е и твоята работа-съмнителна.
 
От: От: Продавам бизнес

Виж пиша ти последно, така или иначе явно няма как да се разберем. Когато продаваш готов продукт за 2000 лв. примерно или бизнес, както го наричаш ти, то трябва да дадеш информация какви пари се изкарват от това. Когато аз примерно реша да продам някой от онлайн магазините си трябва да дам информация какви пари съм изкарвал от него, защото самата изработка на сайта ще бъде една малка сума. За да ти даде някой повече пари от стойността на самият сайт, той трябва да знае, че се изкарват пари с него. И да маловажно е колко струва услугата, ако примерно започна да продавам луксозни автомобили за по 1 000 000 лв., ква файда ще има като са толкова скъпи като през моя сайт не съм продал ни един? Или ей ти друг пример, правя сайт за изработка на сайтове- цена на изработка на 1 сайт струва 1000 лв., продавам ти го тука на тебе за 10 000 лв., понеже 1 сайт струва 1000 лв., като правиш по 1 сайт на месец за година си даже 200+, ако искаш ми пиши да се договорим, пращаш парите и ти го прехвърлям, нищо че до сега не съм продал 1 сайт, има огромен потенциал :D

Та такава е и твоята работа-съмнителна.

Първо - Това което продавам е много далеч от онлайн магазин.
Второ - Мисля, че ако ти продаваше това което продава саита, също не би дал такава информация.
Трето - Има някакъв вариант да предоставя такава информация(не публично), но това ще е на по късен етап от продажбата когато цената ще е друга...
 
От: Продавам бизнес

Нова цена: 2500 лв

Цената за сънародници остава тази до продажба на сайта.

Опция: Склонен съм да покажа продажбите от сайта на заинтересуваните...
 
От: Продавам бизнес

Това е идеална тема как не трябва да се прави бизнес: Продава се нещо, за което нищо не се знае, нищо не се казва, крие се информация, автора явно мисли, че всички са идиоти.
 
От: Продавам бизнес

2750лв. днес ? :drama:
 
От: Продавам бизнес

По случай днешния ден сайта ще работи/отключва безплатно до края не деня. Условието е да сте фен на facebook страницата му. Линкове за които се интересува на лично...
С най-добри пожелания...
 
От: Продавам бизнес

кои марки телефони отключваш че ми е чудно предполагам до 2008 година модели
 

Горе